KK „13“ vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (45:94)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 17 d., Antradienis, 20:30 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo sutriuškino KK „13“ krepšininkus

2015 lapkričio 17 d., Antradienis, 22:09 val., peržiūros: 1273

Lapkričio 17 dieną, 20:30 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos KK „13“ (šeimininkai) ir Emobilus.lt & SK „Mattas“ (svečiai). Šiose rungtynėse intrigos nebuvo, jau pirmame kėlinuke į priekį staigiai pabėgo Emobilus.lt & SK „Mattas“ krepšininkai, kurie visiškai nesulaukė varžovų pasipriešinimo ir lengvai, tarsi treniruotės metu, pildė savo derinius ir visą laiką tolo. Rungtynių pabaigoje jie varžovus lenkė daugiau nei dvigubai ir laimėjo dvikovą triuškinamu rezultatu 45:94.

Jau pirmosios rungtynių minutės įrodė, jog šiandien susitiko skirtingo lygio komandos. Emobilus.lt & SK „Mattas“ krepšininkai atrodė, jog gali daryti ką tik panorėję, o turėdami ūgio pranašumą savo metimus kartodavo net po 3-4 kartus, kol galiausiai pelnydavo taškus. KK „13“ komanda taip pat turėjo ne vieną progą greitoms atakoms, bet negalėdami apsiginti nuo varžovų atakų netrukus atsilikinėjo 20 ir daugiau taškų skirtumu. Emobilus.lt & SK „Mattas“ pirmoje rungtynių dalyje sužaidė labai rezultatyviai ir po dviejų kėlinukų pirmavo rezultatu 24:56.

Po ilgosios pertraukos emobilus.lt & SK „Mattas“ krepšininkai dar labiau nutolo, o jų žaidime vis dažniau pasitaikė klaidų, nes komanda aiškiai atsipalaidavo. KK „13“ krepšininkai greitai prisirinko pražangų, bet dabar darbuotis gynyboje jiems buvo lengviau pirmiausia dėl to, jog svečiai stengėsi sužaisti kuo gražiau ir ne visuomet pasirinkdavo lengviausią kelią pelnyti taškams. Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas, Emobilus.lt & SK „Mattas“ laimėjo dvikovą net 49 taškų skirtumu, rezultatu 45:94.

Aurimas Dervinskas (Emobilus.lt & SK „Mattas“):

„šiandien stengėmės išbandyti savo derinius, rungtynės buvo greičiau kaip treniruotė, o ketvirtojo kėlinuko metu žaidėjai jau bandė sužaisti savo malonumui ir atsipalaidavo“.

KK „13“: Lukas Stanislovaitis – 9 tšk., Paulius Klibavičius – 9 tšk., Remigijus Babenskas – 9 tšk.

emobilus.lt & SK „Mattas“: Žydrūnas Kaminskas – 26 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Paulius Lekečinskas – 25 tšk. (20 atk. kam.), Eimantas Daunora – 14 tšk., Kęstutis Dimitrijevas – 11 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Domas Juknevičius – 10 tšk.

Emobilus.lt & SK „Mattas“ varžovus sutriuškino tarsi per treniruotę (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:32 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su „Sparta“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:37 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:09 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:58 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Kauno Technikos Kolegiją“ (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:48 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ lengvai palaužė „BuyPCgame.eu“ komandos pasipriešinimą (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 21:51 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo triuškinama pergale prieš „Buritus“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:08 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ po permainingos kovos palaužė „Buritus“ ekipą. (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:03 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Straight“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 17:28 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:28 val.)