Kauno NTI-PN vs OnRoll (61:47)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 kovo 02 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„NTI -PN“ po nervingos kovos palaužė „OnRoll“ ekipą.

2016 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 00:05 val., peržiūros: 1486

Trečiadienį, kovo 2 dieną, Nepilnamečių tardymo izoliatoriaus – pataisos namų salėje, įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "NTI – PN" ir svečių teisėmis žaidę "OnRoll" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "NTI – PN" ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (20:15). Antrame kėlinyje komandos sužaidė nelabai rezultatyvų kėlinį, bet vis dar priekyje buvo šeimininkai – (31:25). Trečiame kėlinyje "OnRoll" ekipai nepavyko pristabdyti šeimininkų puolimo ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 12 taškų – (47:35). Ketvirtame kėlinyje "NTI – PN" dar pora taškų padidino persvarą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (61:47).

Pirmasis kėlinys prasidėjo 2 pelnytais "NTI – PN" ekipos taškais, vėliau sekė pirmieji "OnRoll" ekipos taškai ir sužaidus nepilną minutę rezultatas buvo (2:2). Sužaidus kiek daugiau nei 4 minutes šeimininkams buvo pavykę atitrūkti nuo varžovų iki 7 taškų – (13:6). Antroje kėlinio dalyje "OnRoll" ekipai buvo pavykę kelis kartus sumažinti atsilikimą iki 2 taškų, bet "NTI – PN" vis jį padidindavo iki 5 taškų. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (20:15).

Antrasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus abiems komandoms. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes svečiams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 1 taško – (24:23). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams pavyko vėl šiek tiek atitrūkti ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (31:25).

Trečiasis kėlinys prasidėjo truputi geriau sužaista "OnRoll" ekipos atkarpa – (6:8), po kurios sužaidus 5 minutes komandas skyrė tik 4 taškai. Antroje kėlinio dalyje svečiai sutriko, papuolė į duobę, leido "NTI – PN" ekipa laimėti atkarpą – (10:2) ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (47:35).

Ketvirtasis kėlinys nelabai išsiskyrė rezultatyvumu. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki 10 taškų – (53:43). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai dar šiek tiek padidino skirtumą tarp komandų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (61:47).

Kauno NTI-PN: Almantas Atkočaitis – 27 tšk. (6 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Eduardas Mačiulis – 14 tšk. (13 atk. kam.), Rokas Imbrasas – 14 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.)

OnRoll: Tomas Ziutelis – 15 tšk. (12 atk. kam., 8 išpr. praž.), Mažvydas Juščius – 12 tšk., Julius Fiodorovičius – 9 tšk.

„NTI ‒ PN“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Šilainių“ ekipą. (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 21:53 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „NTI ‒ PN“ ekipą. (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 15:49 val.)„Kauno NTI-PN“ po pratęsimo palaužė „Brentex Trailer“ bei žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Compensa“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „OnRoll“ ekipą. (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:16 val.)Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ nugalėjo „OnRoll“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:30 val.)MRU VSF rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „OnRoll“ ekipa (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:07 val.)„KMAIK“po įnirtingos kovos išsivežė pergalę iš „Kauno NTI ‒ PN“ valdų (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:40 val.)Dramatiškoje kovoje „Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš „Kauno SRC-2“ ekipą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Laipsniai“ nesunkiai susitvarkė su „OnRoll“ ekipa (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:22 val.)Po permainingos kovos „OnRoll“ kiek netikėtai įveikė „Compensa“ komandą (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:29 val.)