Pro Angels vs Advokatų kontora „Konsus“ (73:80)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 17 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Advokatų kontora „Konsus“ ketvirtajame ketvirtyje susidorojo su „Pro Angels“

2018 gruodžio 17 d., Pirmadienis, 23:46 val., peržiūros: 708

Pirmadienį, gruodžio 17 dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL B lygos, „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Pro Angels“ (1/4) ir svečių Advokatų kontora „Konsus“ komandos (2/0).

Rungtynes tiksliau pradėję šeimininkų komandos krepšininkai pirmą kėlinio pusę lygiai žaidė su iš pažiūros stipresnia komanda, tačiau antroje ketvirčio pusėje jaunieji angelai puolime tiesiog siautėjo. Penkių minučių atkarpą jie laimėjo 18:6 ir po pirmojo kėlinuko jau turėjo dviženklį pranašumą – 29:15. Antrąjį kėlinuką svečiai pradėjo dviem tolimais metimais, tačiau tai nesukėlė didelės nuostabos aikštelės šeimininkams, kurie ir toliau užtikrintai kontroliavo įvykius aikštelėje. Tik prieš pat ilgąją pertrauką pradėjo ryškėti šeimininkų trupo suolelio bėdos, mat jie į rungtynes susirinko vos penkiese. Kiek šviežesni Advokatų kontora „Konsus“ geriau sužaidė ketvirčio pabaigą ir prieš ilgąją pertrauką jau turėjo tik 7 taškų deficitą – 44:37.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje praktiškai nepasikeitė. Pailsėję šeimininkai netrukus susigrąžino dviženklę persvarą, tačiau ją išlaikyti buvo jau žymiai sunkiau. Svečiai po truputį aktyvimo savo gynybą ir tai davė vaisių. „Pro angels“ krepšininkai pradėjo klysti, o svečiai puikiai tuo naudojosi rinkdami lengvus taškus greitajame puolime. Iki trečiojo ketvirčio pabaigos likus mažiau nei dviems minutėms svečiams net buvo pavykę persverti rezultatą (56:57), bet taiklus A. Sakalausko tritaškis su sirena leido šeimininkams prieš lemiamą rungtynių dalį turėti trapią persvarą – 61:59. Lemiamas ketvirtis prasidėjo lygiu ir nerezultatyviu žaidimu. Šeimininkai įpusėjus kėliniui dar turėjo 6 taškų pranašumą (71:65), tačiau tada Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai kilo į lemiamą šturmą ir po sėkmingos atkarpos 11:0, likus minutei jau turėjo 5 taškų pranašumą. Per likusį laiką šeimininkams nepavyko išsigelbėti ir jiems teko pripažinti varžovų pranašumą – 73:80 (29:15, 15:22, 17:22, 12:21).

„Advokatų kontora „Konsus“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „GZP“ ekipą (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 21:47 val.)Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „MRU VSA“ (71:60) (2019 sausio 22 d., antradienis, 22:14 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KM „Žalgirį“ ekipą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:24 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo pergalę prieš „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 15:26 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo triuškinančią pergalę (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 21:17 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po gražios dvikovos įveikė KM „Žalgiris“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 21:41 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nelengvai įveikė „ICE“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po atkaklios kovos įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ išplėšė pergalę iš „ICE“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Kauno autobusai“ pervažiavo „Pro Angels“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 23:40 val.)