Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija vs Pasvalio raj. Pumpėnų gimnazija (115:54)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurė 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 balandžio 29 d., Penktadienis, 10:30 val. @ Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija, Kalnų g. 3, Raseiniai, LT-60136

Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija lengvai pasivaikščiojo su Pasvalio raj. „Pumpėnų“ gimnazija

2016 balandžio 29 d., Penktadienis, 16:58 val., peržiūros: 1099

Penktadienį, balandžio 29 dieną, Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt Lietuva 2016“ 10-12 klasių mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ ir svečių Pasvalio raj. „Pumpėnų“ gimnazijų. Nuo pat susitikimo pradžios aiškiai dominavę aikštės šeimininkai įgijo milžinišką atotrūkį, ko pasekoje pasiekė lengvą pergalę rezultatu 115:54 (28:2, 23:18, 28:21, 36:13).

Jau nuo pat pirmųjų susitikimo akimirkų aiškiai dominavę aikštės šeimininkai vieną po kitos rengė sėkmingas atakas bei spurtavo net 15:0. Tik įpusėjus kėlinukui pirmuosius taškus pelnė Pasvalio raj. „Pumpėnų“ gimnazistai ir nežymiai sumažino atsilikimą, tačiau ilgai vietoje nestovėję raseiniškiai ir vėl įjungė savo puolimo mašiną bei surinkę dar trylika tašku be atsako įgijo triuškinančią persvarą. 28:2.

Antrasis kėlinukas svečiams buvo kiek sėkmingesnis pelnytų taškų atžvilgiu, tačiau nepėsti buvo ir Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazijos auklėtiniai, kurie ir toliau vieną po kitos rengė sėkmingus išpuolius, taip vis didindami skirtumą tarp komandų. Vienu metu, po kelių rezultatyviai pasibaigusių epizodų svečiams buvo pavykę nežymiai sušvelninti atsilikimą, tačiau didesnės žalos nepajutę aikštės šeimininkai sėkmingai užbaigė kėlinuką ir išėjo ilsėtis turėdami daugiau nei trisdešimties taškų pranašumą. 51:20.

Po ilgosios pertraukos, kaip bebūtų keista, geriau startavo Pasavlio raj. „Pumpėnų“ gimnazijos žaidėjai, tačiau nieko ilgai nelaukę šeimininkai čia pat įjungė aukštesnę pavarą ir vėl ėmė rengti sėkmingas atakas, kurių dėka skirtumas tarp komandų dar labiau išaugo. Vis tik, bėgant trečiojo kėlinuko laikui į pabaigą prabilo ir svečių ekipos snaiperiai, kurie pataikė kelis tolimus metimus, taip geriau užbaigdami trečiąjį ketvirtį. 79:41.

Paskutinė rungtynių dalis jau seniai buvo tapusi tik formalumu, tačiau to nesureikšminę aikštės šeimininkai ir toliau nesiruošė atsipalaiduoti bei dar kartą spurtavę įgijo jau net penkiasdešimties taškų atotrūkį. Pasvalio raj. „Pumpėnų“ gimnazijos žaidėjai taškus rinko tik pavieniais metimais, kai, tuo tarpu, Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazijos krepšininkai vieną po kitos rengė sėkmingas atakas, taip pasiekdami nesunkią pergalę, atvėrusią kelią į pusfinalį. 115:54.

Pusfinalyje raseiniškiai susitiks su Vilniaus raj. Juodšilių gimnazijos „Šilo“ ir Prienų „Žiburio“ gimnazijos poros nugalėtoju.

Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija: Benas Ilevičius – 24 tšk., Simas Andraitis – 18 tšk. (6 perimt. kam.), Andrius Rimkus – 14 tšk. (10 atk. kam.), Andrius Vaičiulis – 13 tšk. (10 atk. kam.), Andrius Galubauskas – 11 tšk. (14 atk. kam.), Žygimantas Saltonas – 10 tšk.

Pasvalio raj. „Pumpėnų“ gimnazija: Lukas Zubavičius – 23 tšk., Arminas Banelis – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Teisutis Katkūnas – 8 tšk.

Visas rungtynes pirmavusi Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija pasiekė pergalę (2016 kovo 08 d., antradienis, 15:30 val.)Po atkaklios kovos Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija palaužė Jurbarko „Antano Giedraičio-Giedriaus“ gimnaziją (2016 balandžio 05 d., antradienis, 14:22 val.)Galingai trečią kėlinį sužaidusi Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija pasiekė finalą (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:09 val.)Plaugės „Saulės“ gimnazija ketvirtąjame kėlinuke įveikė Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnaziją (2016 balandžio 12 d., antradienis, 16:28 val.)Trise rungtynes užbaigę Tauragės „Versmės“ gimnazijos žaidėjai nusileido Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazijai (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 14:24 val.)Visas rungtynes iniciatyvos iš rankų nepaleidusi Pasvalio „Petro Vileišio“ gimnazija pasidabino aukso medaliais (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:30 val.)