BC „Ambi“ vs KK „13“ (43:62)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

KK“13“ nesunkiai įveikė BC “Ambi“ ekipą.

2015 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 23:22 val., peržiūros: 1308

Pirmadienį, gruodžio 21 dieną, VDU sporto centro salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę BC "Ambi" ir svečių teisėmis žaidę KK"13" ekipa. Rungtynes kiek geriau pradėjo KK"13" ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (14:16). Antrame kėlinyje svečiai dar geriau sužaidė ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 13 taškų – (21:34). Trečiasis kėlinys šeimininkams nebuvo labai sėkmingas, skirtumas tarp komandų išaugo dar 3 taškais – (32:48). Ketvirtame kėlinyje KK"13" dar keliais taškais padidino persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu – (43:62).

Pirmasis kėlinys prasidėjo KK"13" ekipos pelnytais 2 taškais, netrukus savo pirmuosius 6 taškus pavyko pelnyti ir BC "Ambi" ekipai po kurių sužaidus nepilnas 2 minutes rezultatas buvo – (6:2). Sužaidus dar apie 2 minutes svečiams pavyko rezultatą išlyginti – (6:6). Prabėgus dar apie 3 minutes šeimininkai surengė spurtą – (8:0) ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 8 taškų – (14:6). Visgi kėliniui baiginėjantis svečiai laimėjo atkarpą – (0:10), po kurios pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (14:16).

Antrasis kėlinys prasidėjo BC "Ambi" ekipos laimėta atkarpa – (5:3), po kurios rezultatas tarp komandų tapo lygus – (19:19). Vėliau šeimininkai papuolė į duobę iš kurios neišlipo sausi. Svečiai laimėjo atkarpa – (2:15), po kurios antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (21:34).

Trečio kėlinio pirma pusė priminė antrą kėlinį. BC "Ambi" ekipa pralošė dar vieną atkarpą – (5:12), po kurios skirtumas tarp komandų pirmą kartą išaugo iki 20 taškų – (26:46). Kėliniui baiginėjantis šeimininkams pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą iki 16 taškų ir trečiais kėlinys baigėsi rezultatu – (32:48).

Ketvirtasis kėlinys nebuvo labai sėkmingas šeimininkų ekipai. Nors kėlinio pradžioje buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 10 taškų – (40:50), vėliau komandą į dugną klampino pramestos baudos. BC "Ambi" ekipa per likusį laiką taškus rinko nuo baudų metimo linijos, nuo kurios iš 10 metimų tikslą pasiekė vos 3 taiklus metimai. Tuo puikiai pasinaudoję svečiai padidino skirtumą tarp komandų iki 19 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (43:62).

BC „Ambi“: Vytautas Čypas – 17 tšk., Dominykas Apšega – 11 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž.), Julius Povilaitis – 8 tšk. (11 atk. kam.)

KK „13“: Edgaras Zaidelis – 13 tšk. (10 atk. kam.), Lukas Stanislovaitis – 13 tšk., Remigijus Babenskas – 7 tšk.

„Šilainiai“ be didelių sunkumų įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:03 val.)Puikias rungtynes sužaidę KK „13“ krepšininkai įveikė Kauno „SRC-2“ ekipą (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 21:58 val.)„Šilainiai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė BC „Ambi“ pasipriešinimą (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:06 val.)BC „Straight“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ ekipą. (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:41 val.)Keturiese likę KK „13“ sugebėjo atsilaikyti prieš BC „Ambi“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:50 val.)KK „13“ palaužė Kauno „NTI-PN“ (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 21:42 val.)„KK 13“ rungtynių pabaigoje palaužė „NTI-PN“ krepšininkus (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:11 val.)Kauno „SRC-2“ ketvirtąjame kėlinyje palaužė BC„Ambi“ krepšininkus (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 01:44 val.)„OnRoll“ išvargo pergalę prieš BC„Ambi“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:48 val.)Penkiese žaidę BC „Ambi“ rimčiau nepasipriešino „Grizliams“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:03 val.)