emobilus.lt & SK „Mattas“ vs Elektromontuotojas (62:69)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

emobilus.lt & SK „Mattas“ nusileido „Elektromontuotojams“

2015 gruodžio 14 d., Pirmadienis, 00:20 val., peržiūros: 1379

Gruodžio 13 dieną, sekmadienį, J. Dobkevičiaus progimnazijoje vyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo J pogrupio komandos, pirmąsias antrąsias vietas dalijančios emobilus.lt & SK „Mattas“ (2/1) ir Elektromontuotojai (4/1). Visas rungtynes taškas į tašką žaidusios komandos galop išsiaiškino santykius kuomet „Elektromontuotojai“ geriau sužaidė paskutinį ketvirtį ir išsivežė pergalę iš svečių teritorijos. Rungtynės baigėsi rezultatu – 62:69.

Pirmąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo svečiai, spurtuodami rezultatu – 0:7. Šeimininkai sukluso ir po Š. Kenstavičiaus ir K. Dimitrejevo dvitaškių emobilus.lt & SK „Mattas“ sušvelnino skirtumą ikį trijų taškų – 4:7. Tačiau tada prabilo D.Znutas pataikydamas tolimą metimą ir pridėdamas du taškus iš po krepšio. Bet tada spurtą pradėjo šeimininkai, kurie įmetė šešis taškus be atsako ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Labai rezultatyviame kėlinuke nei viena komanda nenorėjo nusileisti ir likus žaisti minutei rezultatas buvo lygos – 22:22. Likusį laiką geriau išnaudojo „Elektromontuotojai“, kurie po pirmo kėlinio turėjo dviejų taškų pranašumą – 24:26.

Antrasis kėlinys buvo panašus, tačiau nebuvo toks pat rezultatyvus. Kėlinuką vėl geriau pradėjo „Elektromontuotojai“, ir turėjo didžiausią iki šiol iki turėtą persvarą – 24:29. Tada tritaškiu metimu atsakė K.Dimitrijevas, į tai atsakė eilinis D. Znuto šūvis. Kėlinukui įpusėjus komandas skyrė tie patys penki taškai – 30:35. Kurį laiką aikštelėje tvyravo taškų badas ir kėlinukui baigiantis nei viena komanda nespėjo pabėgti. emobilus.lt & SK „Mattas“ geriau sužaidę antrojo ketvirčio pabaigą sušvelnino atsilikimą iki minimumo – 38:39.

Po ilgosios pertraukos P.Balčiūnas baudos metimais išvedė emobilus.lt & SK „Mattas“ komandą į priekį. Tačiau staigus V. Sutkaus tritaškis sugrąžino persvara „Elektromontuotojams“. Šeimininkams pradėjo stigti jėgų kadangi pastarieji į rungtynes atėjo tik penkiese ir buvo priversti žaisti be keitimų. Įpusėjus trečiajam kėlinukui komandas skyrė šeši taškai. Tuo metu šeimininkai surengė uraganą varžovų aikštės pusėje ir sugebėjo spurtuoti – 7:0 ir likus pusei minutės turėjo minimalų pranašumą – 51:50. Tačiau M. Sauleno tritaškis kėlinį pabaigti leido „Elektromontuotojams“ turint dviejų taškų pranašumą – 51:53.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo ramiai. Taikliais metimais apsikeitusios komandos, sėkmingai plušėjo gynybai. Po V. Sutkaus taiklių baudos metimų svečiai turėjo solidžią septyniu taškų persvarą ir laikas buvo jų sąjungininkas. Daug klaidų pradėję daryti emobilus.lt & SK „Mattas“ nebeišlipo iš klampaus priešininkų žaidimo ir likus dviejoms minutėms atsilikinėjo devyniais taškais. Šeimininkams nieko stebuklingo taip ir nebepavyko sukurti, o svečiai šventė pergalę rezultatu – 62:69.

Naudingiausi žaidėjai:

emobilus.lt & SK „Mattas“ (S): Kęstutis Dimitrijevas – 22 tšk. (7 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Šarūnas Kenstavičius – 16 tšk., Povilas Balčiūnas – 10 tšk.

Elektromontuotojas: Marius Nenartavičius – 18 tšk. (17 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vilius Sutkus – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Dovydas Znutas – 16 tšk.

emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:09 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:28 val.)„Compensa“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 00:19 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su „Sparta“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:37 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ varžovus sutriuškino tarsi per treniruotę (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:32 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:58 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Brentex Trailer“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 20:53 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Straight“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 17:28 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ po permainingos kovos palaužė „Buritus“ ekipą. (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:03 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo triuškinama pergale prieš „Buritus“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:08 val.)