Pro Angels vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (87:111)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 12 d., Pirmadienis, 21:25 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno autobusai“ pervažiavo „Pro Angels“

2018 lapkričio 12 d., Pirmadienis, 23:40 val., peržiūros: 1180

Pirmadienį, lapkričio 12-ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL B lygos, „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Pro Angels“ ir svečių „Kauno autobusai“ komandos.

Rungtynes abi komandos pradėjo aukštu žaidimo tempu ir daugiau dėmesio skyrė puolimui, o ne gynybai. Šeimininkus į priekį vedė puikiai iš žaidimo pataikęs D.Marčauskas, o svečių komandos puolime dalyvavo daugiau žaidėjų. Ketvirtį geriau pradėjo šeimninkai, bet antroje kėlinio pusėje „Kauno autobusų“ krepšininkai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį – 23:24. Antrasis ketvirtis prasidėjo svečių tolimais metimais, tačiau kitoje aištelės pusėje „Pro Angels“ taip pat nesunkiai rinko taškus dvitaškiais metimais. Įpusėjus ketvirčiui po dar dviejų T. Rakausko tritaškių komandas skyrė jau dviženklė svečių persvara (34:47), kuri per antrąją kėlinio dalį dar šiek tiek išaugo – 40:57.

Po ilgosios pertraukos šiek tiek geresnę atkarpą pavyko sužaisti ir šeimininkams, tačiau netrukus jie į savo krepšį praleido 12-ą taškų be atsako ir paleido varžovus toli į priekį (47:69). Varžovų žaidimo tempo neatlaikę šeimininkai pavargo ir per pusę kėlinio pelnė vos keturis taškus, varžovams leido įmesti net 15. Po trijų kėlinių „Kauno autbusų“ krepšininkai turėjo solidų 33-ių taškų pranašumą – 51:84. Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Kas laimės rungtynes jau buvo aišku, todėl abi komandos atsipalaidavo tiek puolime tiek gynyboje ir žaidė savo malonumui. Svečiai iškovojo pergalę rezultatu – 87:111 (23:24, 17:33, 11:27, 36:27).

„Kauno TPMC“ puolimo mašina pervažiavo ir „Pro Angels“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 18:55 val.)„Akademija“ nepasigailėjo „Pro Angels“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Kauno autobusai“ susitvarkė su „MRU VSA“ (97:78) (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:23 val.)„Kauno autobusai“ po įtemptos kovos įveikė „ICE“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:41 val.)„Kauno autobusai & SK „Vertigo“ gana lengvai patiesė savo varžovus (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 21:31 val.)Negausiai susirinkę „Kauno autobusai“ nepasipriešino „GZP“ krepšininkams (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Kauno TPMC“ patyrė pirmą pralaimėjimą prieš „Pro Angels“ ekipą (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)„GZP“ užtikrintai įveikė „Pro Angels“ krepšininkus (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 22:54 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ketvirtajame ketvirtyje susidorojo su „Pro Angels“ (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 23:46 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ iškovojo pergalę prieš „ICE“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:44 val.)