R2P Sport ‒ S/M vs Baltic Transline (94:72)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 29 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

„R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė eilinę pergalę

2016 sausio 29 d., Penktadienis, 23:16 val., peržiūros: 1364

Sausio 29 dieną, 20:30 val., „Vydūno“ mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „R2P Sport ‒ S/M“ (šeimininkai) ir „Baltic Transline“ (svečiai). Nors jau pirmomis minutėmis į priekį pabėgo šeimininkai, tačiau varžovai sugebėjo kurį laiką sėkmingai priešintis ir intriga išsilaikė iki ilgosios pertraukos. Vis tik vėliau „R2P Sport ‒ S/M“ varžovus aplenkė net 20 taškų skirtumu ir laimėjo dvikovą užtikrintai 94:72.

Rungtynių starte „R2P Sport ‒ S/M“ ekipa varžovus probloškė tolimų metimų serija ir jų pranašumas staigiai šoktelėjo iki 10 taškų. Vis tik jau labai greitai svečiai atsitiesė ir dabar žaidimas tapo daug lygesnis. Negana to „Baltic Transline“ komanda varžovams tikrai nenusileido greičiu ir tai padėjo sumažini atsilikimą, kol galiausiai intriga sugrįžo ir viskas prasidėjo iš naujo. Iki pat ilgosios pertraukos didelių permainų neįvyko ir „R2P Sport ‒ S/M“ išlaikė tik labai nedidelį pranašumą savo rankose 48:45.

Antroje susitikimo dalyje „Baltic Transline“ kurį laiką dar sėkmingai priešinosi varžovams, bet po truputį skirtumas tarp komandų augo. Atrodė, jog „R2P Sport ‒ S/M“ ne tik išlaiko vis dar milžinišką tempą, bet net pradeda rungtyniauti dar greičiau. Varžovai tiesiog fiziškai nebespėdavo paskui „R2P Sport ‒ S/M“ ekipos narius, o aikštelėje tuomet padaugėjo ir pražangų. Distancija tarp komandų vis augo, kol galiausiai „R2P Sport ‒ S/M“ pirmavo jau užtikrintai ir turimas 20 taškų pranašumas padėjo pasiekti eilinę pergalę 94:72.

R2P Sport ‒ S/M: Mantas Kvedaras – 23 tšk., Justinas Pocius – 18 tšk. (8 rezult. perd.), Elvinas Kalūginas – 15 tšk., Edvinas Karpavičius – 12 tšk., Rytis Vainikevičius – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

Baltic Transline: Modestas Paršeliūnas – 24 tšk. (12 atk. kam.), Tomas Viršilas – 15 tšk. (8 išpr. praž.), Mantas Klupšas – 9 tšk.

Visas rungtynes iniciatyvą laikę „R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė pergalę (2016 kovo 18 d., penktadienis, 22:33 val.)„ICE“ pasiekė triuškinamą pergalę (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 19:46 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:46 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po pratęsimo įveikė BC „Straight“ (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 01:22 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ vos neprisižaidė su „Kaišiadoriais“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 10:57 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)R2P Sport ‒ S/M užtikrintai žengė į C lygos ketvirtfinalį (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 17:50 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po permainingos kovos palaužė BC „BOOM“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:33 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ be vargo sutriuškino BC „BOOM“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 23:09 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po lengvos kovos palaužė „Hidraulinių sistemų“ ekipą. (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 22:20 val.)