Basement vs Kauno SRC (105:70)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 14 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Ketvirtfinalį „Basement“ pradėjo lengva pergale prieš „Kauno SRC“

2016 kovo 14 d., Pirmadienis, 22:47 val., peržiūros: 934

Kovo 14 dieną, pirmadienį, buvo sužaistos B lygos „Baltik Sport“ pirmenybių pirmosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Basement“ ir svečiai „Kauno SRC“ krepšininkai. Reguliariajame sezone abu žaistus susitikimus, tiesa nelengvai, buvo laimėję „Basement“ krepšininkai (77:67 ir 75:69).

Nors ir „Basement“ rungtynių pradžioje iškart pabandė atitrūkti, tačiau du svečių komandos žaidėjo E. Kulbokos tolimi šūviai neleido šeimininkams tolėliau pabėgti. Įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo 10:8. Ir toliau iki pat kėlinuko pabaigos minimaliu pranašumu visąlaik priekyje buvo „Basement“ krepšininkai, kurie kėlinuką pabaigė turėdami keturių taškų persvarą 24:20.

Antrą kėlinuką atidarė M.Lisajevičius, po kurio tritaškio šeimininkai nutolo 27:20. Po šio taiklaus metimo „Basement“ visiškai perėmė rungtynių vadžias į savo rankas, greitai įgijo dviženklią persvarą. kurią išlaikė ik kėlinuko pabaigos ir į didžiąją pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 50:37.

Trečiąjį kėlinuko „Kauno SRC“ krepšininkai pradėjo labiau užsidegę ir pakeitę gynybos sistemą, kas iš pradžių davė vaisių. Keli taiklūs metimai ir gera gynyba leido sumažinti pranašumą iki 56:48. Tačiau puiki atkarpa kėlinuko pabaigoje leido „Basement“ ekipai nutolti ir pasibaigus trečiajam kėlinukui pirmauti 74:55.

Ketvirtajame kėlinuke rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus. Ketvirčio pradžioje M.Krygeris pataikė du tolimus metimus, D.Jankauskas pridėjo dar septynis lengvus taškus ir labai greitai „Basement“ persvara pasiekė triuškinamą 94:57. Nors ir kėlinuko pabaigoje taiklūs „Kauno SRC“ krepšininkų metimai neleido toliau nutolti šeimininkams, visgi „Basement“ ekipa džiaugėsi šios dienos rungtynėse iškovoję lengvą pergalę ir įsiveržę serijoje į priekį 1:0. Galutinis rungtynių rezultatas 105:70.

Po rungtynių „Basement“ komandos krepšininkas M.Lisajevičius apie gero komandos žaidimo priežastis kalbėjo: „gerai savaitgalį pailsėjome, gerai pataikėme, treneris gerai suvadovavo“.

Tuo tarpu „Kauno SRC“ ekipos treneris A. Žadeikis, paklaustas, ką reikėtų pakeisti komandos žaidime, norint rimčiau pasipriešinti šios dienos varžovams, sakė: „charakterį. Varžybinį charakterį reikia pakeisti. Paprasčiausiai išėjus į aikštelę reikia žinoti, ar tu nori žaisti krepšinį, ar ne“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Basement: Matas Lisajevičius – 25 tšk. (14 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Darius Aklys – 24 tšk., Matas Krygeris – 18 tšk. (6 išpr. praž.), Donaldas Jankauskas – 15 tšk., Rimantas Lukoševičius – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

Kauno SRC: Evaldas Kulboka – 26 tšk., Martynas Valaitis – 22 tšk., Aidas Makūnas – 9 tšk. (6 rezult. perd.)

„Basement“ pasiekė lengvą pergalę prieš BK „Centre“ (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:32 val.)Žaidimo vadžias savo rankose laikę „Basement“ krepšininkai nuskynė pergalę prieš „Kauno SRC“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 22:07 val.)TIk ketvirtajame kėlinyje „Sporto manija“ įrodė pranašumą prieš „Kauno SRC“ ekipą (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:21 val.)Puikiai sužaidę ketvirtą kėlinį „Basement“ ekipa iškovojo dar vieną pergalę“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:26 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Banga“ nugalėjo „Kauno SRC“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 21:58 val.)Aurimo Karbausko vedama „Bangos“ ekipa nugalėjo „Kauno SRC“ (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)Net 22-iejų taškų deficitą panaikinusi BC „Sporto fėja & Detagama“ vis tik turėjo pripažinti „Kauno SRC“ pergalę (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 23:36 val.)„Basement“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš BK „Centre“ krepšininkų (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 23:38 val.)„Basement“ tik po pratęsimo įveikė „Banga“ ekipą. (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)„Basement“ tolimais metimais palaužė „Sporto maniją“ (2016 vasario 23 d., antradienis, 23:30 val.)