Advokatų kontora „Konsus“ vs ICE (88:81)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 vasario 13 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Advokatų kontora „Konsus“ išplėšė pergalę iš „ICE“

2019 vasario 13 d., Trečiadienis, 20:14 val., peržiūros: 609

Vasario 13 d., trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko B lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Advokatų kontora „Konsus“ (9/1) ir svečiai – „ICE“ (5/8).

Rungtynes komandos pradėjo labai aktyviai, rezultatyvi ataka sekė viena kitą, bet, visgi, daugiausia D. Zdančiaus tritaškių bei rezultatyvių A. Žagelio prasiveržimų dėka „ICE“ po pirmo kėlinio buvo priekyje 22:27.

Antrame kėlinuke ir toliau iniciatyva priklausė svečiams, kurie po M. Maslenikovo ir T. Jonkaus tikslių tolimų metimų įgijo dviženklę persvarą 36:48. Kėlinuko pabaigoje „ICE“ nepaleido susikrautos persvaros ir po dviejų kėlinių pirmavo 41:55.

Trečiajame kėlinuke P. Mickūno ir L. Jasevičiaus metimai apmažino „Advokatų kontora „Konsus“ deficitą iki 54:62. Kėlinuko pabaigoje keli A. Čibiro metimai iš po krepšio leido šeimininkams dar priartėti – 60:65.

Lemiamame ketvirtyje „Advokatų kontorą „Konsus“ į priekį vedė M.Dilys, kurio tikslūs metimai leido išlyginti rungtynių rezultatą 75:75. Rungtynių pabaigoje sėkmingiau sužaidė šeimininkai, kurie ir laimėjo šias rungtynes prieš beveik visas rungtynes pirmavųsį „ICE“. Galutinis susitikimo rezultatas 88:81 (22:27, 19:28, 19:10, 28:16).

T.Jonkus („ICE“):

„pritrūko jėgų. Bet komanda šaunuoliai – stengėsi. Labai daug jau pralaimėjimų iš eilės patyrėme, norisi tos pergalės. Bet labai daug traumuotų žaidėjų pas mus, tikimės, jog iki atkrintamųjų atsigaus.“

„Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo triuškinančią pergalę (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 21:17 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo pergalę prieš „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 15:26 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nelengvai įveikė „ICE“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:39 val.)Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „MRU VSA“ (71:60) (2019 sausio 22 d., antradienis, 22:14 val.)Advokatų kontora „Konsus“ paliko KM „Žalgirį“ be pergalių (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:34 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KM „Žalgirį“ ekipą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „GZP“ ekipą (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 21:47 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po gražios dvikovos įveikė KM „Žalgiris“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po atkaklios kovos įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:46 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ketvirtajame ketvirtyje susidorojo su „Pro Angels“ (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 23:46 val.)