Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija vs Vilkijos gimnazija (74:66)Basketnews.lt Lietuva 2018 taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 kovo 28 d., Trečiadienis, 15:00 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija čempionatą pradėjo pergale

2018 kovo 28 d., Trečiadienis, 18:32 val., peržiūros: 543

Trečiadienį, kovo 28 – ąją dieną, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje kovas pradėjo KKL „Basketnews.lt Lietuva 2018 taurės, 10-12 klasių“ turnyro, Vidurio Lietuvos pogrupis. Pirmosiose rungtynėse susitiko Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija ir Vilkijos gimnazija.

Rungtynės prasidėjo komandų tarpusavio apsižvalgymu ir tik praėjus dviejoms minutėms pirmieji pasižymėjo Vilkijos gimnazijos atstovai, kurie rungtyes pradėjo atkarpa 6:0. Rungtynių šeimininkai savo taškų sąskaitą atsidarė trečiąją minutę ir įpusėjus kėliniui priartėjo prie varžovų (7:8). Nors kaišiadoriečiai pirmąjame kėlinyje buvo trumpam įsiveržę į priekį, tačiau po pirmojo kėlinio atsilikinėjo rezultatu 17:21. Antrasis rungtynių kėlinys vėl prasidėjo gana nerezultatyviai ir tuo pasinaudoję šeimininkai buvo trumpam įsiveržę į priekį, tačiau antroje šio kėlinio pusėje labai taikliai tritaškius metusi Vilkijos gimnazija prieš išeinant ilsėtis sugebėjo susikrauti šiokią tokią persvarą (34:41).

Antroji rungtyniu pusė prasidėjo šeimininkų komandos spurtu 10:0 ir aktyvios gynybos dėka neleido varžovams įmesti taškų daugiau nei pusę trečiojo kėlinio ir svečiai antrojoje rungtynių dalyje pasižymėjo tik šeštąją minutę (44:43). Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos moksleiviai, greitų atakų pagalba mesdami lengvus taškus, kėlinio pabaigoje susikrovė jau sau palankų rezultatą 54:48. Ketvirtąjame kėlinyje svečiams iš Vilkijos, kurie neturėjo didelės rotacijos savo komandoje, jau nuo pat pradžių atrodė, jog trūksta jėgų, o tuo pasinaudoję kaišiadoriečiai šovė į priekį ir penktąją minutę jau pirmavo 64:52. Nors Vilkijos gimnazijos atstovai ir nenorėjo greitai pasiduoti, tačiau savų sirgalių palaikomi krepšininkai pergalės iš savo rankų jau nebepaleido ir į turnyrinę lentelę įsirašė pirmąją pergalę rezultatu 74:66 (17:21, 17:20, 20:7, 20:18).

Kauno „J. Jablonskio gimnazija“ neturėjo vargo su „Vilkijos gimnazija“ (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 19:30 val.)Basketnews.lt Lietuva 2018 Mažojoje taurėje Vilkijos gimnazija įveikė Babtų gimnazija ir iškovojo bronzos medalius (108:72) (2018 gegužės 08 d., antradienis, 18:08 val.)