„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Kauno Jono Jablonskio gimnazija vs Plungės „Saulės“ gimnazija (70:64)Basketnews.lt Lietuva 2018 taurė 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Didžiosios taurės Didysis finalas
2018 gegužės 09 d., Trečiadienis, 14:30 val. @ Prienų arena, Pramonės g. 20, Prienai, LT-59140

Kauno Jono Jablonskio gimnazija finale palaužė Plungės „Saulės“ gimnaziją

2018 gegužės 09 d., Trečiadienis, 18:06 val., peržiūros: 216

Trečiadienį, gegužės 9 dieną, Prienų krepšinio sporto ir pramogų arenoje įvyko „Basketnews.lt Lietuva 2018 taurė 10-12 klasės“, Didžiosios taurės, turnyro rungtynės dėl nugalėtojo vardo tarp – nominalių aikštelės šeimininkų Kauno Jono Jablonskio gimnazijos bei svečių Plungės „Saulės“ gimnazijos. Pirmoje rungtynių pusėje pranašesni atrodė plungiškiai, kurie diktavo savo sąlygas. Visgi, antroje rungtynių pusėje jie strigo puolime, perleido rungtynių iniciatyvą ir patyrė pralaimėjimą.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliais sėkmingais išpuoliais, tačiau tuomet gerą atkarpą sužaidė svečių ekipa. Jie smeigė kelis tolimus metimus ir įgijo jau aštuonių taškų pranašumą. Visgi, ketvirčio pabaigoje kiek geriau atrodė kauniečiai, kurie švelnino atsilikimą perpus. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:22. Antrasis ketvirtis prasidėjo gynybiniu krepšiniu. Komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, abi ekipos atidavė daug jėgų gynybai ir sužaidus pusę ketvirčio, jos buvo pelniusios po penkis taškus. Tuomet 9:0 atkarpą laimėjo Plungės ekipa – A.Adomauskas smeigė du tolimsu metimus – ir susikrovė jau dviženklį pranašumą. Visgi, kėlinio pabaigoje kiek geriau atrodė kauniečiai – J.Daugėla smeigė du tolimus metimus ir skirtumas tarp komandų ištirpo perpus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 34:40.

Trečiąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo Kauno Jono Jablonskio gimnazija ir netrukus išlygino rezultatą. Tuo tarpu Plungės „Saulės“ gimnazija visiškai užstrigo puolime ir per pusę ketvirčio pelnė vos du taškus ir pirmaujančios ekipos vardą užleido savo varžovams. Vėliau plungiškių krachas ir toliau tęsėsi. Jie tik ketvirčio pabaigoje įsmeigė pirmąjį tritaškį šiame kėlinyje, kai pirmoje rungtynių pusėje jie kvėpavo tolimais metimais. Visgi, kauniečiams nepasisekė susikrauti solidesnio pranašumo, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 51:47. Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo Plungės „Saulės“ gimnazija, kuri braukė savo atsilikimą iki minimalaus. Visgi, vėliau jiems vėl pritrūko minčių puolime, o tuo tik ir pasinaudojo Kauno Jono Jablonskio gimnazija ir likus žaisti tris minutes, skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Vis tik, plungiškiai nežadėjo sudėti ginklų ir smeigė du taiklius tritaškius paeiliui bei grąžino intrigą į šią finalinę dvikovą. Likus žaisti pusę minutės, skirtumas tarp komandų buvo septyni taškai, tačiau tuomet tritaškį smeigė svečiai ir braukė atsilikimą iki keturių taškų. Kitoje aikštelės pusėje aikštelės šeimininkai sumetė baudos metimus, o paskutiniai Plungės komandos šansai iškovoti pergalę nepasiteisino. Kauno Jono Jablonskio gimnazija triumfavo „Basketnews.lt Lietuva 2018 taurė 10-12 klasės“, Didžiosios taurės, turnyre, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 70:64.

Tomas Domarkas (Kauno Jono Jablonskio gimnazija):
“Visas turnyras labai puikus. Žaidėjai labai stengėsi, atidavė paskutines jėgas. Pernai metais prieš Plungės komandą žaidėme pusfinalyje, tad varžovas buvo pažįstamas, žinojome ko laukt iš jų. Aišku, kova buvo labai labai atkakli, bet rungtynių pabaigoje nugalėjo motyvacija ir noras turėti tą pirmosios vietos medalį. Išskirti nieko negaliu. Visa komanda žaidė puikiai. Dėkoju Jono Jablonskio gimnazijos direktorei, kad rūpinasi mumis, leidžia išvažiuoti ir dalyvauti visose varžybose, kuriose mes pageidaujam“.

Eugenijus Timofėjavas (Plungės „Saulės“ gimnazija):
“Labai džiaugiamės dalyvaudami šiame turnyre, organizuojamame eilę metų. Džiaugiamės, kad trečius metus iš eilės dalyvaujame finaliniame ketverte ir pirmą kartą dalyvaujame didžiajame finale. Vis nesisekdavo, du kartus esame užėmę trečiąją vietą. Aišku, džiaugiamės užėmę antrąją vietą, galėjome ir pirmąją, bet nepasisekė“.

Panašios naujienos:
Kauno „J. Jablonskio gimnazija“ neturėjo vargo su „Vilkijos gimnazija“ (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 19:30 val.)
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu