Kauno NTI-PN vs KK „13“ (55:64)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 03 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„KK 13“ rungtynių pabaigoje palaužė „NTI-PN“ krepšininkus

2016 vasario 03 d., Trečiadienis, 22:11 val., peržiūros: 1129

Vasario 3 dieną, Kauno NTI-PN vyko C lygos, reguliariosios rungtynės tarp vietos „NTI-PN“ ir svečių „KK 13“. Pirmame kėlinyje komandos žaidė gana apylygiai ir tik kėlinukui baiginėjantis į priekį išsiveržė svečiai – 15:11. Antrame kėlinuke „KK 13“ komandai pavyko išsaugoti turėtą pranašumą – 32:28. Trečiame kėlinuke nors ir svečiai buvo įgiję žymesnę persvarą, tačiau šeimininkai ją iki kėlinuko galo sumažino iki minimalios – 49:50. Paskutiniame ketvirtyje geriau sužaidė „KK 13“ krepšininkai ir jų susikrautos persvaros užteko pergalei iškovoti rezultatu 64:55.

Rungtynes šiek tiek geriau pradėjo svečiai, kurie pirmavo 9:4. Tada „NTI-PN“ krepšininkas R.Imbrasas pelnė 5 taškus iš eilės be varžovų atsako ir išlygino rezultatą (9:9). Lygybė tarp komandų išliko neilgam ir „KK 13“ komandos spurtas 6:0 leido jiems išsiveržti į priekį (15:9). Iki kėlinuko pabaigos šeimininkai pelnė du taškus be varžovų atsako ir po pirmų dešimties minučių rezultatu 15:11 pirmavo „KK 13“ krepšininkai.

Antrojo kėlinuko pradžią puikiai sužaidę svečiai, dėka 11:2 laimėtos atkarpos, susikrovė dviženklę persvarą (26:13). „NTI-PN“ krepšininkai sugebėjo atsakyti spurtuodami 8:0, tačiau vis dar atsilikinėjo (21:26). Nors „KK 13“ komandai ir buvo pavykę gražinti gan saugią persvarą (32:23), tačiau iki kėlinuko galo, šeimininkai sumažino atsilikimą iki 4 taškų ir po pirmosios runtynių pusės 32:28 vis dar pirmavo svečiai.

Pirmąją kėlinuko pusę, komandos žaidė taškas į tašką ir atotrūkis tarp komandų liko beviek nepakitęs (44:41 pirmavo „KK 13“), tačiau kėlinukui persisvėrus į antrąją pusę, svečiai spurtavo 6:0 ir įgavo turėtą 9 taškų persvarą (50:41), tačiau iki kėlinuko galo nepelnė nei vieno taško, o tuo pasinaudoję „NTI-PN“ braukė savo deficitą iki minimumo – 49:50.

Paskutiniojo ketvirčio pirmoje dalyje komandos žaidė taškas į tašką ir komandas ilgą laiką skyrė tik 2-3 taškai. Tada, svečiai po truputį didino savo pranašumą, o šeimininkams nepavykstant surengti rezultatyvių atakų, ji vis didėjo (62:55). „NTI-PN“ krepšininkams toliau nesėkmingai atakavus krepšį galiausiai jiems pritrūko laiko ir „KK 13“ krepšininkai šventė pergalę rezultatu 64:55.

Po rugtynių, nugalėtojų treneris sakė: „Pergalę šiose rungtynėse, manau, lėmė mūsų kovingumas ir nusiteikimas“

Kauno NTI-PN: Rokas Imbrasas – 25 tšk. (11 atk. kam., 9 išpr. praž.), Eduardas Mačiulis – 18 tšk., Evaldas Rajunčas – 4 tšk.

KK „13“: Lukas Stanislovaitis – 20 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Remigijus Babenskas – 13 tšk. (11 atk. kam.), Jonas Gudavičius – 8 tšk. (15 atk. kam.)

KK „13“ palaužė Kauno „NTI-PN“ (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 21:42 val.)A. S. K. „Persvara“ po pratęsimo palaužė KK „13“ krepšininkus ir keliauja į ketvirtfinalį (2016 kovo 29 d., antradienis, 23:11 val.)„NTI -PN“ po nervingos kovos palaužė „OnRoll“ ekipą. (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)„Elektrėnai“ nesunkiai įveikė „NTI -PN“ ekipą. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 18:12 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo sutriuškino KK „13“ krepšininkus (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:09 val.)„KK 13“ neturėjo vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:08 val.)„Kauno NTI-PN“ po pratęsimo palaužė „Brentex Trailer“ bei žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 22:13 val.)„KMAIK“po įnirtingos kovos išsivežė pergalę iš „Kauno NTI ‒ PN“ valdų (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:40 val.)A. Atkočaičio tritaškis paskutinėmis rungtynių akimirkomis atnešė „Kauno NTI-PN“ pergalę prieš „Šilainius“ (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 20:46 val.)Puikias rungtynes sužaidę KK „13“ krepšininkai įveikė Kauno „SRC-2“ ekipą (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 21:58 val.)