Reunion vs R2P Sport & BC „Rhino“ (76:51)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 03 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po ilgosios pertraukos „Reunion“ lengvai susitvarkė su savo priešininkais

2020 vasario 03 d., Pirmadienis, 22:25 val., peržiūros: 605

Pirmadienį, Vasario 3 – ąją dieną, Krepšinio mokyklos “Žalgirio “ salėje įvyko „B” lygos rungtynės tarp komandų – vietos „Reunion“ bei svečių R2P Sport & BC „Rhino“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai. Sužaidus dvi minutes vieno taško persvarą turėjo R2P Sport & BC „Rhino“ (4:5). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė R2P Sport & BC „Rhino“. Likus trims minutėms iki ketvirčio pabaigos šeimininkai išlygino rezultatą ir iki pirmojo ketverčio pabaigos abi komandos žaidė apylygiai– 17:16. Antrojo ketvirčio pradžioje suveikė toliašaudė „Reunion“ artilerija, kurios dėka jiems pavyko pataikyti keturis tolimus metimus, kai, tuo tarpu, svečiai taškus rinko pavieniais veiksmais. Po šių tritaškių šeimininkams pavyko perimti iniciatyvą į savo rankas ir įgyti penkių taškų pranašumą, tačiau čia pat sekė taiklus svečių tritaškis metimas, kuris rezultatą ir vėl išlygino. Per likusį laiką iki pertraukos pradžios šeimininkai surengė spurtą 0:4 ir išsiveržė į priekį šešiais taškais. – 34:28.

Po ilgosios pertraukos atsigavo svečiai puolimas ir šie sumažino savo atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau šeimininkai nenorėjo taip lengvai nusileisti ir sužaidę pora sėkmingų epizodų vėl nežymiai atitrūko. „Reunion“ pavyko spurtuoti ir perimti iniciatyvą į savo rankas ir trečiąjį ketvertį laimėti rezultatu – 52:44. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje svečiai dar kartelį sumažino atsilikimą iki 3 taškų, tačiau netrukus šeimininkų krepšininkai ir vėl surengė du rezultatyviai pasibaigusiu reidus. R2P Sport & BC „Rhino“ dar bandė gelbėtis, tačiau užtikrintai žaidę „Reunion“ ekipos krepšininkai neleido jiems dar kartą persverti rezultato ir galų gale spurtavę 20:0 padidino skirtumą tarp komandų iki 25 taškų ir taip įtvirtino savo pergalę rezultatu – 76:51.

„Reunion“ komandos žaidėjas V.Nausėda: Buvome susirinke pagrindą žmonių, buvo pilna komanda beveik ir buvo labai gera energija apšilimo metu. Iš pradžių mums sunkiai krito, priešininkams pakrito, paskui pradėjome geriau gintis ir ištempėme ketvirtam ketvertį pergalę.

„Night Club Basement (s)“ nesunkiai susitvarkė su „Reunion“ krepšininkais (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:19 val.)R2P Sport & BC Rhino be didesnio vargo susidorojo su ICE krepšininkais (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 22:04 val.)R2P Sport & BC „Rhino“ kiek netikėtai nugalėjo „Pro Angels“ krepšininkus (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 22:10 val.)Reunion atlaikė ICE komandos pasipriešinimą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „Reunion“ ir žengė į pusfinalį (2020 birželio 09 d., antradienis, 00:26 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo susitvarkė su „R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:57 val.)„Reunion“ pasiekė pirmąją pergalę sezone (2019 lapkričio 22 d., penktadienis, 20:29 val.)„Reunion“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ICE“ ekipą (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 20:57 val.)„Kauno TPMC“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:15 val.)Po atkaklios kovos „ GZP-2 ‒ Kolegos“ įveikė „Reunion“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:39 val.)