Green Death vs Dumblas (57:80)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Green Death“

2015 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 22:25 val., peržiūros: 1355

Lapkričio 2 dieną, 19:00 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Green Death“ (šeimininkai) ir „Dumblas“ (svečiai). Jau pirmojo kėlinuko metu į priekį pabėgo ir net 13 taškų pranašumą pasiekė „Dumblo“ krepšininkai, kurie ir vėliau tik didino savo pranašumą, kol pirmavo jau triuškinamu rezultatu. „Green Death“ sugebėjo nors kiek atsigauti tik ketvirtojo kėlinuko metu, bet jiems pavyko tik truputėlį sumažinti milžinišką atsilikimą, o pergalę svečiai pasiekė rezultatu 57:80.

Pirmosios minutės komandoms klostėsi nelengvai, abi ekipos sunkiai rinko taškus, dažnai klydo, o krepšininkai atakavo netiksliai. Vis tik netrukus „Dumblo“ krepšininkams pavyko įjungti aukštesnę pavarą ir jau pirmojo kėlinuko pabaigoje jie užklupo varžovus greitomis atakomis, o jų pranašumas staigiai pasiekė 13 taškų. Viskas labai panašiai vyko ir antrojo kėlinuko metu, tik dabar „Green Death“ jau nebeleido varžovams žaisti taip laisvai ir skirtumas išaugo vos keliais taškeliais. Tačiau net ir to užteko, jog „Dumblas“ turėtų daugiau nei solidų pranašumą 24:40.

Antroje rungtynių dalyje „Green Death“ komandos puolimas visiškai sustojo. Šeimininkai labai sunkiai rinko taškus, aišku, prie to labiausiai prisidėjo puiki „Dumblo“ gynyba, bet ir laisvi šeimininkai labai sunkiai prisitaikydavo ir tik akimis palydėdavo greitai bėgančius ir puikiai pataikančius varžovus. „Dumblo“ pranašumas vienu metu pasiekė net 33 taškų ribą ir tuomet atėjo laikas atsipalaidavui. „Green Death“ sugebėjo laimėti ketvirtąjį kėlinuką, bet tai buvo menka paguoda, nes skirtumas buvo tiesiog triuškinamas. „Dumblas“ pasiekė gražią pergalę, triuškinamu rezultatu 57:80.

Green Death: Mindaugas Čižas – 20 tšk., Valdas Valksmanas – 11 tšk., Petras Aleksonis – 7 tšk.

Dumblas: Tomas Pukelevičius – 21 tšk., Deimantas Baltrušis – 16 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Paulius Žekonis – 14 tšk., Lukas Steikūnas – 13 tšk. (11 atk. kam.)

„Laipsnių“ penketukas įtikinamai įveikė „Green Death“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:14 val.)Antroje pusėje „Randeris“ neprilygo „Green Death“ (2015 spalio 30 d., penktadienis, 22:10 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė „Dumblą“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 21:47 val.)„Elektrėnai“ po atkaklios kovos palaužė „Green Death“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 08:01 val.)„Laipsniai“ eliminavo „Green Death“ ir žengia toliau (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:50 val.)Prastai startavęs „Dumblas“ atsitiesė ir įveikė „Kauno Rami“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:06 val.)„Dumblas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „VU KHF“ komandą (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 16:43 val.)Net 19 taškų deficitą panaikinę „KMAIK“ krepšininkai sugebėjo palaužti „Green Death“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:05 val.)Klampiame mače „Dumblas“ pranoko „BuyPCgame.eu“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:45 val.)Kovingai nusiteikęs LCP KK „Partizanas“ palaužė „Green Death“ ekipą (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)