Advokatų kontora „Konsus“ vs ICE (76:68)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 gegužės 06 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Tik po atkaklios kovos Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „ICE“ ir žengią į B lygos finalą

2019 gegužės 06 d., Pirmadienis, 20:07 val., peržiūros: 572

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko B lygos „Amadeira“ antrosios pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko Advokatų kontora „Konsus“ ir „ICE“.

Rungtynes Advokatų kontora „Konsus“ pradėjo vangiai, o tuo pasinaudojo svečiai ir greitai atitrūko nuo varžovų. „ICE“ toliau išlaikė savo pozicijas ir puikiai išnaudojo varžovų klaidas ( 14:17). Antrame ketvirtyje G.Užpalis toliau tempė „ICE“ ant pečių , tačiau „Konsus“ surengė mini spurtą, kur pirmą kartą įsiveržė į priekį, o T.Jonkus buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę ( 31:30). Per likusį laiką šeimininkai tik pasidino pranašumą – 37:33.

Po ilgosios pertraukos Advokatų kontora „Konsus“ įjungė aukštesnę pavarą ir pasiekė dviženklį pranašumą ( 50:38). Po ilgosios pertraukėlės „ICE“ užklupo varžovus greitomis atakomis, kur skirtumas ištirpo iki 10 taškų, tačiau paskutinėmis sekundėmis M.Sadauskas smeigė fantastišką tritaškį ir atstatė turėtą pranašumą ( 61:46). Lemiamame kėlinyje „ICE“ nebuvo, kur dėtis ir kilo į lemiamą šturmą ir kėlinuką pradėjo 11:0 atkarpa. Advokatų kontora „Konsus“ buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę, kai liko tik 1 taškas ( 63:62). Vis dėlto, Advokatų kontora „Konsus“ laimėjo nervų karą ir iškovojo kelialapį į B lygos finalą, rezultatu – 76:68 (14:17, 23:16, 24:13, 15:22)

Po laimėtų rungtynių Advokatų kontoros „Konsus“ ekipos žaidėjas , L.Jasevičius, teigė:

„Vos neprisižaidėme ketvirtame kėlinyje, tačiau iškovojome svarbią pergalę ir patekome į finalą.“

Po atkaklios kovos Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nelengvai įveikė „ICE“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:39 val.)Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „MRU VSA“ (71:60) (2019 sausio 22 d., antradienis, 22:14 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KM „Žalgirį“ ekipą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po atkaklios kovos įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ išplėšė pergalę iš „ICE“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:14 val.)Advokatų kontora „Konsus“ paliko KM „Žalgirį“ be pergalių (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „ICE“ ir išlieka nepralaimėję B lygoje (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 21:56 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po gražios dvikovos įveikė KM „Žalgiris“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „GZP“ ekipą (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 21:47 val.)