Advokatų kontora „Konsus“ vs Laipsniai (82:80)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

G. Kurtinaičio tritaškiai atvedė Advokatų kontorą „Konsus“ į sunkią pergalę prieš „Laipsnius“

2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 16:33 val., peržiūros: 1490

Sekmadienį, sausio 29 dieną, A. Sabonio sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių J pogrupio rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių Advokatų kontoros „Konsus“ (9-1) ir svečių „Laipsnių“ (8-2).

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių aikštelėje užvirė atkakli kova. G.Kurtinaitis pelnė pirmus aštuonis Advokatų kontoros „Konsus“ taškus, tačiau įpusėjus kėlinukui šeimininkai atsilikinėjo 8:12. Kėlinuko antroje pusėje abiejų ekipų puolimas ėmė šiek tiek strigti, tačiau turėtą kelių taškų pranašumą po L. Palivano tritaškio kėlinuko pabaigoje „Laipsniai“ išlaikė. Po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 17:20.

Antrame kėlinuke svečiai dar labiau padidino savo pranašumą iki 19:26. Tačiau labai greitai Advokatų kontora „Konsus“ po greitos atakos ir L. Jasevičiaus metimo iš po krepšio priartėjo iki 29:30. Tada iškart tritaškį smeigė M.Liepa, bet šeimininkai nepaleido „Laipsnių“ toliau į priekį ir įpusėjus susitikimui turėjo minimalų deficitą 38:39.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo G. Kurtinaičio tolimų metimų fiesta, po kurių Advokatų kontora „Konsus“ išsiveržė į priekį 46:44. Nors po A. Jankevičiaus penkių taškų paeiliui svečiai atsilikinėjo vos vienu tašku 54:53, tačiau kėlinuko pabaigoje dar du G. Kurtinaičio tolimi šūviai leido Advokatų kontorai „Konsus“ būti priekyje 60:53.

Visgi ketvirtajame kėlinuke po M. Liepos penkių taškų ir S. Banaičio tolimo šūvio „Laipsniai“ vėl įsiveržė į priekį 60:61. Tada S.Banaitis dar pridėjo penkis taškus ir svečiai pirmavo 61:66. Visgi, tada vėl darbo ėmėsi G.Kurtinaitis, kurio metimai inicijavo šeimininkų spurtą, ko pasekoje Advokatų kontora „Konsus“ perėmė iniciatyvą į savo rankas. Nors „Laipsniai“ dar kabinosi į pergalę, visgi šiandienos rungtynėse šiek tiek stipresni buvo Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai. Galutinis rungtynių rezultatas 82:80.

Advokatų kontora „Konsus“: Giedrius Kurtinaitis – 41 tšk., Mantas Žalgevičius – 15 tšk., Lukas Jasevičius – 9 tšk. (14 atk. kam.)

Laipsniai: Marius Liepa – 21 tšk. (8 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Saulius Banaitis – 17 tšk., Vytautas Kereišius – 14 tšk., Aurimas Jurkšaitis – 12 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd.), Artūras Jankevičius – 11 tšk.

Advokatų kontoros „Konsus“ komanda išvargo pergalę prieš „Dumblą“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 17:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 19:41 val.)Advokatų kontora „Konsus“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 20:30 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ir vėl tritaškių pagalba įveikė „Kėdainius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:20 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškiai pradžudė „Kėdainius“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:06 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo eilinę pergalę, nugalėdami „Kauno liberalus“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iššvaistė net 20 taškų pranašumą, bet palaužė „Laipsnius“ (2017 vasario 08 d., trečiadienis, 22:35 val.)Rungtynių pradžioje snaudusi Advokatų kontora „Konsus“ po ilgosios pertraukos lengvai susitvarkė su „Randeriu“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:53 val.)Advokatų kontora „Konsus“ pasiekė svarbią pergalę kovoje dėl pirmosios vietos grupėje (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 23:17 val.) Mantauto ir Mariaus vedama komanda „Laipsniai“ iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)