Kauno SRC vs Sporto manija (82:86)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 15 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

TIk ketvirtajame kėlinyje „Sporto manija“ įrodė pranašumą prieš „Kauno SRC“ ekipą

2015 gruodžio 15 d., Antradienis, 23:21 val., peržiūros: 999

Antradienio vakarą Kauno SRC sporto salėje įvyko B lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėme „Kauno SRC“ (šeimininkai) ir „Sporto manija“ (svečiai). Beveik visas rungtynes pirmavusi „Kauno SRC“ ekipa turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą. „Sporto manija“ iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 82:86.

Rungtynes greitomis atakomis pradėjo „Sporto manija“ ir po taiklaus M.Žaunieriūno tritaškio metimo įgijo 4 taškų pranašumą ( 3:7). Toliau abi komandos žaidė taškas į tašką ir E.Kulboka tritaškas metimas sumažino skirtumą iki minimumo ( 13:14). „Kauno SRC“ suaktyvino savo gynybą ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 17:16). E.Kulbokas toliau rinko taškus tik tritaškiais metimais , tačiau po greitos M.Žaužierūno greitos atakos svečiai sumažinto skirtumą iki vieno taškp ( 20:19). J.Milius realizavo tik vieną baudos metimą ir po pirmo kėlinuko „Kauno SRC“ pirmavo dviems taškais – 21:19.

Antrajam kėlinukui prasidėjus „Sporto manija“ įkrito į duobę nei puolime, nei gynyboje nepavyko nieko padaryti, o „Kauno SRC“ tuo pasinaudojo žingsnis po žingsnio tolo nuo varžovų ( 29:21). Šeimininkai toliau žaidė lyg ant bangos ir padidino pranašumą iki 16 taškų. Vis dėlto, „Sporto manija“ priminė apie save. Sugebėjo atsigauti po šalto dušo ir atsakė 11:0 atkarpa, kur skirtumas ištirpo iki 5 taškų – 43:38.

Po ilgosios pertraukos „Kauno SRC“ perlnė du tritaškius metimus paeiliui ( 51:43). E. Kulbokos ir M.Vailaičio duetas leido šeimininkams vėl padidinti pranašumą iki dviženklio, tačiau M.Žaužieriūnas toliau buvo neįkandamas riešutėlis šeiminkams, kurip pastangomis skirtumas ištirpo iki 6 taškų ( 59:53). „Kauno SRC“ sunkiai tvarkėsi su savo gynyba, o „Sporto manija“ prieš lemiamą ketvirtį priartėjo iki keturių taškų – 60:56.

Ketvirtą kėlinuką „Sporto manija“ pradėjo „sausa“ atkarpa net 9:0 ( 60:65). Po minutės pertaukėlės „Kauno SRC“ toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus , o svečiai padidino pranašumą iki 8 taškų ( 63:71). Aikštelės šeiminkai nenuleido rankų ir ataka po atakos panaikino skirtumą bei įgijo dviejų taškų pranašumą ( 76:74). D.Šemeklis ir D.Pogužinskas pelnė savo komandai labai svarbius taškus, kur svečiai įgijo trijų taškų pranašumą ( 76:79). M.Vailaitis realizavo abu baudos metimus ir komandas vėl skyrė minimalus pranašums. A.Šukys sekančioje atakoje smeigė tritaškį metimą, kur „Sporto manija“ įgijo 4 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos bei šventė sunkią pergalę, rezultatu – 82:86

Po laimėtų rungtynių „Sporto Manijos“ ekipos treneris, M.Vaškūnas, teigė:“ Iš tikrųjų šiandien buvome per daug psichologiškai save užkrovę rungtynių pradžioje. Visos pergalės iš eilės mums labai reikalingos. Labai norėjome laimėti ir perdegėme pradžioje. Poto susitvarkėme su žaidimu. Žaidėme kokybiškiau ir laimėjome.

Kauno SRC: Evaldas Kulboka – 21 tšk., Juozas Milius – 15 tšk., Martynas Valaitis – 11 tšk.

Sporto manija: Modestas Žaunieriūnas – 32 tšk. (7 išpr. praž.), Dovydas Šemeklis – 12 tšk., Rokas Pocius – 11 tšk., Mantas Kudirka – 10 tšk., Andrius Šukys – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Ketvirtfinalį „Basement“ pradėjo lengva pergale prieš „Kauno SRC“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Sporto manija“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ ekipą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 16:45 val.)„Sporto manija“ neturėjo vargo rungtynėse su BC „Centre“ ekipa (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 20:54 val.)„Kauno SRC” atlaikė „Sporto manijos“ šturmą ir iškovojo pergalę (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:24 val.)Net 22-iejų taškų deficitą panaikinusi BC „Sporto fėja & Detagama“ vis tik turėjo pripažinti „Kauno SRC“ pergalę (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 23:36 val.)Emocingose rungtynėse „Sporto manija“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Sporto fėją & Detagamą“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Sporto manija“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2016 kovo 11 d., penktadienis, 01:21 val.)Žaidimo vadžias savo rankose laikę „Basement“ krepšininkai nuskynė pergalę prieš „Kauno SRC“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 22:07 val.)D. Pogužinsko pelnyti 52 taškai leido „Sporto manijai“ užtikrintai nugalėti BK „Centre“ (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 11:42 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Banga“ nugalėjo „Kauno SRC“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 21:58 val.)