KM „Žalgiris“ vs ICE (75:111)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 kovo 04 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„ICE“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris“

2019 kovo 04 d., Pirmadienis, 23:40 val., peržiūros: 900

Pirmadienį, Kovo 4 dieną, Žalgirio centro salėje įvyko B lygos reguliaros rungtynės, kuriose jėgas surėmė KM „Žalgiris“ ir svečių teisėmis atvykę „ICE“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, kurie per keletą minučių atitrūko nuo varžovų. Nors šeimininkaų ekipai pavyko sustabdyti greitas varžovų atakas ir skirtumas sumažėjo iki trijų taškų,o dar po keletos minučių sugebėjo ir išlyginti. Vis dėlto, likus žaisti tris minutes „ICE“ smeigė tris tritaškius paeiliui ir įgijo 9 taškų pranašumą ir jau turėjo 14 taškų savo naudai– 15:29.

Antrame kėetvirtyje svečiai toliau nestabdė apsukų ir didino pranašumą, o šeimininkų ekipai niekaip nepavyko atrasti savojo – 28:46. TIk kėlinuko pabaigoje šeimininkai atsitiesė, tačiau komandas toliau skyrė dviženklis pranašuma – 38:54.

Po ilgosios pertraukos „ICE“ toliau žaidė lyg ant bangos ir pradėjo „sausa“ atkarpa 15:0,o varžovai sunkiai rinko taškus ( 44:74). Svečiai atsipalaidavo ir skirtumą truputį sumažino priešininkai – 57:83.

Ketvirtame ketvirtyje pradžioje „ICE“ komanda nemažino apsukų, o juos į priekį vedė komandiškas darbas, buvo jau aiškų kad jie šiandiena pasiims pergalę rezultatu – 75:111.

„ICE“ komandos treneris T.Jonkus: Patirtis didesnė ir stengėmis fiziškai išnaudoti savo galimybės. Džiaugiames komandą grįžo į pergalių kelią, po 8 pralaimėjimų. Tai dabar stengsimės.

„Pro Angels“ įtikinamai įveikė KM „Žalgiris“ jaunimą (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„ICE“ užtikrintai įveikė „Pro Angels“ krepšininkus (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Kauno TPMC“ sutriuškino KM „Žalgiris“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Akademija“ su nedideliais sunkumais įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 21:21 val.)„GZP“ lengvai susitvarkė su KM „Žalgiris“ (84:61) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su KM „Žalgiris“ ekipa (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po gražios dvikovos įveikė KM „Žalgiris“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 21:41 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KM „Žalgirį“ ekipą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Pro Angels“ dar kartą pasismagino su KM „Žalgiris“ (2019 kovo 01 d., penktadienis, 22:15 val.)„Akademija“ turėjo vargo su KM „Žalgirio“ ekipa (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)