GZP vs Advokatų kontora „Konsus“ (81:96)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Advokatų kontora „Konsus“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „GZP“ ekipą

2018 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 21:47 val., peržiūros: 845

Trečiadienį, lapkričio 14 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „GZP“ bei svečių „Advokatų kontora „Konsus“. Didžiąją rungtynių dalį svečių ekipa dėstė savas sąlygas. Nors dažniausiai „GZP“ ekipa vis priartėdavo prie savo varžovų, tačiau tik ne lemiamo ketvirčio metu, kuomet „Konsus“ nutolo negrįžtamai.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri dūrė kelis taiklius tritaškius ir įgijo jau šešių taškų pranašumą. Tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė „GZP“ ekipa ir išlygino rezultatą. Visgi, kėlinukui einant į pabaigą, „Advokatų kontora „Konsus“ atrodė šviežesni ir susigrąžino pranašumą į savas rankas. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 23:27. Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai buvo įgiję jau aštuonių taškų pranašumą ir atrodė, kad tai nebus pabaiga. Tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai ir vėl išlygino rezultatą. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 44:47.

Trečiojo ketvirčio pradžioje, kaip įprasta šiandien, geriau atrodė „Advokatų kontora „Konsus“. Netrukus jie vėl skaičiavo aštuonių taškų pranašumą. Šįkart „GZP“ ekipai nesisekė pavyti savo varžovų ir skirtumas per daug nepakito per likusį kėlinuko laiką. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 66:75. Lemiamo ketvirčio pradžia abejoms ekipoms buvo klampi. Sužaidus pusę ketvirčio, komandos buvo pelniusios vos po penkis taškus. Vėliau komandos dar apsikeitė sėkmingais išpuoliais, bet ketvirčiui einant į pabaigą, „Konsus“ įgijo jau 13-os taškų pranašumą ir padėjo tvirtą pamatą pergalei. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė ir svečių ekipa iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 81:96.

Tautvydas Mištautas („Advokatų kontora „Konsus“):
“Pergalę nulėmė tai, kad padidėjo mūsų atsarginių žaidėjų suolelis, kuris įnešė naujų vėjų į komandą“.

„Advokatų kontora „Konsus“ po atkaklios kovos įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:46 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KM „Žalgirį“ ekipą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:24 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo pergalę prieš „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 15:26 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ketvirtajame ketvirtyje susidorojo su „Pro Angels“ (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 23:46 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ išplėšė pergalę iš „ICE“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:14 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nelengvai įveikė „ICE“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo triuškinančią pergalę (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 21:17 val.)Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „MRU VSA“ (71:60) (2019 sausio 22 d., antradienis, 22:14 val.)Advokatų kontora „Konsus“ paliko KM „Žalgirį“ be pergalių (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:34 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po gražios dvikovos įveikė KM „Žalgiris“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 21:41 val.)