Kauno NTI-PN vs LejuoTransa (83:88)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

E.Mačiulis neišgelbėjo Kauno „NTI-PN“, kuri pralaimėjo „Lejuotransai“

2015 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 23:48 val., peržiūros: 1438

Trečiadienį (12.16) Kauno Nepilnamečių tardymo izoliatoriuje – pataisos namuose, įvyko „C“ lygos, „Mažosios“ taurės rungtynės, kuriose susitiko „NTI-PN“ (šeimininkai) ir „Lejuotransa“ (5-3). Rungtynėse pareikalavusiose pratęsimo pergalę šventė „Lejuotransa“ – 83:88 (16:16, 18:14, 14:26, 26:18).

Rungtynes trimis taškais iš eilės pradėjo A.Atkočaitis, tačiau vėliau sekė net (0:12) atkarpa, kuri suteikė „Lejuotransai“ devynių taškų pranašumą. Po minutės pertraukėlės A.Atkočaitis ir E.Mačiulis sumažino skirtumą iki dviejų taškų – 10:12. Kėlinio pabaigoje žaidimas išsilygino ir šeimininkai išlygino rezultatą – 16:16.

Antrajame kėlinyje žaidimas vyko taškas į tašką, tačiau kėlinukui įpusėjus A.Atkočaičio ir E.Mačiulio metimai leido įgyti keturių taškų pranašumą (28:24). Panašus skirtumas išliko viso kėlinuko metu ir prieš ilgąją pertrauką „NTI-PN“ turėjo keturių taškų pranašumą – 34:30.

Po ilgosios pertraukos „NTI-PN“ padidino skirtumą iki šešių taškų, tačiau čia pat „Lejuotransa“ laimėjo atkarpą (0:7) ir persvėrė rezultatą (36:37). Bemaž pusę kėlinio „Lejuotransa“ išlaikė pranašumą, tačiau du E.Rajunčo tritaškiai leido „NTI-PN“ susigrąžinti pranašumą (46:43). Kėlinio pabaigoje „Lejuotransa“ sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą (2:13) ir po trijų kėlinių pirmavo – 48:56.

Ketvirtąjį kėlinį dviem tritaškiais pradėjęs E.Mačiulis iškart sumažino skirtumą iki 2 taškų – 54:56, o du sėkmingi D.Šagino reidai padėjo išlyginti rezultatą (60:60). E.Mačiulis ėmėsi iniciatyvos ir Kauno „NTI-PN“, kurį laiką išlaikė dviejų taškų persvarą (68:66). Visgi taiklus R.Rutkausko tritaškis leido svečiams išsiveržti į priekį (68:69). A.Atkočaitis gražino minimalų pranašumą, tačiau taiklus A.Lazausko tritaškis, leido įgyti dviejų taškų pranašumą (70:72). E.Mačiulis keturiais taškais iš eilės vėl grąžino persvarą „NTI-PN“, tačiau paskutinė „Lejuotransos“ ataka buvo sėkminga ir komandos teko žaisti pratęsimą – 74:74.

Jau pratęsimo pradžioje „Lejuotransa“ įgijo keturių taškų pranašumą (74:78). A.Atkočaitis pelnė du taškus, tačiau „Lejuotransa“ atsakė penkiais ir technine pražanga dar buvo nubaustas A.Atkočaitis, kuriam ši buvo jau penktoji. „NTI-PN“ turėjo aštuonių taškų deficitą (76:84) ir neturėjo aikštėje A.Atkočaičio. Likus žaisti mažiau nei minutę keturis taškus iš eilės pelnė D.Šaginas (80:84). Teko imtis pražangų taktikos, tačiau R.Rutkauskas sumetė abu baudos metimus – 80:86. Bandydamas išprovokuoti varžovo pražangą fantastišką tritaškį pataikė E.Mačiulis (83:86), tačiau tuoj pat gavo penktąją pražangą. „Lejuotransa“ realizavo paskutinius baudos metimus ir šventė pergalę – 83:88

Kauno NTI-PN: Eduardas Mačiulis – 36 tšk. (15 atk. kam., 9 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Almantas Atkočaitis – 27 tšk. (5 išpr. praž.), Evaldas Rajunčas – 10 tšk. (11 atk. kam.), Deividas Šaginas – 10 tšk.

LejuoTransa (S): Rytis Rutkauskas – 27 tšk. (7 rezult. perd., 6 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Justas Karla – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Eitvydas Rinkevičius – 15 tšk.

Visas rungtynes pirmavę KK“Kauno partizanai“ užtikrintai nugalėjo „LejuoTransa“ (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:58 val.)Kauno „NTI-PN“ patiesė „Lejuotransą“ ir iškovojo svarbią pergalę (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 20:35 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ neturėjo vargo su „LejuoTransa“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ nugalėjo „LejuoTransa“ penketuką (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 22:35 val.)„Birštono SC „Olimpas“ neturėjo vargo su „Lejuotransa“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 10:55 val.)A.Atkočaičio tritaškis ištraukė pergalę „Kauno NTI-PN“ ekipai (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 16:53 val.)Dramatiškoje kovoje „Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš „Kauno SRC-2“ ekipą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ iškovojo pergalę prieš „LejuoTransa“ penketuką (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)A. Atkočaičio tritaškis paskutinėmis rungtynių akimirkomis atnešė „Kauno NTI-PN“ pergalę prieš „Šilainius“ (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 20:46 val.)