Kauno SRC vs Sporto manija (89:80)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 26 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno SRC” atlaikė „Sporto manijos“ šturmą ir iškovojo pergalę

2016 sausio 26 d., Antradienis, 23:24 val., peržiūros: 1050

Antradienį, sausio 26, Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio B lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno SRC“ ir svečių „Sporto manijos“ ekipų. Susitikimą kiek geriau pradėję svečiai vėliau sumažino apsukas ir perleido iniciatyvą priešininkams, kurie bėgant laikui tik didino atotrūkį. Po ilgosios pertraukos ir toliau geriau žaidę aikštės šeimininkai įgijo 16 taškų pranašumą, kurį ketvirto kėlinuko metu „Sporto manija“ sugebėjo sumažinti vos iki keturių taškų. Vis tik, šturmą atlaikę šeimininkai išsaugojo pergalę savo rankose. 89:90 (26:22, 24:15, 24:21, 15:21).

Rungtynių pradžioje kiek geriau žaidę aikštės šeimininkai įgijo dviejų taškų pranašumą, tačiau čia pat aštuonis taškus iš eilės surinkę „Sporto manijos“ krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau pirmaujanti komanda keitėsi dar ne kartą, tačiau porą epizodų puolime geriau sužaidę svečiai įgijo trijų taškų pranašumą. Nepaisant to, kėlinuko pabaigoje spurtą 7:0 surengę „Kauno SRC“ žaidėjai perėėmė iniaciatyvą. 26:22.

Antro kėlinuko pradžioje ir toliau sėkmingai puolę aikštės šeimininkai padidino skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų, tačiau čia pat prabilęs svečių snaiperis A.Šukys smeigė tris tolimus metimus, kuriais patempė savo ekipą į priekį. Nepaisant to kėlinį ir vėl geriau užbaigė „Kauno SRC“ ir įgijo trylikos taškų persvarą. 50:37.

Trečiojo kėlinuko pradžioje prabilę aikštės šeimininkų snaiperiai padidino skirtumą tarp komandų iki devyniolikos taškų. Ilgai nesnaudę svečiai surengė kelis rezultatyviai pasibaigusius išpuolius ir kiek sušvelnino atsilikimą. Toliau abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atakomis, po kurių sekė du iš eilės taiklūs svečių tritaškiai metimai. Tačiau paskutinius kėlinio taškus pelnė „Kauno SRC“, taip dar šiek tiek padidindamas atotrūkį. 74:58.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje atkaklumą pademonstravę „Sporto manijos“ krepšininkai surengė spurtą net 4:14, kurio dėka sumažino deficitą iki šešių taškų bei sugrąžino į rungtynes intrigą. Kiek sutrikę aikštės šeimininkai pačiu laiku atsigavo ir sužaidę rezultatyvią atkarpą susigrąžino dviženklę persvarą. Į tai svečiai atsakė šešiais taškais iš eilės ir sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Vis tik, atsilaikyti sugebėję „Kauno SRC“ žaidėjai surengė kelis rezultatyvius išpuolius ir sugriovė visas priešininkų viltis iškovoti pergalę. 89:80.

Po pergalės nugalėtojų treneris Algirdas Žadeikis kalbėjo: „Stengėmės atlaikyyi lemiamą varžovų šturmą, kadangi žinome, kad manija visada mėgsta spausti. Galbūt mums šiek tiek padėjo jų trenerio nebuvimas. Bet aš manau, kad mes paprasčiausiai atleikėme tą jų šturmą, nes jau ne pirmą kartą su manija būna taip, kad pasimetame jų šturmo metu ir po to dar nosis nuleidžiame. Vienas žaidėjas iš mūsų nosį nuleido ir vos nesugadino visko, net neįvardinsiu kas, kai jisai skaitys komentarą, manau pats supras.“

Kauno SRC: Evaldas Kulboka – 23 tšk., Martynas Valaitis – 20 tšk., Šarūnas Dimša – 15 tšk. (7 išpr. praž.), Aidas Makūnas – 14 tšk. (7 rezult. perd.)

Sporto manija: Deividas Pogužinskas – 27 tšk., Mantas Kudirka – 27 tšk., Andrius Šukys – 16 tšk. (8 rezult. perd.)

Dviženklę persvarą iššvaisčiusi „Banga“ atlaikė „Sporto Manijos“ šturmą ir atstatė serijoje lygybę (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Sporto manija“ triuškinančiu rezultatu išsikovojo vietą finale (2016 gegužės 02 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Sporto manija“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2016 kovo 11 d., penktadienis, 01:21 val.)TIk ketvirtajame kėlinyje „Sporto manija“ įrodė pranašumą prieš „Kauno SRC“ ekipą (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:21 val.)„Sporto Manija“ nutraukė BC „Sporto Fėjos & Detagamos“ agoniją ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)Rungtynių pabaigoje „Sporto fėja & Detagama“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Kauno SRC“ užtikrintai įveikė „BK Centre“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:04 val.)Atkakliose rungtynėse „Banga“ nugalėjo „Sporto Maniją“ (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Fantastišką puolimą pademonstravusi „Sporto manija“ įveikė B lygos lyderius (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)Puikiai sužaidę ketvirtą kėlinį „Basement“ ekipa iškovojo dar vieną pergalę“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:26 val.)