Reunion vs ICE (88:75)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 17 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Reunion“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ICE“ ekipą

2020 vasario 17 d., Pirmadienis, 20:57 val., peržiūros: 642

Pirmadienį, Vasario 17 dieną, Krepšinio mokyklos „Žalgirio“ salėje įvyko „B” lygos rungtynės tarp komandų – vietos „Reunion“ bei svečių „ICE“.

Nors rungtynių pradžioje geriau startavo šeimininkai, tačiau „ICE“ labai greitai išlygino žaidimą ir kova vyko taškas į tašką. Abi komandos žaidė tikrai rezultatyviai, nors ne visi metimai sukrito, bet salėje didelį tempą palaikyti buvo nesunku. Didžiąją dalį laiko pranašumą savo pusėje išlaikė šeimininkai, tačiau jiems tik pasiekus nors kiek ženklesnį pranašumą varžovai atsakydavo taip pat sėkminga atkarpa ir viskas prasidėdavo iš naujo. Iki ilgosios pertraukos likus vienai minutei „Reunion“ susikrovė 10 taškų pranašumą ir pirmavo rezultatu – 38:28.

Po ilgosios pertraukos „Reunion“ įjungė aukštesnę pavarą ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą, kur „ICE“ ekipos treneris buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką šeimininkai išlaikė susikrautą pranašumą – 61:51. Ketvirtasis ketvirtis buvo tik formalumas ir finalinis teisėjo švilpukas skelbė „Reunion“ pergalę, rezultatu – 88:75.

„Reunion“ komandos treneris A. Bakšys: Šiandiena susirinkome tik septyniese, priešininkų buvo daugiau. Bet pas mus protingi žaidėjai, nors fizinė forme ne pati idealiausia, bet protingas žaidimas atnešė pergalę.

„Pro Angels“ penketukas iškovojo lengvą pergalę ir pratęsė „ICE“ ekipos krachą (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:34 val.)Kauno „TPMC“ šventė pergalę prieš „ICE“ (2019 gruodžio 21 d., šeštadienis, 17:33 val.)„Reunion“ pasiekė pirmąją pergalę sezone (2019 lapkričio 22 d., penktadienis, 20:29 val.)„GZP–2 ‒ Kolegos“ pratęsė „ICE“ ekipos agoniją B lygoje (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Night Club Basement“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „ICE“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 21:37 val.)Reunion atlaikė ICE komandos pasipriešinimą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 21:44 val.)KM „Žalgiris“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Hipocredit.lt“ ir toliau nesulaukia didesnio pasipriešinimo B lygoje (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Kauno autobusai“ pratęsė pergalių seriją iki trijų (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Night Club Basement“ neturėjo vargo su „ICE“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 22:23 val.)