Vilkijos gimnazija vs Kauno Jono Jablonskio gimnazija (64:84)Basketnews.lt Lietuva 2018 taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 11 d., Trečiadienis, 14:00 val. @ Vilkijos gimnazija, Čekiškės g. 73, Vilkija, Kauno raj., LT-54225

Kauno „J. Jablonskio gimnazija“ neturėjo vargo su „Vilkijos gimnazija“

2018 balandžio 11 d., Trečiadienis, 19:30 val., peržiūros: 652

Trečiadienį, balandžio 11 – ąją dieną, Vilkijos gimanzijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Basketnews.lt Lietuva 2018 taurės, 10-12 klasių“ turnyro, Vidurio Lietuvos pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Vilkijos gimanzijos“ ir svečių iš Kauno „J. Jablonskio gimnazijos“ komandos.

Rungtynės prasidėjo abiems komandoms diktuojant aukštą žaidimo tempą, daugiausia paremtą tolimais metimais, o greitą krepšinį lydėjo klaidų gausa. Pirmieji pasižymėjo šeimininkai, kurie rungtynes pradėjo 4:0. Svečiai iš Kaunos savo taškų sąskaitą atsidarė sužaidus beveik dvi minutes ir nors kauniečiai pirmąjame kėlinyje buvo trumpam įsiveržę į priekį (4:5), tačiau šeimininkai spurtavo 11:2 ir įgijo aštuonių takų persvarą. Tačiau tada šeimininkai krito į duobę, o aukštesnę pavarą įjungę jų varžovai spurtavo 12:2 ir po pirmojo kėlinio šeimininkai atsilikinėjo rezultatu 17:19. Antrasis rungtynių kėlinys vėl prasidėjo gana nerezultatyviai, kelias minutes komandos žaidė apylygiai, tačiau ilgesnį atsarginių suolelį panaudoję šeimininkai galutinai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir kėlinio pabaigoje atitrūko nuo tritaškius pro šalį metusių šeimininkų – 33:42.

Antroji rungtyniu pusė prasidėjo geromis abiejų komandų atkarpomis, tačiau iš toli savo varžovus pradėję bausti kauniečiai vis didino savo persvarą, kuri įpusėjus kėliniui buvo jau 19 taškų (41:60) Vilkijos gimnazijos moksleiviai, sunkiai rado būdų kaip pelnyti taškus, tačiau pagerėjusi gynyba leido sustabdyti įsibėgėjusį varžovų puolimą. Po trijų kelinių užtikrintai pirmavo svečiai – 46:63. Ketvirtąjame kėlinyje šeimininkai dar bandė grįžti į rungtynes ir po aštuonių iš eilės P. Markevičiaus taškų skirtumas sumažėjo iki dvylikos taškų (54:66). Svečiams užteko vėl padinti tempą ir šeimininkai, kurie neturėjo didelės rotacijos savo komandoje, krito į duobę, o tuo pasinaudoję svečiai iš Kauno vėl atitrūko ir išaugoję pranašumą iki rungtynių pabaigos iškovojo pirmąją pergalę turnyre – 64:84 (17:19, 16:23, 13:21, 18:21).

Kauno Jono Jablonskio gimnazija finale palaužė Plungės „Saulės“ gimnaziją (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 18:06 val.)Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija čempionatą pradėjo pergale (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 18:32 val.)Basketnews.lt Lietuva 2018 Mažojoje taurėje Vilkijos gimnazija įveikė Babtų gimnazija ir iškovojo bronzos medalius (108:72) (2018 gegužės 08 d., antradienis, 18:08 val.)