Brentex Trailer vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (40:85)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Emobilus.lt & SK „Mattas“ varžovus sutriuškino tarsi per treniruotę

2015 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 22:32 val., peržiūros: 1574

Gruodžio 21 dieną, 18:45 val., „Atžalyno“ mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Brentex Trailer“ (šeimininkai) ir emobilus.lt & SK „Mattas“ (svečiai). Nors pirmasis kėlinukas buvo labai nerezultatyvus abiems komandoms, tačiau netrukus svečiai nutolo ir labai greitai pasiekė net ir triuškinamą persvarą. „Brentex Trailer“ komanda šį vakarą atakavo tragišku taiklumu ir pralaimėjo varžovams daugiau nei dvigubai, rezultatu 40:85.

Rungtynių pradžioje abi komandos labai sunkiai rinko taškus, žaidėjai prastai pataikė net iš dėkingų padėčių, o pats žaidimas buvo gana lygus ir emobilus.lt & SK „Mattas“ pirmavo tik nedideliu pranašumu. Viskas pasikeitė antrame kėlinuke, kuomet svečiai pagaliau išjudino savo puolimą, išnaudojo ūgio pranašumą, bei žaibiškai tolo. Skirtumas dabar augo kone su kiekviena minute, o „Brentex Trailer“ ekipa ir toliau labai sunkiai rinko taškus, bei tik akimis palydėdavo varžovų greitas atakas. Iki ilgosios pertraukos emobilus.lt & SK „Mattas“ krepšininkai jau turėjo 15 taškų pranašumą ir pirmavo rezultatu 20:35.

Antroje rungtynių dalyje svečiai tęsė savo sėkmingą pasirodymą. Nors emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipoje buvo registruoti tik 6 žaidėjai, tačiau tai nesutrugdė jiems išlaikyti didelį tempą ir priversti varžovus klysti. Skirtumas ir toliau augo, o „Brentex Trailer“ komanda dvitaškius metė prasčiau nei 20% taiklumu ir toks žaidimas reiškė tik vieną – sutriuškinimą. Emobilus.lt & SK „Mattas“ rungtynių pabaigoje dar pademonstravo puikų pataikymą ir tritaškio zonos ir padėjo tašką šiose rungtynėse. Susitikimas baigėsi rezultatu 40:85.

Eimantas Daunora (emobilus.lt & SK „Mattas“):

„gal mums net geriau kai susirenkame negausiai, tada visi gauname daug laiko pažaisti, geriau pajaučiame žaidimą. Didelio skirtumo dėl atsarginių krepšininkų nėra, nes abu penketukai pas mus lygiaverčiai ir rezultatas būtų toks pat. Buvo tiesiog gera treniruotė.

Brentex Trailer: Valius Fominas – 13 tšk., Tadas Vaitkevičius – 12 tšk., Tomas Šimoliūnas – 7 tšk.

emobilus.lt & SK „Mattas“: Povilas Balčiūnas – 26 tšk., Marius Dimša – 23 tšk., Aurimas Gavelis – 12 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.), Vilmantas Vainauskas – 12 tšk. (7 rezult. perd.)

Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo sutriuškino KK „13“ krepšininkus (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:09 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ iškovojo trečiąją pergalę (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:34 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo triuškinama pergale prieš „Buritus“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:08 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:28 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:58 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su „Sparta“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:37 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:09 val.)„emobilus.lt & SK Mattas“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 23:32 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Kauno Technikos Kolegiją“ (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:48 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Brentex Trailer“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 20:53 val.)