Baltic Transline vs BC „BOOM“ (68:80)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

BC „BOOM“ po nesunkios kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą.

2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 16:46 val., peržiūros: 1545

Sekmadienį, gruodžio 13 dieną, "ASU" sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Baltic Transline" ir svečių teisėmis žaidę BC "BOOM" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo BC "BOOM" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (15:22:). Antrame kėlinyje svečiai dar 3 taškais padidino persvarą ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (28:38). Trečiasis kėlinys geriau susiklostė "Baltic Transline" ekipai, kuriai pavyko sumažinti skirtumą per pusę – (51:56). Ketvirtame kėlinyje BC "BOOM" ekipa neleido daugiau šeimininkams priartėti ir laimėjo rungtynes rezultatu – (68:80).

Pirmasis kėlinys prasidėjo BC "BOOM" ekipos 2 taškais, vėliau sekė 4 iš eilės pelnyti "Baltic Transline" ekipos taškai, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (4:2). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko laimėti atkarpą – (3:10), po kurios pirmaujanti komanda pasikeitė – (7:12). Antroje kėlinio dalyje BC "BOOM" ekipai pavyko dar 2 taškais padidinti persvarą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (15:22).

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų laimėta atkarpa – (7:5), po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 5 taškų – (22:27). Sužaidus dar 6 minutes svečiams pavyko spurtuoti – (2:11), po kurio skirtumas tarp komandų pirmą kartą rungtynėse šoktelėjo iki dviženklio – (24:38). Per likusį laiką šeimininkai sumažino skirtumą iki 10 taškų ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (28:38).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant keliomis tiksliomis atakomis, po kurių sužaidus 3 minutes šeimininkams pavyko 1 tašku sumažinti skirtumą – (36:45). Sužaidus dar apie 4 minutes "Baltic Transline" ekipai pavyko surengti dar vieną sėkmingą atkarpą – (13:6), po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo vos iki 2 taškų – (49:51). Per likusį laiką svečiai sužaidė kiek geriau ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (51:56).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininkų pralaimėta atkarpa – (3:12), po kurios sužaidus 5 minutes skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki didžiausio rungtynėse 14 taškų – (54:68). Per likusį laiką šeimininkams pavyko atsilikimą sumažinti iki 12 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (68:80).

Po laimėtų rungtynių BC "BOOM" ekipos treneris kalbėjo: "Pradėjome gerai rungtynes, buvo pavykę atitrūkti nuo varžovų, vėliau atsipalaidavome gynyboje, kuo pasinaudojo varžovai, pelnė tokių gana lengvų taškų, kas automatiškai leido varžovams priartėti. Vėliau pavyko suaktyvinti gynybą, tuo pačių ir puolimas atsigavo ir vėl pavyko atitrūkti ir laimėti rungtynes."

Baltic Transline: Modestas Paršeliūnas – 16 tšk. (10 atk. kam.), Tadas Gaurilčikas – 12 tšk., Darius Kisielius – 10 tšk.

BC „BOOM“: Artūras Lencevičius – 31 tšk. (5 rezult. perd.), Osvaldas Sarpalius – 12 tšk., Mantas Tamošauskas – 9 tšk.

BC „BOOM“ gana nesunkiai įveikė „Batic Transline“ komandą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:58 val.)BC „BOOM“ po atkaklios kovos įveikė BC „Straight“ ekipą. (2016 kovo 01 d., antradienis, 21:26 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po permainingos kovos palaužė BC „BOOM“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:33 val.)BC „BOOM“ įnirtingoje kovoje palaužė BC „Straight“ (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 18:47 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:46 val.)Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 16:38 val.)BC „BOOM“ sutriuškino „Ryterna Group“ ekipą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 07:43 val.)„Savi“ neturėjo šansų prieš „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:55 val.)BC „Boom“ palaužė „Nebajerio“ pasipriešinimą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Kauno partizanai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:07 val.)