BC „BOOM“ vs BC „Straight“ (82:80)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 kovo 13 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

BC „BOOM“ įnirtingoje kovoje palaužė BC „Straight“

2016 kovo 13 d., Sekmadienis, 18:47 val., peržiūros: 1418

Kovo 13 dieną, A. Sabonio krepšinio centre vyko C lygos reguliariosios rungtynės tarp vietos BC „BOOM“ ir svečių BC „Straight“. Rungtynių pradžioje komandos žaidė gana apylygiai – 19:16 pirmavo svečiai. Antrame kėlinuke iniciatyvą perėmė šeimininkai ir ją užtikrintai laikė iki kėlinuko galo – 43:34. Trečiame ketvirtyje BC „Straight“ sugebėjo pasivyti varžovus, tačiau šeimininkai sugebėjo išsaugoti trapią persvarą – 62:60. Paskutiniojo ketvirčio pradžią geriau sužaidė šeimininkai ir jų susikrautos persvaros užteko pergalei iškovot rezultatu – 82:80.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiai, tačiau minimalią persvarą turėjo šeimininkai (6:5). Tada, BC „BOOM“ surengė spurtą 7:0 ir padidino savo persvarą iki 8 taškų (13:5). Dėja, šia persvara šeimininkai džiaugėsi neilgai ir likusią kėlinuko dalį 10:2 laimėjė svečiai, po pirmų dešimties minučių pirmavo 19:16.

Antrojo kėlinuko pradžioje iniciatyvą į savo rankas vėl perėmė šeimininkai (27:24). Vienu metu svečiams buvo pavykę išlyginti rezultatą (28:28), tačiau tada įspūdingai sužaidė BC „BOOM“ ekipos krepšininkas O.Stropus, kuris pelnė 11 taškų iš eilės ir leido jo atstovaujamai komandai susikrauti beveik dviženklę persvarą (39:30). Devynių taškų pranašumą šeimininkai išlaikė iki kėlinuko galo ir po pirmosios rungtynių dalies pirmavo 43:34.

Trečiojo kėlinuko pradžioje šeimininkai buvo susikrovę dviženklį pranašumą, tačiau tada, svečiai pelnė 13 taškų be varžovų atsako ir BC „Straight“ krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas (51:50). Likusią kėlinuko dalį komandos sukūrė po vieną sėkmingą atkarpą ir trečiojo kėlinio pabaigoje švieslentė rodė rezultatą 62:60 šeimininkų naudai.

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje komandas vėl skyrė tik du taškai (73:71). Įtempta kova tarp komandų vyko beveik visą likusį kėlinuko laiką. Iki rungtynių likus žaisti maždaug minutę, rezultatas tarp komandų buvo lygus (79:79). Tada labai svarbų tritaškį metimą pataikė O.Stropus ir išvedė komandą į priekį (82:79). Per likusį rungtynių laiką BC „Straight“ ekipai persverti rezultato nepavyko ir BC „BOOM“ ekipa šventė pergalę rezultatu 82:80.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris L.Gudaitis sakė: „Stengėmė gynyboje atiduot viską ką galėjome, tačiau varžovai nepasidavė, pataikė gana daug sudėtingų tritaškių metimų ir lipo iki pat rungtynių pabaigos mums ant kulnų. Nors rungtynių pabaigą sužaidėme gana chaotiškai, tačiau džiaugiuosi kad sėkmė buvo mūsų pusėje ir pavyko iškovoti sunkią pergalę“

BC „BOOM“: Ovidijus Stropus – 28 tšk., Andrius Urmulevičius – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Osvaldas Sarpalius – 12 tšk., Žygimantas Baginskas – 10 tšk.

BC „Straight“: Laimonas Garnelis – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Arūnas Eitutis – 19 tšk., Gediminas Navickas – 18 tšk., Lukas Grėbliūnas – 15 tšk.

BC „BOOM“ po atkaklios kovos įveikė BC „Straight“ ekipą. (2016 kovo 01 d., antradienis, 21:26 val.)BC „BOOM“ po nesunkios kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po permainingos kovos palaužė BC „BOOM“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:33 val.)„OnRoll“ nesulaikė L. Garnelio ir krito prieš BC „Straight“ komandą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 17:53 val.)Advokatų Kontora „Konsus“ iškovojo sunkią pergalę prieš BC „Straight“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 02:13 val.)„Elektromontuotojas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Straight“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 21:48 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po pratęsimo įveikė BC „Straight“ (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 01:22 val.)BC „BOOM“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kėdainių“ ekipa. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:06 val.)BC „BOOM“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „Kauno partizanais“ (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)Kauno technikos kolegijos krepšininkai po atkaklios kovos palaužė BC „Straight“ komandą. (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:18 val.)