Kauno NTI-PN vs LejuoTransa (87:64)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 27 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Kauno „NTI-PN“ patiesė „Lejuotransą“ ir iškovojo svarbią pergalę

2016 sausio 27 d., Trečiadienis, 20:35 val., peržiūros: 1165

Trečiadienį (01.27), Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus – pataisos namų sporto rūmuose šeimininkai „NTI-PN“ (6-8) priemė „Lejuotransą“ (6-8). Šeimininkai buvo nesvetingi ir sutriuškino varžovus bei iškovojo svarbią pergalę – 87:64 (23:10, 29:18, 13:10, 22:26).

Jau nuo rungtynių pradžios energingai pradėję rungtyniauti šeimininkai šovė į priekį (8:2). Ir nors svečiai, sumažino skirtumą iki keturių taškų (10:6), tačiau vėliau pralaimėjo atkarpą (13:4) ir jau turėjo 13 taškų deficitą – 23:10.

Antrajame kėlinyje „NTI-PN“ tęsė sėkmingą žaidimą ir E.Mačiulio dėka, pelniusio devynis savo komandos taškus iš eilės, skirtumas išaugo iki 19 taškų (34:15). „Lejuotransa“ vėliau žaidimą kiek išlygino atsakydama tritaškiais, tačiau šeimininkai taip pat neliko skolingi ir skirtumas išliko toks pats (40:21). Kėlinio pabaigoje dar viena skėminga atkarpa leido įgyti 25 taškų pranašumą (49:24), kuris beveik nepakitęs išliko iki pat kėlinuko pabaigos – 52:28.

Trečijame kėlinyje „Lejuotransa“ priartėjo iki 19 taškų, bet sėkmingi E.Mačiulio reidai vėl atstatė 25 taškų pranašumą (59:33). Šis kėlinys nebuvo toks rezultatyvus kaip pirmieji du , bet „NTI-PN“ dar šiek tiek padidino pranašumą (65:38). Paskutinysis ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, „Lejuotransa“ dar bandė mažinti skirtumą spaudimo pagalba, tačiau tai sekėsi prastai ir skirtumas sumažėjo nežymiai. Šeimininkai iškovojo svarbią pergalę – 87:64.

Kauno NTI-PN: Eduardas Mačiulis – 34 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Almantas Atkočaitis – 20 tšk. (9 rezult. perd.), Evaldas Rajunčas – 12 tšk. (14 atk. kam.), Aurimas Aušvicas – 11 tšk.

LejuoTransa: Rytis Rutkauskas – 21 tšk. (7 išpr. praž.), Eitvydas Rinkevičius – 18 tšk. (18 atk. kam., 7 išpr. praž.), Domantas Lelešius – 10 tšk. (13 atk. kam.)

Kauno „NTI-PN“ iškovojo antrąją pergalę (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 19:40 val.)KK „13“ atlaikė lemiamą šturmą bei išsaugojo pergalę (2016 vasario 09 d., antradienis, 00:05 val.)E.Mačiulis neišgelbėjo Kauno „NTI-PN“, kuri pralaimėjo „Lejuotransai“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 23:48 val.)Visas rungtynes pirmavusi „LejuoTransa“ pabaigoje vos išnešė sveiką kailį (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:43 val.)„Kauno NTI-PN“ po pratęsimo palaužė „Brentex Trailer“ bei žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš keturis likusius „Savus“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 09:37 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ neturėjo vargo su „LejuoTransa“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Dar viena „Compensa“ ekipos pergalė prieš „LejuoTransa“ atvėrė jiems kelią į aštunfinalį (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 22:35 val.)„LejuoTransa“ paskutinėmis minutėmis vos išsaugojo pergalę savo rankose (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:22 val.)