ICE vs Kauno TPMC (78:108)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Solidžias rungtynes sužaidę „Kauno TMPC“ įveikė „ICE“ krepšininkus

2017 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 22:29 val., peržiūros: 801

Trečiadienį, gruodžio 6 d., V.Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko B lygos, „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės tarp aikštės šeimininkų „ICE“ (1-5) ir svečių „Kauno TMPC“ (1-3) krepšininkų.

„Kauno TMPC“ nuo pat rungtynių pradžios įsiveržė į priekį ir jau pirmo kėlinuko pradžioje po D. Gudeliausko ir E. Kalugino tritaškių pirmavo 5:20. Kėlinuko antroje pusėje pagaliau atsigavo ir „ICE“ puolimas, bet spragos gynyboje neleido arčiau priartėti prie varžovų. Pirmasis kėlinukas baigėsi esant rezultatui 16:30.

Antrojo kėlinuko viduryje „ICE“ įsegė keturis tolimus metimus iš eilės, kurie leido priartėti iki 35:42. Bet tada iniciatyvos ėmėsi svečių žaidėjas E.Kaluginas, kurio metimai vėl sugrąžino dviženklią persvarą „Kauno TMPC“ ekipai – 39:51.

Trečiojo kėlinuko viduryje po M. Vaišvilos metimo „ICE“ deficitas buvo vienuolika taškų – 48:59. Tada po tritaškį pataikė E.Kulboka ir M.Valaitis, kas vėl leido svečiams nutolti. Po trijų ketvirčių 60:77 priekyje buvo „Kauno TMPC“.

Ketvirtajame kėlinuke „ICE“ rinkosi technines pražangas, jų žaidimas visiškai išsiderino, kuo puikiai pasinaudoję „Kauno TMPC“ pelnė daugiau nei šimtą taškų bei iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 78:108 (16:30, 23:21, 21:26, 18:31).

A. Žadeikis („Kauno TMPC“):

„rungtynės buvo smagios, geros. Priešininkai nervavosi, gal ir be reikalo, aš manau. Kam tiek daug tų techninių jiems gauti? Šiaip jau rezultatas buvo aiškus po dviejų kėlinių. Žaidėm su nuotaika, ugnele, dėl to toks ir rezultatas.“

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidusi „Kauno TMPC“ sutriuškino BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 21:06 val.)Permainingoje kovoje „Kauno TPMC“ įveikė „Huawei“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:57 val.) „Kauno TMPC“ įveikė „Amber Grill“ ekipą (2018 vasario 01 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)„Kauno TPMC“ inirtingoje kovoje pranoko „Hauwei“ krepšininkus (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 00:39 val.)Tik po atkaklios kovos Sabonio KC 2000 I – „Beko“ įveikė „ICE“ ekipą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Dienos rungtynėse lengvas BC „Amber Grill“ pasivaikščiojimas prieš „ICE“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 22:05 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Kauno TPMC“ komandos pergalę (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)Advokatų kontora „Konsus“ gana užtikrintai įveikė ICE pasipriešinimą (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)„Kauno TPMC“ palaužė „Kauno autobusus“ ir keliauja į „A“ lygos finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 23:01 val.)A. Lencevičiaus vedami „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ketvirtame kėlinuke palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 22:21 val.)