Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija vs Kauno „Saulės“ gimnazija (70:64)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 18 d., Penktadienis, 11:00 val. @ Garliavos sporto ir sveikatingumo kompleksas, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija išsaugojo nepralaimėjusios komandos statusą

2016 kovo 18 d., Penktadienis, 16:07 val., peržiūros: 1262

Penktadienį, kovo 18 dieną, Garliavos sporto ir sveikatingumo komplekse įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt 2016“ 10-12 klasių taurės, Vidurio Lietuvos pogrupio rungtynės, tarp Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazijos ir svečių Kauno „Saulės“ gimnazijos ekipų. Susitikimo pradžioje siautėjęs D.Petkevičius buvo neišsprendžiama mįslė varžovams, ko pasekoje šeimininkai įgijo devynių taškų atotrūkį. Vis tik, antrame kėlinuke pristabdę varžovų lyderį, Kauno „Saulės“ gimnazijos krepšininkai sumažino deficitą iki trijų taškų. Po ilgosios pertraukos garliaviškiai ir vėl atitrūko, tačiau charakterį pademonstravę T.Banio auklėtiniai iki ketvirčio pabaigos sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Lemiamos rungtynių dalies metu žaidimas klostėsi apylygiai todėl trapų kelių taškų pranašumą šeimininkai sugebėjo išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos, kas lėmė jų pergalę rezultatu 70:64 (27:18, 4:10, 16:15, 23:21).

Rungtynių pradžioje vienintelis taškus rinkęs D.Petkevičius smeigė tris tolimus metimus iš eilės, kurių dėka aikštės šeimininkai įgijo devynių taškų persvarą. Kiek vėliau tolimu metimu savo taškų sąskaitą atidarė ir svečiai, tačiau dar penkis taškus iš eilės surinkęs D.Petkevičius skirtumą tarp komandų padidino iki vienuolikos taškų. Bėgant laikui žaidimas palaipsniui išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi trumpomis atkarpomis, tačiau kėlinuko pabaigoje kiek geriau pasirodę Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazijos krepšininkai susigrąžino devynių taškų atotrūkį. 27:18.

Antrasis ketvirtis, palyginti su pirmu, rezulatyvumu skyrėsi lyg diena ir naktis. Jau pačioje kėlinuko pradžioje kelis taškus iš eilės surinkę Kauno „Saulės“ gimnazijos krepšininkai sumažino atsilikimą iki penkių taškų. Kiek vėliau aikštės šeimininkai surengė sėkmingą reidą ir kiek atstatė buvusią pusiausvyrą, tačiau ir toliau žymiai geriau atrodę svečiai priešininkams leido sukrapštyti vos keturis taškus per kėlinį, iki ilgosios pertraukos pradžios sumažino skirtumą tarp komandų iki trijų taškų. 31:28.

Po ilgosios pertraukos Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazijos žaidėjai ilgai nelaukę atotrūkį padvigubino, tačiau iš toli pataikęs G.Čekanskas situaciją kiek sušvelnino. Vis tik, dar kelis taškus be varžovų atsako surinkę aikštės šeimininkai sugebėjo įgyti dviženklį atotrūkį, kurį išlaikė beveik iki pat trečiojo ketvirčio pabaigos, kuomet prabilo Kauno „Saulės“ gimnazijos snaiperis J.Ilgūnaitis, pataikęs du tolimus metimus iš eilės ir taip sumažinęs savo ekipos deficitą iki keturių taškų. 47:43.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, tačiau nežymiai geriau pasirodę svečiai šiek tiek sušvelnino atsilikimą. Nepaisant to, nedidelę atkarpą sužaidę šeimininkai padidino savo pranašumą iki devynių taškų, tačiau jo ilgai išlaikyti nesugebėjo, nes čia pat dar du tritaškius iš eilės smeigę Kauno „Saulės“ gimnazijos žaidėjai sumažino deficitą iki trijų taškų. Nuo to momento užvirė apylygė kova, tačiau tvirtai laikęsi garliaviškiai sugebėjo atremti priešininkų šturmą, ko pasekoje išsaugojo pergalę rezultatu 70:64.

Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija: Dominykas Petkevičius – 30 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Arnas Tilindė – 18 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Algirdas Adomavičius – 7 tšk.

Kauno „Saulės“ gimnazija: Justas Ilgūnaitis – 17 tšk., Gvidas Čekanskas – 12 tšk., Žygimantas Kerza – 8 tšk.

Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija ir toliau žengia be pralaimėjimų (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 19:12 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija nesunkiai prasibrovė į finalą (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 19:18 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija nesunkiai nugalėjo „Birtšono gimnaziją“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija lengvai pasivaikščiojo su „Birštono“ gimnazija (2016 balandžio 12 d., antradienis, 14:02 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimannazijos krepšininkai įveikė Molėtų gimnazistus (2016 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 13:30 val.)Lyderių dvikovoje nepralaimėjusių statusą išsaugojo Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija (2016 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 18:15 val.)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurės (10-12 klasių) starte ‒ „Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija“ pergalė (2016 kovo 01 d., antradienis, 15:55 val.)Kauno „Saulės“ gimnazija nepaliko vilčių Plungės „Saulės“ gimnazijai bei žengė į finalą (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 19:22 val.)Trečias kartas nemeluoja ‒ finale dominavusi Eimanto Stankevičiaus vedama Kauno „Saulės“ gimnazija nepaliko vilčių Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazijai (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:19 val.)Kauno „Saulės“ gimnazija ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Prienų „Žiburio“ gimnaziją (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 12:37 val.)