ICE vs Reunion (76:91)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus progimnazija, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Reunion atlaikė ICE komandos pasipriešinimą

2019 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 21:44 val., peržiūros: 551

KKL B lygos rungtynėse susitiko aikštės šeimininkai ICE bei svečiai Reunion. Nei vienai komandai šio sezono nepavyko pradėti sėkmingai. Šeimininkai šiame sezone pergalės skonio dar nepatyrė, na, o jų varžovai laimėjo vos vieną kartą.
Pirmąjį kėlinį komandos pradėjo klampiai. Tiek vieniems, tiek kitiems sunkiai sekėsi užbaigti atakas sėkmingai. Palaipsniui, kur kas greičiau nei šeimininkai, įsivažiavo svečiai, kurie anksti pabėgo nuo savo varžovų ir po pirmojo kėlinio susikrovė solidų, 12-os taškų pranašumą. Antrąjame ketvirtyje komandos žaidė taškas į tašką. Keturis tolimus metimus šiame kėlinyje pataikę ICE komandos krepšininkai buvo beveik pasiviję savo varžovus, tačiau jų spurtas nutrūko ties vienu netaikliu metimu, po kurio sekė eilė taiklių Reunion vyrukų metimų ir vėl padėjusių jiems atitolti nuo šeimininkų.
Trečiąjame ketvirtyje didesnio spurto suorganizuoti nepavyko nei vieniems nei kitiems. Greitu puolimu paremtą žaidimą žaidė abi komandos, atsakydamos viena kitai taikliais metimais. Vos tik prasidėjus paskutiniam rungtynių kėliniui, Reunion krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą ir spurtavo rezultatu 10:0. Tokio spurto neatlaikę ICE vyrai turėjo pripažinti pralaimėjimą.

Edgaras Švelginas

Komandos „ICE“ žaidėjo Tomo Jonkaus komentaras: „Toks sezonas, tokia pradžia. Turim problemų su komplektavimu. Daug žaidėjų traumuotų, kitiem visokie reikalai. Baisi sezono pradžia. Tokios pradžios neturėjau 13 metų, bet reikia išgyvent. Tikiuosi, kad po Naujųjų metų grįšime ir su naujais iššūkiais. Labai dėkui komandai, tiems penkiems kurie šiandien atėjo, nes galėjo būt ir taip, kad ateisime tik keturiese ir apskritai nebūtume pradėję rungtynių.Varžovai irgi matėsi, kad nepersistengė. Ta jų aikštės gynyba duoda vaisių. Jie tą naudojo ir prieš kitas komandas. Mums reikia gausiau rinktis į varžybas ir tada būsime komanda, nes kol kas nėra komandos.“

„Kauno TPMC“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Reunion“ (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:11 val.)„Reunion“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ICE“ ekipą (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 20:57 val.)Po ilgosios pertraukos „Reunion“ lengvai susitvarkė su savo priešininkais (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 22:25 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ nesugebėjo pasipriešinti „Reunion“ komandai (78:103) (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:48 val.)„GZP–2 ‒ Kolegos“ pratęsė „ICE“ ekipos agoniją B lygoje (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Reunion“ pasiekė pirmąją pergalę sezone (2019 lapkričio 22 d., penktadienis, 20:29 val.)R2P Sport & BC Rhino be didesnio vargo susidorojo su ICE krepšininkais (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 22:04 val.)Atkaklioje kovoje „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ nepadovanojo „ICE“ komandai pergalės (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Hipocredit.lt“ ir toliau nesulaukia didesnio pasipriešinimo B lygoje (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „Reunion“ ir žengė į pusfinalį (2020 birželio 09 d., antradienis, 00:26 val.)