Komanda X vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (43:84)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 03 d., Antradienis, 20:10 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Emobilus.lt & SK Mattas“ iškovojo trečiąją pergalę

2015 lapkričio 03 d., Antradienis, 22:34 val., peržiūros: 1255

Antradienį (11.03) Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, „G“ pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Komanda X“ (0-3) ir „Emobilus.lt & SK Mattas“ (3-0). Svečiai nepaliko šeimininkams jokių vilčių nuo pat pirmųjų minučių ir sutriuškino varžovus – 43:84 (3:17, 16:28, 15:21, 9:18).

Jau pirmajame kėlinyje šeimininkai įstrigo į varžovų gynybos gniaužtus (1:10). Vos tris taškus per kėlinį pelnę „Komanda X“ pralaimėjo kėlinį (3:17) ir jei ne kiek chaotiškas svečių puolimas , skirtumas galėjo būti dar didesnis.

Antrajame ketvirtyje Š.Kesminas, kiek įpūtė gyvybės šeimininkams ir atgaivino ekipos puolimą, tačiau tada smarkiai sutriko gynyba, ko pasekoje svečiai padidino skirtumą iki 22 taškų – 7:29. Per likusį kėlinuko laiką „Komanda X“ nesugebėjo pagerinti gynybos ir pralaimėjo atkarpą (9:16). Po dviejų kėlinių – 19:45.

Po ilgosios pertraukos skirtumas šoktelėjo iki 30 taškų – 24:54. „Komanda X“ pataikė kelis sunkius metimus ir buvo priartėję (32:56), tačiau vėliau sekė svečių ekipos atkarpa (2:10) ir „SK Mattas“ įgijo 32 taškų pranašumą – 34:66.

Paskutiniajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė ir SK „Mattas“ toliau dominavo. Iš pradžių padidino skirtumą iki 37 taškų, o vėliau ir iki 41 taško – 43:84.

Komanda X: Lukas Klangauskas – 13 tšk., Šarūnas Kesminas – 10 tšk., Raimondas Gudžiūnas – 6 tšk.

emobilus.lt & SK „Mattas“: Kęstutis Dimitrijevas – 22 tšk. (5 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Domas Juknevičius – 12 tšk., Aurimas Gavelis – 11 tšk., Mindaugas Drėzas – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Brentex Trailer“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 20:53 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:58 val.)„emobilus.lt & SK Mattas“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 23:32 val.)„KMAIK“ iškovojo dramatišką pergalę (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 05:16 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ varžovus sutriuškino tarsi per treniruotę (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:32 val.)emobilus.lt & “Mattas” įsidėjo dar vieną pergalę į savo kišenę. (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„emobilus.lt & SK Mattas“ eliminavo BC „BOOM“ ir pirmą kartą peržengė ketvirtfinalio barjerą (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)“Komanda X” iškovojo pirmąją pergalę (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:21 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Straight“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 17:28 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo triuškinama pergale prieš „Buritus“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:08 val.)