Buritus vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (66:69)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 26 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

emobilus.lt & SK „Mattas“ po permainingos kovos palaužė „Buritus“ ekipą.

2015 spalio 26 d., Pirmadienis, 23:03 val., peržiūros: 1568

Pirmadienį, spalio 26 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Buritus" ir svečiai emobilus.lt & SK "Mattas". Rungtynes kiek geriau pradėjo emobilus.lt & SK "Mattas", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (15:16). Antrame kėlinyje "Buritus" ekipai pavyko persverti rezultatą savo naudai – (28:25). Trečiame kėlinyje komandos sužaidė lygiai, bet priekyje vis dar buvo šeimininkai – (43:40). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, svečiams buvo pavykę persverti rezultatą, bet paskutiniu metimu buvo išplėštas pratęsimas – (59:59). Pratęsimo metu emobilus.lt & SK "Mattas" pavyko sužaisti sėkmingiau ir pasiekti pergalę rezultatu – (66:69).

Rungtynės prasidėjo emobilus.lt & SK "Mattas" komandos laimėtu spurtu – (0:8), vėliau savo pirmuosius taškus pelnė "Buritus" ekipa ir sužaidus 5 minutes rezultatas buvo – (3:8). Antroje kėlinio dalyje "Buritus" pavyko atsigauti ir kėliniui baiginėjantis sumažinti skirtumą iki minimumo. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (15:16).

Antro kėlinio pradžia buvo sėkmingesnė "Buritus" ekipai, kuri pirmoje kėlinio dalyje surengė spurtą – (11:0), po kurio pirmaujanti komanda pasikeitė – (26:16). Antroje kėlinio dalyje svečiai atsigavo, laimėjo atkarpą – (2:9) ir po dviejų kėlinių vis dar priekyje buvo "Buritus" – (28:25).

Trečiasis kėlinys kiek geriau prasidėjo šeimininkams, kurie sužaidus 3 minutes sugebėjo padidinti skirtumą per pusę – (34:28). Sužaidus dar 4 minutes svečiams pavyko laimėti atkarpą – (3:7), po kurios rezultatas tapo lygus – (37:37). Visgi kėlinį geriau pavyko užbaigti šeimininkams, kurie susigrąžino 3 taškų persvarą - (43:40).

Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova. Sužaidus pirmas 3 kėlinio minutes emobilus.lt & SK "Mattas" ekipai pavyko persverti rezultatą - (47:48). Sužaidus dar 2 minutes R. Švagdžio du tolimi metimai išvedę šeimininkų ekipą vėl į priekį – (53:48). Prabėgus dar 3 minutėms svečiams pavyko sužaisti truputi užtikrinčiau, ko pasakoje pirmaujanti komanda vėl pasikeitė – (53:57). Per likusį laiką, "Buritus" ekipai pavyko laimėti atkarpą – (6:2), kuri leido išplėšti pratęsimą – (59:59).

Pratęsimo metu pirmieji į priekį įsiveržė emobilus.lt & SK "Mattas". Sužaidus 2 minutes svečiai pirmavo 3 taškų skirtumu – (61:64). Vėliau sekė 5 iš eilės "Buritus" pelnyti taškai, kurie leido vėl įsiveržti į priekį – (66:64). Visgi rungtynių galą geriau pavyko užbaigti svečiams, kurie vėl įsiveržė į priekį ir daugiau neleido priartėti varžovams. Rungtynės baigėsi rezultatu – (66:69).

Po laimėtų rungtynių emobilus.lt & SK "Mattas" ekipos treneris kalbėjo:"Aš manau sunkus darbas nulėmė mūsų pergalę. Praeitas varžybas vieni žaidėjai žaidė, šias kiti, praktiškai pradedame sezoną, čia manau turėtume lengviau žaisti iš tikrųjų negu, kad žaidėme. Bet kaip sakant dirbom, ištraukėm galą varžybų, turėjom galimybę laimėti, bet tada varžovai pratęsimą ištraukė. Taip ir gavosi, kad žaidėm lygus su lygiu. Smagu buvo."

Buritus: Vytautas Peseckis – 18 tšk., Vilius Černiauskas – 18 tšk., Ramūnas Švagždys – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

emobilus.lt & SK „Mattas“: Aurimas Dervinskas – 25 tšk., Žydrūnas Kaminskas – 13 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Marius Dimša – 11 tšk. (5 perimt. kam., 8 išpr. praž.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2015 spalio 28 d., 14:10 val.
ko jus kabinejates prie zmogaus..cia gi sportas,labai gerai,kad emocijos liejasi,taip ir turi buti,ne mergaiciu lyga gi cia..
Anonimas2015 spalio 27 d., 12:02 val.
Jei Šateika neturi kur pinigų dėt tegu sudaro rėmimo sutartį. Mecenatu gal net kas pavadintų. Dabar nevaldomu nevispročiu visi laiko remiančiu KKL už technines ir panašias pražangas
Anonimas2015 spalio 26 d., 23:49 val.
Mr. Technical foul is back!!!
emobilus.lt & SK „Mattas“ lengvai palaužė „BuyPCgame.eu“ komandos pasipriešinimą (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 21:51 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su „Sparta“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:37 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:58 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:28 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:09 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo triuškinama pergale prieš „Buritus“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:08 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Brentex Trailer“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 20:53 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Kauno Technikos Kolegiją“ (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:48 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nusileido „Elektromontuotojams“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 00:20 val.)„Kėdainiai“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Buritus“ (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:12 val.)