Kauno NTI-PN vs Brentex Trailer (58:53)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 20 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ po pratęsimo palaužė „Brentex Trailer“ bei žengė į ketvirtfinalį

2016 kovo 20 d., Sekmadienis, 22:13 val., peržiūros: 1146

Sekmadienį, kovo 20 dieną, Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės, aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Kauno NTI-PN“ bei svečių „Brentex Trailer“. Pirmąjį tarpusavio susitikimą gan užtikrintai laimėjo „NTI-PN“ ekipa, tačiau antrajame tarpusavio mače kovos buvo kiek daugiau ir net prireikė pratęsimo. Ketvirtajame kėlinyje svečiai buvo įgavę 10-ties taškų pranašumą ir atrodė, jog jie kontroliuos rungtynes bei pasieks pergalę, tačiau šeimininkams pavyko sėkmingai užpulti bei apsiginti, o galiausiai išplėši pratęsimą, kurio metu jiems pavyko ir triumfuoti.

Pirmąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie pelnė penkis pirmuosius taškus, tačiau tuomet svečių ekipa spurtavo 9:2 bei persvėrė rezultatą. Tačiau tai buvo paskutiniai „Brentex Trailer“ ekipos taškai šiame kėlinyje, o tuo pasinaudojo „NTI-PN“ ekipa ir pelnė aštuonis taškus be atsako. Taigi, po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 15:9. Antrąjį kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo šeimininkai, tačiau tuomet svečiai pelnė šešis taškus be atsako ir sušvelnino atsilikimą. Tačiau tuomet šešis taškus be atsako pelnė ir šeimininkai bei susigrąžino aštuonių taškų pranašumą. Visgi, šio pranašumo jiems išlaikyti nepavyko ir „Brentex Trailer“ kėlinį užbaigė 9:2 atkarpa ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo minimalų deficitą – 25:24.

Trečiasis ketvirtis buvo rezultatyviausias. Kėlinį kur kas sėkmingiau pradėjo „Brentex Trailer“ ekipa, kuri smeigė du tolimus metimus paeiliui bei įgijo penkių taškų atotrūkį. Vėliau „NTI-PN“ ekipa vis bandydavo priartėti prie savo varžovų, o vienu momentu net buvo išlyginę rezultatą, tačiau tuomet kiek sėkmingesnę atkarpą sužaidė svečių ekipa ir vėl įsiveržė į priekį. Galiausiai, po trijų kėlinukų, svečių ekipa buvo priekyje – 37:42. Lemiamą ketvirtį penkiais taškais paeiliui pradėjo „Brentex Trailer“ ekipa ir įgavo jau dviženklį pranašumą. Vėliau „NTI-PN“ ekipai sunkiai sekėsi užpulti, tačiau pralaužti ledus pavyko ir jie pelnė aštuonis taškus be atsako bei taip sušvelnino atsilikimą iki dviejų taškų. Svečių ekipa dažnai rėmėsi tolimais metimais, kurie nedavė jokios naudos, o tuo pasinaudojo šeimininkų ekipa bei išlygino rezultatą. Pačioje kėlinio pabaigoje jie turėjo progą išplėšti ir pergalę, tačiau E. Mačiulio metimas skriejo pro šalį ir taip komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą. O po keturių kėlinių rezultatas buvo 49:49.

Pratęsimo metu niekas per daug nesikeitė ir ant bangos buvusi šeimininkų ekipa pelnė penkis taškus paeiliui bei taip įgavo gan solidų pranašumą šioms rungtynėms. „Brentex Trailer“ ir toliau rėmėsi tolimais metimais, kurie vis skriejo pro šalį. Galiausiai, taikliai baudos metimus sumetusi „Kauno NTI-PN“ ekipa išsaugojo turėtą pranašumą ir pasiekė pergalę, rezultatu 58:53.

Kauno NTI-PN: Rokas Imbrasas – 23 tšk. (22 atk. kam., 6 išpr. praž.), Eduardas Mačiulis – 20 tšk., Pijus Imbrasas – 6 tšk. (13 atk. kam.)

Brentex Trailer: Valius Fominas – 23 tšk., Marius Petrauskas – 15 tšk., Tadas Vaitkevičius – 7 tšk.

Ketvirtfinalyje „Kauno NTI-PN“ ekipa susitiks su „Laipsniai“ komanda.

„NTI -PN“ po nervingos kovos palaužė „OnRoll“ ekipą. (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 22:35 val.)„NTI -PN“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo Brentex Trailer“ ekipos. (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 20:41 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ išnešė sveiką kailį iš „Brentex Trailer“ valdų (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:21 val.)Pirmąją pergalę iškovojo „Brentex Trailer“ ekipa (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)Kauno „NTI-PN“ patiesė „Lejuotransą“ ir iškovojo svarbią pergalę (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 20:35 val.)BC „Straight“ nesunkiai nugalėjo „Brentex Trailer“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:46 val.)Dramatiškoje kovoje „Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš „Kauno SRC-2“ ekipą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:53 val.)„KK 13“ rungtynių pabaigoje palaužė „NTI-PN“ krepšininkus (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:11 val.)Du kėlinius beveik be klaidų gynęsi „Kauno NTI-PN“ antrą kartą įveikė „OnRoll“ ir pasiekė aštunfinalį (2016 kovo 12 d., šeštadienis, 16:09 val.)