BuyPCgame.eu vs KK „13“ (48:39)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 25 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ M. Mažvydo pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 55, Kaunas, LT-49202

Klampioje kovoje „BuyPCgame.eu“ pranoko KK „13“

2015 spalio 25 d., Sekmadienis, 21:37 val., peržiūros: 1387

Spalio 25-ąją dieną, sekmadienį, M.Mažvydo pagrindinėje mokykloje įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių G pogrupio susitikimas tarp namuose žaidusių „BuyPCgame.eu“ krepšininkų ir svečių rolėje buvusios KK „13“ ekipos.

Dvikovos pradžioje komandos neketino nusileisti viena kitai ir vyko atkakli kova. Pirmosiomis rungtynių minutėmis KK „13“ neleido priešininkams įsiveržti į priekį, tačiau dar pirmoje ketvirčio pusėje svečių puolimas pritilo. Beveik 5 minutes KK „13“ nepelnė nė taško, o iniciatyvą perėmę „BuyPCgame.eu“ krepšininkai surengė spurtą 8:0 ir atitrūko 7 taškais (12:5). Kėlinio tiesiojoje KK „13“ puolimą prikėlė J.Gudavičius ir pora šio žaidėjo taiklių metimų padėjo svečių ekipai sušvelninti nuostolius iki 5 taškų. Po 10 minučių kovos rezultatas buvo 14:9.

Pagrindinis veiksmas antrajame kėlinyje vyko pirmosiomis minutėmis. Įsismaginęs E.Zaidelis smeigė porą tritaškių, pelnė 7 taškus ir, likus žaisti beveik 6 minutes, atstatė pusiausvyrą šiame mače (18:18). Vis dėlto po šio epizodo svečių puolimas tapo bevaisis ir per likusį laiką nė vienas KK „13“ metimas tikslo nepasiekė. Tiesa ir „BuyPCgame.eu“ neblizgėjo taškų lenktynėse ir varžovų sausros laikotarpiu pasižymėjo tik dukart. Visgi abu kartus aikštės šeimininkai tą padarė tolimais metimais ir ši aplinkybė leido „BuyPCgame.eu“ laimėti du kėlinius 6 taškais – 24:18.

Po didžiosios pertraukos J.Draudvila šaltakraujiškai sumetė abu baudų metimus ir padidino atstumą iki 8 taškų (26:18), bet tritaškį švystelėjęs E.Zaidelis pjovė deficitą iki 5 taškų (26:21). Vis dėlto įsisiūbavęs J.Draudvila toliau tęsė savo šou. Šis krepšininkams realizavo du tritaškius paeiliui, o vėliau pridėjo dar porą tikslių baudų metimų ir įpusėjus ketvirčiui KK „13“ atsidūrė nokdaune (34:21). Antroje kėlinio pusėje svečius truktelėti į priekį pabandė R.Babenskas ir surinko paskutinius 5 savo komandos taškus. Tiesa tai priartėti arčiau prie varžovų neleido, kadangi įsišaudę „BuyPCgame.eu“ snaiperiai smeigė dar du tritaškius ir po trijų kėlinių aikštės šeimininkai džiaugėsi 14 taškų atotrūkiu – 40:26.

Lemiamos rungtynių dalies starte KK „13“ pamėgino kilti į šturmą, kuris leistų grįžti į kovą dėl pergalės, ir ketvirtį pradėjo 5 taškais be atsako (40:31). Visgi arčiau „BuyPCgame.eu“ oponentų neprisileido ir po 4 D.Kondroto taškų susigrąžino 14 taškų persvarą (46:32). Dvikovos tiesiojoje KK „13“ rado sėkmingo žaidimo receptą, tačiau ir laikas tirpo jų nenaudai, ir deficitas buvo pakankamai solidus, žvelgiant į taškų rinkimo tempą. Nepaisant to, kad susitikimą svečiai baigė laimėta atkarpa 0:5, tačiau nuaidėjus finaliniam švipukui pergalę rezultatu 48:39 šventė „BuyPCgame.eu“.

Deividas Šikšnys („BuyPCgame.eu“):

Šiandien žaidėte nerezultatyviai tiek Jūs, tiek varžovai. Matosi, kad dar tik sezono pradžia ir sportinė forma tik pradėjo kilti į viršų. Vis dėlto, kas nulėmė pergalę šiame mače?

„Šiandien daug ką lėmė tai, kad turėjom stipresnę priekinę liniją, nei varžovai. Stengėmės tai išnaudoti. Be to pakrito tritaškiai, kas mūsų žaidime yra retas reiškinys. Dažniausiai tolimų metimų nepataikom. Esame labiau gynybinio braižo komanda ir niekada nemetam labai daug taškų. O tai, kad sezono pradžia, tai tikrai jaučiasi. Mes dar nerandam savęs puolime ir vieni kitiems maišomės.“

KK „13“ nuo komentarų susilaikė.

„BuyPCgame.eu“ į pergalę vedė J.draudvila (14 tšk., 7 atk. k., 5 rez. p., 5 per. k., 5 išpr. pr.), D.Šikšnys (8 tšk.), L.Marčiukonis (7 tšk.), A.Pūras (4 tšk.), D.Kondrotas (4 tšk.), S.Monkevičius (4 tšk.) ir M.Ugianskas (3 tšk.).

KK „13“ gretose išsiskyrė E.Zaidelis (10 tšk.), R.Babenskas (7 tšk.), J.Gudavičius (5 tšk.), J.Jokšas (3 tšk.), D.Butkus (3 tšk.) ir L.Stanislovaitis (3 tšk.).

„BuyPCgame.eu“ „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybėse pasiekė pirmąją pergalę ir reabilitavosi po pralaimėjimo sezono starte (1-1). KK „13“ tai buvo pirmosios rungtynės šį sezoną (0-1).

Trečiajame kėlinyje subyrėjusi „BuyPCgame.eu“ nusileido „Konsus“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 22:50 val.)Klampiame mače „Dumblas“ pranoko „BuyPCgame.eu“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:45 val.)„Kėdainiai“ išvykoje nesunkiai susidorojo su „BuyPCgame.eu“ ekipa (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 23:08 val.)Bedantį puolimą demonstravę „BuyPCgame.eu“ neprilygo „Ice“ ekipai (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:35 val.)„BuyPCgame.eu“ komanda po atkaklios kovos nusileido „Buritus“ ekipai (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:25 val.)Įnirtingos kovos pratęsime triumfavo „BuyPCgame.eu“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:17 val.)„Kėdainiai“ vos neprisižaidė su „BuyPCgame.eu“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:37 val.)„BuyPCgame.eu“ ekipa nesunkiai susidorojo su Kleboniškio „Vilkų“ komanda. (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:29 val.)Dantis rodę „BuyPCgame.eu“ vistiek krito prieš „Advokatų Kontorą Konsus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:07 val.)„Buritus“ išvargo pergalę prieš KK „13“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:26 val.)