Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija vs Plungės „Saulės“ gimnazija (66:89)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 balandžio 12 d., Antradienis, 13:00 val. @ Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, Vydūno g. 15, Jurbarkas, LT-74119

Plungės „Saulės“ gimnazija iškovojo lengvą pergalę prieš Jurbarko „Antano Giedraičio-Giedriaus“ gimnazistus

2016 balandžio 12 d., Antradienis, 17:03 val., peržiūros: 1068

Antradienį, balandžio 12-ą dieną. Jurbarko „Antano Giedraičio-Giedriaus“ gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt Lietuva 2016“ 10-12 klasių taurės, Žemaitijos pogrupio rungtynės, tarp vietos Jurbarko „Antano Giedraičio-Giedriaus“ ir svečių – Plungės „Saulės“ gimnazijų. Nuo pat susitikimo pradžios plungiškiai šovė į priekį ir susikrovė saugią persvarą, nors šeimininkams ir pavyko sumažinti atsilikimą bei trumpam grąžinti intrigą į rungtynes, tačiau svečiai galingai užbaigė rungtynes ir iškovojo lengvą pergalę rezultatu 66:89 (12:25, 16:19, 20:17, 18:28).

Nuo pat susitikimo pradžios plungiškiai šovė į priekį 0:7, nors ir šeimininkams pagaliau pavyko pasižymėti, tačiau įsibėgėjusių šeimininkų niekas negalėjo sustabdyti. Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio komandas skyrė jau triuškinanti 17 taškų plungiškių persvara (2:19). Vistik kėlinio pabaigoje kelis epizodus geriau sužaidę aikštelės šeimininkai truputį sumažino savo deficitą – 12:25

Antrojo kėlinuko pradžia buvo kiek geresnė šeimininkams. Pavyko išlyginti žaidimo svarstykles ir po pirmojo kėlinio šalto dušo jurbarkiškiai pradėjo žaisti savo žaidimą. Įpusėjus ketvirčiui svečiai visdar turėjo dviženklę persvarą (20:31). Tačiau antroje kėlinio pusėje Plungės „Saulės“ gimnazija padidino atotrūkį iki 18 taškų. Per likusį laiką komandos dar apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, o šeimininkai prieš ilgąją pertrauką turėjo 16 taškų deficitą – 28:44

Po ilgosios pertraukos apylygis žaidimas tęsėsi ir toliau. Jau nuo pat trečiojo ketvirčio pradžios abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau įpusėjus kėlinukui komandas visdar skyrė 14 taškų barjeras. Nepaisant to, kaip stengėsi Jurbarko „Antano Giedraičio-Giedriaus“ gimnazijos žaidėjai, tačiau ženkliai sumažinti deficito prieš paskutinį kėlinį nepavyko – 48:61

Nors lemiamą rungtynių dalį baudos metimais pradėjęs V.Gadliauskas padidino savo komandos persvarą, bet šeimininkai netrukus prisivijo varžovus (52:62). Svečių treneris nebuvo linkęs juokauti ir į aikštelę grąžino pagrindinius savo komandos žaidėjus ir po laimėtos atkarpos 2:12 jurbarkiškių šturmas buvo numalšintas. Jurbarko „Antano Giedraičio-Giedriaus“ gimnazistai suprato, kad šiandien iškovoti pergalės nepavyks. Likusį laiką žaidimas vyko apylygiai, abi komandos kiek atsipalaidavo ir žaidė laisvesnį krepšinį. Plungės „Saulės“ gimnazijos krepšininkai iškovojo lengvą pergalę rezultatu 66:89.

Nors lemiamą rungtynių dalį tolimu metimu pradėjęs S. Andraitis padidino skirtumą tarp komandų iki dviženklio, čia pat spurtą surengė ir svečių krepšininkai, kurie sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Kiek vėliau žaidimas ir vėl klostėsi lygiai, vienu metu komandas skyrė vos vienas taškas, tačiau po šeimininkų minutės pertraukėlės pastarieji susiėmė ir vėl sužaidę rezultatyvią atkarpą atitrūko, taip užsitikrindami pergalę rezultatu 83:75

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija: Giedrius Stankūnas – 24 tšk., Aistis Sandaras – 12 tšk., Justinas Giedraitis – 11 tšk.

Plungės „Saulės“ gimnazija: Karolis Mockus – 22 tšk., Eimantas Žilius – 14 tšk. (11 atk. kam.), Deividas Rasys – 13 tšk., Žilvinas Kubilius – 12 tšk., Vilius Lapis – 12 tšk.

Po atkaklios kovos Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija palaužė Jurbarko „Antano Giedraičio-Giedriaus“ gimnaziją (2016 balandžio 05 d., antradienis, 14:22 val.)Plaugės „Saulės“ gimnazija ketvirtąjame kėlinuke įveikė Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnaziją (2016 balandžio 12 d., antradienis, 16:28 val.)Tauragės „Versmės“ gimnazija pasiekė nesunkią pergalę (2016 balandžio 22 d., penktadienis, 18:29 val.)Plungės „Saulės“ gimnazija lengva ranka nuskynė bronzą (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:05 val.)Kauno „Saulės“ gimnazija nepaliko vilčių Plungės „Saulės“ gimnazijai bei žengė į finalą (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 19:22 val.)Visas rungtynes pirmavusi Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija pasiekė pergalę (2016 kovo 08 d., antradienis, 15:30 val.)