Vilkijos gimnazija vs Birštono gimnazija (105:46)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 10 d., Ketvirtadienis, 10:45 val. @ Vilkijos gimnazija, Čekiškės g. 73, Vilkija, Kauno raj., LT-54225

„Vilkijos gimnazija“ užtikrintai nugalėjo „Birštono gimnaziją“

2016 kovo 10 d., Ketvirtadienis, 14:33 val., peržiūros: 1247

Ketvirtadienį Vilkijos gimnazijos sporto salejė įvyko „Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurė 10-12 klasių pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Vilkijos gimnazija“ (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykusius „Birštono gimnazija“.

Rungtynių dvikovą užtikrinčiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kur varžovams sunkiai sekėsi sustabdyti T.Vyšniausko ir R.Vaičiūno duetą ( 16:6). „Birštono gimnazijai“ pavyko pramušti kietą šeimininkų gynybą ir sušvelnino skirtumą iki 7 taškų ( 18:11). Kėlinuko pabaigoje toliau užtikrinčiau atrodė „Vilkijos gimnazija“ , kuri sugebėjo atstatyti dviženklį pranašumą – 23:13.

Antram ketvirčiui prasidėjus abi komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir vė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 29:18). „Vilkijos gimnazija“ toliau varžovius spaudė zonine gynyba, kur davė vaisių. Šeimininkai laimėjo atkarpą 14:0 ir pranašumas išaugo iki 25 taškų ( 43:18). Po minutės pertraukėlės „Birštono gimnazijai“ bent trumpam pavyko įveikti spaudimą, kur parinko lengvus taškus ( 45:25). Kėlinuko pabaigoje šeimininkai toliau buvo pranašesni už varžovus ir atstatė turėtą atotrūkį – 53:27.

Trečiam kėliniui prasidėjus „Vilkijos gimnazija“ toliau spaudė varžovus po visą aikštelę, o svečiai niekaip neatrado priešnuodžių prieš gynybą. Šeimininkai rinko lengvus taškus po klaidų ir pranašumą padidino iki 34 taškų ( 67:33). „Vilkijos gimnazija“ nestabdė apsukų ir per likusias tris minutes laimėjo atkarpą 15:0. Rezultatas po trijų kėlinių – 82:35.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus „Vilkijos gimnazijos“ treneris leido pasireikšti mažiau žiandžiantiems žaidėjams. Vis dėlto, aikštelės šeimininkai toliau dominavo aikštelėje, kur beveik su kiekviena ataka toliau didino pranašumą ( 100:39). K.Matuzonis rungtynių pabaigoje dar parinko komandai taškus, tačiau užtikrintą pergalę iškovojo „Vilkijos gimnazija“ , rezultatu – 105:46.

Po laimėtų rungtynių „Vilkijos gimnazijos“ komandos trenerio asistentas teigė:“Daug stipresni esam. Pas mus labai geras spaudimas buvo ir jį išnaudojom. Greiti ir lengvi taškai. Varžovai buvo silpnesni. Mes esam komanda ir nė vieni metai susikūrę.“

Vilkijos gimnazija: Tomas Vyšniauskas – 34 tšk. (10 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Rokas Vaičiūnas – 28 tšk. (14 atk. kam., 5 perimt. kam.), Arminas Bačiūnas – 8 tšk.

Birštono gimnazija: Kristupas Matuzonis – 21 tšk. (22 atk. kam., 8 perimt. kam., 11 išpr. praž.), Evaldas Urbanavičius – 13 tšk. (5 perimt. kam.), Paulius Jančiauskas – 3 tšk.

Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija nesunkiai nugalėjo „Birtšono gimnaziją“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Vilkijos“ gimnazija įveikė Prienų „Žiburio“ gimnaziją (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 13:41 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija lengvai pasivaikščiojo su „Birštono“ gimnazija (2016 balandžio 12 d., antradienis, 14:02 val.)Permainingose rungtynėse „Vilkija“ įveikė „Birštono“ gimnazistus (2016 balandžio 18 d., pirmadienis, 14:05 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidusi „Vilkijos“ gimnazija iškovojo bronzą (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:24 val.)Pasvalio „Petro Vileišio“ gimnazija gana nesunkiai prasibrovė į finalą (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:16 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija ir toliau žengia be pralaimėjimų (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 19:12 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ sunki Kauno „Saulės“ gimnazijos pergalė (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 15:54 val.)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurės (10-12 klasių) starte ‒ „Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija“ pergalė (2016 kovo 01 d., antradienis, 15:55 val.)Gausiai sirgalių palaikoma Kauno „Saulės“ gimnazija susitvarkė su „Vilkijos“ gimnazija (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 14:11 val.)