Kauno Rami vs Dumblas (61:86)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 31 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Tritaškius taikliau nei dvitaškius mėtę „Dumblo“ krepšininkai įveikė „Kauno Rami“

2016 sausio 31 d., Sekmadienis, 22:22 val., peržiūros: 1217

Sekmadienį, sausio 31 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje, įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Kauno Rami“, kurie iki šiol buvo iškovoję penkias pergales (5-9) ir su aštuoniomis pergalėmis turnyrinės lentelės viduryje įsikūrę „Dumblo“ krepšininkai (8-5).

Jau rungtynių pradžioje „Dumblo“ krepšininkai parodė, kad tritaškiai metimai šiandien bus jų pagrindinis ginklas. Per pusę ketvirčio įmesti keturi tolimi metimai leido pirmauti 8:14. Turimą šešių taškų pranašumą svečiams pavyko išlaikyti iki kėlinuko pabaigos, kuris pasibaigė rezultatu 14:20.

Kėlinukas prasidėjo taikliu D. Baltrušio tolimu metimu, tačiau tai buvo vienintelis tritaškis, įmestas „Dumblo“ ekipos šiame ketvirtyje. Sustabdę svečių pagrindinį ginklą, „Kauno Rami“ krepšininkai ne tik sugebėjo pasivyti priešininkus, tačiau su kėlinuko pabaigą skelbiančiu švilpuku paleistas Š. Petraičio tritaškis metimas leido šeimininkams po dviejų kėlinukų pirmauti 37:34.

Trys taiklūs tolimi metimai trečio ketvirčio pradžioje labai greitai leido „Dumblo“ ekipai persverti rungtynių rezultatą ir įpusėjus kėlinukui pirmauti 44:49. Nors ir G. Rinkevičiaus metimas sumažino šeimininkų deficitą iki 49:53, tačiau šeši paeiliui svečių įmesti taškai po trijų ketvirčių „Dumblui“ leido turėtį dviženklią persvarą 49:59.

Ketvirtajame kėlinuke šou surengė „Dumblo“ ekipos žaidėjai D.Baltrušis ir T.Pukelevičius, pelnę dvidešimt du iš dvidešimt septynių „Dumblo“ pelnytų taškų per ketvirtą ketvirtį. Tuo tarpu „Kauno Rami“ paskutiniajame kėlinuke pradėjo dažniau klysti tiek puolime, tiek gynyboje, kas leido „Dumblui“ susikrauti solidžią dvidešimt penkių taškų persvarą ir rungtynes laimėti rezultatu 61:86.

Po rungtynių „Kauno Rami“ ekipos žaidėjas G.Mikėnas apie pagrindines pralaimėjimo priežastis kalbėjo: „darėm daug klaidų, jie rinko lengvus taškus, ir gynyboje neapsigynėm“.

Šiose rungtynėse trenerio pareigas ėjęs „Dumblo“ ekipos krepšininkas paklaustas, ar taiklūs tolimi metimai buvo pagrindinė pergalės priežastis: „šiam vakarui turbūt taip. Labai gerai pataikėme ir tiesiog, mums pavyko nugalėti“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Kauno Rami: Saulius Matusevičius – 14 tšk. (17 atk. kam.), Šarūnas Petraitis – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Jonas Jančiukas – 9 tšk.

Dumblas: Deimantas Baltrušis – 32 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Pukelevičius – 26 tšk. (5 išpr. praž.), Rimantas Šiumeta – 13 tšk.

Prastai startavęs „Dumblas“ atsitiesė ir įveikė „Kauno Rami“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:06 val.)„VU KHF“ be didesnio vargo įveikė „Kauno Rami“ ekipą. (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:35 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė „Dumblą“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 21:47 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ pabaigoje neatsilaikė prieš Advokatų kontorą „Konsus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 17:43 val.)Po prasto starto atsigavęs BC „Gazuotas Pienas“ parklupdė „Kauno Rami“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:08 val.)Dvidešimt tritaškių įmetęs „Dumblas“ lengvai įveikė „ICE“ krepšininkus (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 16:29 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ramiai susitvarkė su Kauno Rami (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)Klampiame mače „Dumblas“ pranoko „BuyPCgame.eu“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:45 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 22:35 val.)„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Green Death“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.)