Banga vs Kauno SRC (98:69)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 26 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Aurimo Karbausko vedama „Bangos“ ekipa nugalėjo „Kauno SRC“

2015 lapkričio 26 d., Ketvirtadienis, 23:33 val., peržiūros: 1010

Ketvirtadienio vakarą VDU sporto salėje įvyko B lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Banga“ (šeimininkai) ir „Kauno SRC“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių „Banga“ demonstravo greitą komandinį žaidimą, kur varžovai paskui juos nespėjo ir „Banga“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 98:69.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų taikliais tritaškiais metimais. Pirmieji spurtą surengė „Bangos“ ekipa, kuri greitai įgijo 7 taškų pranašumą ( 12:7). E.Kulbokas toliau individualiais veiksmai rinko svečiams taškus, tačiau jo vieno pastangų buvo maža. Aikštelės šeimininkai didino pranašumą , dėka komandinio žaidimo ( 20:11). Paskutinėmis sekundėmis taiklus R.Issako dvitaškis metimas leido šeimininkams padidinti pranašumą iki dviženklio – 22:11.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus „Kauno SRC“ pradėjo švelninti skirtumą, tačiau gynyboje jiems sunkiai sekėsi tvarkytis su „Bangos“ aukštaūgiais, kurie be didesnio vargo atstatė dviženklį pranašumą ( 37:23). E.Kulbokas toliau traukė paskui save „Kauno SRC“ komandą, bet „Banga“ kėlinuko pabaigoje surengė spurtą 8:0, kur prieš ilgąją pertrauką susikrovė 20 taškų pranašumą – 48:28.

Po ilgosios pertraukos „Kauno SRC“ toliau neatrado savojo žaidimo nei gynyboje nei puolime, o „Banga“ žaibiškai puolė puolime, kur su kiekviena ataka didino pranašumą ir po taiklaus L.Krivicko tritaškio metimo pranašumas išaugo iki 28 taškų ( 61:33). „Kauno SRC“ ekipai pavyko atsigauti po šalto dušo ir atsakė 7:0 atkarpa ( 65:43). Likus žaisti mažiau nei dvi minutes komandas apsikeitė sėkmingomis atakomis ir prieš lemiamą ketvirtį išliko 22 taškų pranašuma – 69:47.

Ketvirtąjį kėlinuką „Bangos“ ekipa pradėjo apsnūdę, o E.Kulbokas pelnė tris tritaškius metimus ir skirtumas sumažėjo iki 13 taškų ( 73:60). „Bangos“ žaidėjai greitai atsigavo po trenerio paraginimų ir uraganišku puolimu spurtavo 9:0 atkarpą, o dar po keletos atakų A.Karbauskas ir L.Krivickas smeigė po tritaškį metimą, kur pranašumas greitai atsistatė į savo vietas ( 88:61). Likusios dvi minutės buvo tik formalumas ir „Banga“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 98:69.

Po laimėtų rungtynių „Bangos“ ekipos treneris, Šarūnas Liesis, kalbėjo:“ Yra pora naujų žmonių pas mus komandoje , bet patiko greito žaidimas. Man toks stilius patinka. Su dviem „mažiukais“ mes tą greitą žaidimą ir įvykdėm, o greitas žaidimas reiškia, kur minimum penkios – šešios atakos meti iš po krepšio, tai jau dešimt taškų ir gaunasi skirtumas.“

Po pralaimėtų rungtynių „Kauno SRC“ komandos treneris, Algirdas Žadeikis, teigė:“ Pritrūko komandinio žaidimo. Trumpai ir aiškiai – komandinio žaidimo. Nesidalina kamuolio, nėra dar susižaidimo. Nauja komanda ir jauna. Nepasitiki vienas kitu ir žaidžia po vieną. Manau, ateityje gausis kažkas geriau. Šiaip žaidėjai yra visi geri , ne ką blogesni už „Bangos“ žaidėjus ar kitus. Tik trūksta susižaidimo ir kad dalintųsi kamuoliu.“

Banga: Aurimas Karbauskas – 43 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Arturs Pelšs – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Renatas Issak – 13 tšk. (10 atk. kam.), Linas Krivickas – 10 tšk. (7 rezult. perd.), Povilas Liesis – 10 tšk.

Kauno SRC: Evaldas Kulboka – 22 tšk., Artūras Lencevičius – 17 tšk., Paulius Bružauskas – 13 tšk.

Visas rungtynes pirmavusi „Banga“ nugalėjo „Kauno SRC“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 21:58 val.)Žaidimo vadžias savo rankose laikę „Basement“ krepšininkai nuskynė pergalę prieš „Kauno SRC“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 22:07 val.)Negausiai susirinkusi „Banga“ nugalėjo „Basement“ ekipą (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)Atkakliose rungtynėse „Banga“ nugalėjo „Sporto Maniją“ (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ tritaškiais užmėtė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:46 val.)Ketvirtfinalį „Basement“ pradėjo lengva pergale prieš „Kauno SRC“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 22:47 val.)Šalčiui atsparesnis buvęs „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ įveikė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 21:55 val.)Nesulaikomas „Bangos“ puolimas pervažiavo BK „Centre“ krepšininkus (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 16:38 val.)„Basement“ po atkaklios kovos įveikė „Bangos“ penketuką ir pasidabino bronzos medaliais (2016 gegužės 08 d., sekmadienis, 00:26 val.)Net 22-iejų taškų deficitą panaikinusi BC „Sporto fėja & Detagama“ vis tik turėjo pripažinti „Kauno SRC“ pergalę (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 23:36 val.)