KK „13“ vs Savi (86:48)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 15 d., Antradienis, 20:55 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„KK 13“ neturėjo vargo su „Savais“

2015 gruodžio 15 d., Antradienis, 23:08 val., peržiūros: 1385

Antradienio vakarą Jono Pauliaus II-ojo gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos C lygos, „ALT reklama“ pirmenybių, Mažosios taurės N pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „KK 13“ ir svečių „Savi“ komandos. Rungtynės prasidėjo rezultatyviai, bet įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė vos taškas. Šeimininkai visą laiką buvo pirmaujančiųjų vaidmenyje – 9:8. Likusį laiką „KK 13“ krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą ir likus žaisti 2 minutes jau susikrovė dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki ketvirčio pabaigos – 21:11.

Antrąjį kėlinuką svečiai pradėjo sumažindami savo atsilikimą iki vienženklio, o sužaidus kiek daugiau nei minutę dvigubai sumažino varžovų turėtą persvarą. Šeimininkai pradėjo naudoti aktyvią gynybą su spaudimu per visą aikštelę, netrukus rinko jos vaisius. Įpusėjus kėlinukui komandas skyrė jau rekordinė „KK 13“ krepšininkų persvara – 30:18. Antroje ketvirčio pusėje svečiams ir toliau sunkiai pavykdavo metimu užbaigti savo atakas, o lengvais taškais po varžovų klaidų pasinaudoję šeimininkai prieš ilgąją pertrauką susikrovė solidų pranašumą – 48:22.

Po didžiosios pertraukos vaidzas aikštelėje nepasikeitė. „Saviems“ ir toliau sunkiai sekėsi ne tik patiems rinkti taškus, bet ir stabdyti varžovų atakas. Sužaidus kiek daugiau nei 6 minutes skirtumas šoktelėjo jau ir iki nepadorios atžymos – 31 taško (58:27). Likusį kėlinuko laiką svečiams taip ir nepavyko sumažinti savo atsilikimo ir prieš ketvirtąjį kelinuką jie atsilikinėjo rezultatu 69:34.

Paskutiniąjame kėlinuke staigmenos užfiksuota nebuvo ir intriga į šį mačą negrįžo. Maža to, sužaidus apie 6 minutes skirtumas šoktelėjo iki 41 taško – 85:44. Per likusį laiką svečiams pavyko truputį sumažinti savo atsilikimą. Nuaidėjus finaliniam rungtynių švilpukui triuškinančią pergalę rezultatu 86:48 šventė „KK 13“ komanda.

Paprašytas pakomentuoti ką tik pasibaigusias rungtynes „KK 13“ komandos puolėjas Gediminas Pajeda kalbėjo: „Šios rungtynės vyko pas mus, namie. Buvom gerai nusiteikę ir gerai pasiruošė. Žaidimas vyko ganėtinai sklandžiai, pagal planą. Deriniai pasisėkė. Gaila, tik , kad vienas žaidėjas patyrė traumą, tikėsimės, kad ji nerimta.“

KK „13“ (S): Edgaras Zaidelis – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Lukas Stanislovaitis – 17 tšk., Jonas Gudavičius – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Gabrielius Butkus – 11 tšk., Gediminas Pajeda – 10 tšk.

Savi (S): Dainius Povilauskas – 13 tšk. (13 atk. kam.), Aurimas Viesulas – 13 tšk., Donatas Štabokas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„Šilainiai“ neturėjo jokio vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 14:29 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:03 val.)„ICE“ nepasigailėjo „Savų“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 05:59 val.)„Savi“ neturėjo šansų prieš „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:55 val.)A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Savais“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 00:25 val.)„LejuoTransa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Savi“ ekipa. (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Savi“ nepadėjo sava aikštelė ir nusileido KK „13“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 03:46 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ savo valdose nepaliko vilčių „Saviems“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)KK „13“ palaužė Kauno „NTI-PN“ (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 21:42 val.)