BC „Straight“ vs BC „BOOM“ (64:68)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 kovo 01 d., Antradienis, 19:40 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „BOOM“ po atkaklios kovos įveikė BC „Straight“ ekipą.

2016 kovo 01 d., Antradienis, 21:26 val., peržiūros: 1448

Antradienį, kovo 1 dieną, Petrašiūnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę BC "Straight" ir svečių teisėmis žaidę BC "BOOM" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo BC "BOOM" ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (18:20). Antrame kėlinyje komandos toliau žaidė apylygiai, bet po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 3 taškai – (30:33). Trečiame kėlinyje BC "Straight" ekipai pavyko kėlinį laimėti 3 taškais ir po trijų kėlinių rezultatas tarp komandų buvo lygus – (50:50). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai paleido svečius į priekį, vėliau dar bandė vytis, bet laikui pritrūkus rungtynės baigėsi rezultatu – (64:68).

Rungtynes taikliu tolimu metimu pradėjo BC "Straight" ekipa, netrukus savo pirmuosius 6 taškus pelnė ir BC "BOOM" ekipa ir sužaidus apie minutę rezultatas buvo – (3:6). Sužaidus dar 4 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko surengti spurtą – (11:3) ir pirmaujanti ekipa pasikeitė – (14:9). Antroje kėlinio dalyje svečiai laimėjo atkarpą – (2:10), po kurios BC "BOOM" ekipai pavyko vėl persverti rezultatą – (16:19). Per likusį laiką BC "Straight" ekipai vienu tašku pavyko sumažinti atsilikimą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (18:20).

Antrasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus, komandos daugiau dėmesio ėmė skirti gynybai. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes komandos toliau žaidė taškas į tašką. Antroje kėlinio dalyje svečiams buvo pavykę padidinti skirtumą iki 7 taškų – (24:31), bet kėlinį geriau užbaigę šeimininkai sumažino atsilikimą iki 3 taškų ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (30:33).

Trečio kėlinio pradžioje BC "BOOM" ekipai pavyko laimėti dvi atkarpas iš eilės. Pirmoji buvo sužaidus pirmas 3 minutes – (2:5), vėliau sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus sekė antroji laimėtą atkarpa – (3:6) ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 7 taškai – (37:44). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai pabudo iš miego, laimėjo likusio kėlinio dalį – (13:6) ir pasibaigus kėliniui rezultatas tarp komandų buvo lygus – (50:50).

Ketvirtame kėlinyje sužaidus pirmas 3 kėlinio minutes svečiams pavyko šiek tiek atitrūkti – (55:61). Vėliau prabėgus dar apie 2 minutes ir kėliniui įpusėjus skirtumas tarp komandų išaugo iki 8 taškų – (57:65). Antroje kėlinio dalyje BC "Straight" ekipa dar bandė mažinti atsilikimą, bet protingai rungtynių galą sužaidę svečiai išlaikė turėtą persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (64:68).

Po laimėtų rungtynių BC "BOOM" ekipos treneris kalbėjo: "Norėčiau pabrėžti prastą kovą dėl atšokusių kamuolių, suteikėme nemažai antrų šansų varžovams ir manau buvo prastas pataikymas tiek iš trijų taškų zonos, tiek iš arčiau. Metėme laisvus metimus, dėl to blogo pataikymo procento ir dėl silpnokos kovos po krepšiu, manau, kad šituose rodikliuose mes pralošėme. Šiaip gynyboje padarėme keletą klaidų, bet kai praleidi vos šešiasdešimt keturis taškus, tai manau, kad nėra visai blogai."

Po pralaimėtų rungtynių BC "Straight" ekipos treneris kalbėjo: "Gavome varžovą iš mirtininkų pogrupio trečią vietą, jau tikėjomės, kad tikrai bus labai sunku, bet stengėmės ir pirmame kėlinyje kol taip neįsijautėme į žaidimą užmetė jie mūms tų tolimų metimų, paskui teko vytis. Na, o galas, tos greitai susirinktos pražangos neleido persverti rezultato."

BC „Straight“: Gediminas Navickas – 21 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Laimonas Garnelis – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Laucevičius – 9 tšk. (6 rezult. perd.)

BC „BOOM“: Artūras Lencevičius – 25 tšk. (9 išpr. praž.), Ovidijus Stropus – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Urmulevičius – 15 tšk.

BC „Straight“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ ekipą. (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:41 val.)BC „BOOM“ po nesunkios kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po pratęsimo įveikė BC „Straight“ (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 01:22 val.)BC „BOOM“ įnirtingoje kovoje palaužė BC „Straight“ (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 18:47 val.)BC „BOOM“ gana nesunkiai įveikė „Batic Transline“ komandą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:58 val.)Kauno technikos kolegijos krepšininkai po atkaklios kovos palaužė BC „Straight“ komandą. (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:18 val.)BC „BOOM“ sutriuškino „Ryterna Group“ ekipą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 07:43 val.)„Kauno technikos kolegija“ atsilaikė prieš BC „Straight“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 19:09 val.)BC „BOOM“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 00:21 val.)BC „BOOM“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kėdainių“ ekipa. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:06 val.)