Rokų gimnazija vs Kauno Antano Smetonos gimnazija (77:87)Basketnews.lt Lietuva 2019 taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 10 d., Trečiadienis, 13:00 val. @ Rokų gimnazija, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

Kauno Antano Smetonos gimnazija dar kartą įveikė Rokų gimnaziją (87:77)

2019 balandžio 10 d., Trečiadienis, 15:22 val., peržiūros: 587

Balandžio 10d., Trečiadienį, 13val., Rokų gimnazijoje įvyko Basketnews.lt 10-12 klasių taruės, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – Rokų gimnazija ir svečiai – Kauno Antano Smetonos gimnazija.

Rungtynės prasidėjo kova taškas į tašką, praėjus porai pirmojo ketvirčio minučių svečiams pavyko susikrauti 5 taškų pranašumą. tačiau gerą atkarpą sužaidę Rokų gimnazistai persverė rezultatą (8:7). Po šeimininkų atkarpos sekė ir Antano Smetonos gimnazijos atkarpa, po kurios svečiai susikrovė 9 taškų pranašumą (8:17), o tritaškiu metimų kėlinį užbaigęs I.Gastilavičius padidino persvarą iki 10-ies – 16:26. Antrąjį ketvirtį užtikrintai pradėjo svečiai, iš lėto didindami persvarą. Praėjus kiek daugiau nei 6 antrojo kėlinio minutėm Antano Smetonos gimnazija turėjo 18 taškų persvarą, tačiau svečių puolimas sustojo ir šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 7, vis gi, vėl kėlinį taikliu metimu užbaigęs I.Gastilavičius sugražino 9 taškų persvarą – 34:43.

Antrąją rungtynių pusę tritaškiais metimais pradėję Rokų gimnazistai sušvelnino atsilikimą iki 5 taškų, tačiau nepasimetę svečiai vėl atsiplėšė 10-ia taškų. Trečiąjį ketvirtį ekipos žaidė apylygiai – 52:63. Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkams vėl pavyko šiek tiek prisivyti (59:66), tačiau visus šansus po varžovų prarastais kamuoliais išnaudoję Antano Smetonos gimnazistai greit nutolo (61:78). Likus kiek daugiau nei 3 minutėm iki ketvirtojo ketvirčio pabaigos ekipas skyrė tik 7 taškai, tačiau užtikrintai žaidę Kauno Antano Smetonos gimnazijos auklėtiniai iškovojo antrąją pergalę – 77:87 (16:26, 18:17, 18:20, 25:24).

Kauno Antano Smetonos gimnazija pergalingai pradėjo Basketnews.lt taurę, įveikdami Rokų gimnaziją (110:100) (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 15:19 val.)