R2P Sport & BC „Rhino“ vs ICE (76:48)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 13 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

R2P Sport & BC Rhino be didesnio vargo susidorojo su ICE krepšininkais

2020 sausio 13 d., Pirmadienis, 22:04 val., peržiūros: 521

Pirmadienio vakarą, Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje, KKL B lygos rungtynėse susitiko aikštės šeimininkai R2P Sport & BC „Rhino“ bei svečiai ICE. Turnyrinėje lentelėje ketvirtą vietą užimantys šeimininkai nuo pat pirmų rungtynių minučių į savo rankas pasiemė šių rungtynių kontrolę. Pirmąjį kėlinį tritaškių lietumi pradėję BC „Rhino“ anksti pasiuntė savo varžovus į nokdauną bei privertė juos paprašyti greitos minutės pertraukėlės. Ši trumpa pauzė padėjo ICE vyrukams susistyguoti bei sušvelninti skirtumą iki vienženklio skaičiaus. Antrojo kėlinuko metu komandos ir toliau žaidė rezultatyvų krepšinį. Taiklūs metimai tinklelį skrodė vienas po kito. Akivaizdžią ūgio persvarą po krepšiais turėję šeimininkų komandos vyrai, antrųjų dešimties minučių metu ir toliau neketino sustoti. Puikiai dėl kamuolių kovoję R2P komandos aukštaūgiai sėkmingai atakavo iš po krepšio, o ICE komandai šiame kėlinyje nepavyko rasti priešnuodžių prieš tokį varžovų puolimą.

Antroje rungtynių pusėje scenarijus nesikeitė. Kur kas gausiau į šias varžybas susirinkę šeimininkai ir toliau dominavo abiejos aikštės pusėse. Išreikšto lyderio šiose rungtynėse neturėjusi R2P Sport & „BC Rhino“ komanda puikiai dalinosi kamuoliu puolime, bei vos tik radę progą pelnyti lengvus taškus tiek iš tolimesnių, tiek iš artimesnių distancijų ja pasinaudodavo. Vos šešiese į šias rungtynes atvykę ICE vyrukai jautė didelius nuovargio padarinius bei rungtynes, palaipsniui slystančias iš rankų. Paskutiniame kėlinyje rungtynių tempas ženkliai nukrito. Komandos atsipalaidavo bei pradėjo žaisti bėk-mesk pobūdžio krepšinį. Tokia rungtynių eiga buvo naudinga šeimininkams, kurie ir užbaigė šias rungtynes turėdami didelį, dviženklį pranašumą.

Komandos „ICE“ žaidėjo Tomo Jonkaus komentaras: „Daug problemų. Šitos rungtynės yra sezono atspindys. Nesusirenka vyrukai į rungtynes. Turim ir šiaip visokių skirtingų problemų. Kas susirenka į varžybas yra šaunuoliai. Aišku, tie kurie ateina į rungtynes visuomet keičiasi, bet reikėtų daugiau entuziazmo bei didesnės meilės krepšiniui. Aš tiesą pasakius tikiu savo komanda ir tikrai manau, kad mes pagerinsim tą situaciją, kad ir kokia ji būtų prasta.“

R2P Sport & BC „Rhino“ kiek netikėtai nugalėjo „Pro Angels“ krepšininkus (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 22:10 val.)Po ilgosios pertraukos „Reunion“ lengvai susitvarkė su savo priešininkais (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 22:25 val.)R2P Sport & BC „Rhino“ spurtas antro kėlinio pabaigoje 17:0 leido jiems įveikti „ICE“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo susitvarkė su „R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:57 val.)„Hipocredit.lt“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ir pateko į B lygos pusfinalį (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:11 val.) R2P Sport & BC „Rhino“ turėjo pripažinti Kauno autobusų & SK „Vertigo“ pranašumą (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Hipocredit.lt“ ir toliau nesulaukia didesnio pasipriešinimo B lygoje (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:39 val.)Nuostabus pirmasis kėlinys leido „Hipocredit.lt“ įveikti „ICE“ krepšininkus (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:17 val.)B lygoje: užtikrinta „Kauno autobusai“ pergalė prieš „R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:25 val.)Reunion atlaikė ICE komandos pasipriešinimą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 21:44 val.)