Sporto fėja & Detagama vs Basement (88:79)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sporto fėja & Detagama“ rungtynių ketvirtajame kėlinuke palaužė „Basement“

2015 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 23:18 val., peržiūros: 1105

Trečiadienį, lapkričio 18 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko B lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitko „Sporto fėja & Detagama“ (šeimininkai) ir „Basement“ (svečiai). Šeimininkai iki šių rungtynių jau buvo suspėję sužaisti dvi rungtynes ir jų pergalių bei pralaimėjimų santykis buvo 1:1. Tuo tarpu „Basement“ ekipai tai buvo pirmosios sezono rungtynės.

Nuo pat pirmųjų minučių tarp komandų vyko atkakli taškas į tašką kovą. Pirmojo kėlinuko pabaigoje „Sporto fėja & Detagama“ laimėjo atkarpą 8:3 ir po L. Sutkaus taiklaus tritaškio metimo įgijo trijų taškų persvarą 20:17.

Antrasis kėlinukas nesiskyrė nuo pirmojo, tarp komandų virė nuožmi kova, į priekį įsiverždavo tai viena, tai kita komanda, visgi kėlinuko pabaigoje iniciatyvą trumpam perėmė aikštelės šeimininkai, pelnę septynis taškus iš eilės ir išėję į ilgąją pertrauką pirmaudami 44:40.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo „Basement“ ekipos spurtu ir po taiklaus tolimo R. Lukoševičiaus metimo svečiai įsiveržė į priekė 46:49. Tolimesnė eiga niekuo nesiskyrė nuo pirmų dviejų kėlinukų, komandos žaidė taškas į tašką, o kėlinukas pasibaigė minimalia vieno taško „Basement“ komandos persvara 63:64.

Visgi ketvirto kėlinuko pradžioje rungtynėse įvyko lūžis. „Sporto fėja & Detagama“ spurtavo 9:2 ir po taiklaus A. Rimo tolimo šūvio atitrūko 76:68. Tačiau „Basement“ komandos žaidėjo M. Krygerio tolimas atsakas sušvelnino skirtumą iki penkių 76:71. Tada šeimininkai spurtavo 8:0 ir pergalė jau buvo jų rankose. „Basement“ komandai dar pavyko šiek tiek aptirpdyti persvarą, tačiau pergale džiaugėsi „Sporto fėja & Detagama“, iškovodama pergalę rezultatu 88:79.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris D. Gvildys džiaugėsi auklėtinių pergale ir apie perimtos iniciatyvos ketvirtajame kėlinuke priežastis kalbėjo: „ketvirtam kėlinyje neblogai gynėmės, ypač prieš D. Jankauską, kuris pirmoj pusėj sumetė 19 taškų ir žinojom, kad labai svarbu yra išspręsti jo problemą. Kažkiek tai pavyko padaryti ir, manau, tai buvo neblogas postūmis pergalės link. Komanda varžovų gera, praeitų metų čempionai, žinojom, kad bus sunki kova, todėl buvome maksimaliai susitelkę, žinojom, kad negalima atsipalaiduoti niekam, taip ir iškovojom pergalę“. Taip pat treneris paminėjo, jog ši pergalė yra skiriama jo sesei Rasai, kuri švenčia gimtadienį!

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Sporto fėja & Detagama: Arūnas Rimas – 23 tšk., Vytautas Tatarūnas – 18 tšk., Klaidas Jankaitis – 10 tšk., Donatas Gudeliauskas – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Basement: Donaldas Jankauskas – 32 tšk. (8 išpr. praž.), Matas Krygeris – 13 tšk., Matas Lisajevičius – 12 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Sporto fėja & Detagama“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Sporto fėja & Detagama“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pranašumą (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Sporto fėja & Detagama“ pirmą pergalę įsirašė sutriuškindami BK „Centre“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:44 val.)Antroje rungtynių pusėje prigesusi „Sporto Fėja & Detagama“ nespėjo koja kojon su „Banga“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)Ketvirtame kėlinuke atsigavę „Sporto fėjos & Detagamos“ krepšininkai visgi pripažino „Bangos“ pranašumą (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)„Basement“ tolimais metimais palaužė „Sporto maniją“ (2016 vasario 23 d., antradienis, 23:30 val.)Rungtynių pabaigoje „Sporto fėja & Detagama“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:39 val.)Kuriozišku įvykiu paženklintame mače „Sporto Fėja & Detagama“ parklupdė „Sporto Manijos“ jaunimą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:56 val.)Net 22-iejų taškų deficitą panaikinusi BC „Sporto fėja & Detagama“ vis tik turėjo pripažinti „Kauno SRC“ pergalę (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 23:36 val.)Negausiai susirinkusi „Banga“ nugalėjo „Basement“ ekipą (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)