Kauno Antano Smetonos gimnazija vs Rokų gimnazija (110:100)Basketnews.lt Lietuva 2019 taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 08 d., Pirmadienis, 13:00 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

Kauno Antano Smetonos gimnazija pergalingai pradėjo Basketnews.lt taurę, įveikdami Rokų gimnaziją (110:100)

2019 balandžio 08 d., Pirmadienis, 15:19 val., peržiūros: 495

Balandžio 8d., Pirmadienį, 13val., Kauno Antano Smetonos gimnazijoje įvyko Basketnews.lt Lietuva 2019 10-12 klasių taurės, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – Kauno Antano Smetonos gimnazija ir sveičiai – Rokų gimnazija.

Rungtynes užtikrintai pradėjo šeimininkai, per kelias minutes susikraudami 12 taškų persvarą (14:2). Įpusėjus ketvirčiui ekipas skyrė 13 taškų (22:9). Antroje pirmojo kėlinio dalyje Antano Smetonos gimnazistų snaiperiai E.Pacevičius ir T.Ambraziejus įmetė net 6 tolimus metimus, o šeimininkai per visą pirmąjį kėlinį įmetė net 8 tritaškius iš 17 bandymų ir užbaigė pirmąjį kėlinį 22 taškų pranašumu – 44:22. Antrame kėlinyje komandų žaidimas šiek tiek susilygino, šeimininkams nebekrito tritaškiai, tačiau išnaudoję Rokų gimnazijos klaidas šeimininkai sugebėjo išlaikyti pranšumą – 67:41.

Po ilgosios pertraukos svečių puolimas įgavo pagreitį ir Rokų gimnazistai iš lėto mažino skirtumą. Įpusėjus trečiąjam ketvirčiui ekipas skyrė 20 taškų (80:60), o ir kėlinio pabaigoje geriau sužaidusiems svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki 16 – 89:73. Ketvirtąjį kėlinį atkarpa 9:2 pradėję šeimininkai vėl atsiplėšė nuo varžovų, tačiau po to sekė ir gera Rokų gimnazijos atkarpa, po kurios ekipas skyrė 13 taškų (100:87). Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus mažiau nei 2 minutėm svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki vienženklio (105:96), tačiau susiemę Antano Smetonos gimnazistai išlaikė 10 taškų pranašumą ir iškovjo rezultatyvią pergalę – 110:100 (44:22, 23:19, 22:32, 21:27).

Kauno Antano Smetonos gimnazija dar kartą įveikė Rokų gimnaziją (87:77) (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 15:22 val.)