Sporto fėja & Detagama vs Sporto manija (62:71)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 02 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Emocingose rungtynėse „Sporto manija“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Sporto fėją & Detagamą“

2016 kovo 02 d., Trečiadienis, 22:52 val., peržiūros: 1218

Kovo 3 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „B“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių pirmos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Sporto fėja & Detagama“ priemė svečius „Sporto maniją“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai ir nerezultatyviai. Sužaidus pirmas keturias minutes vieno taško persvarą turėjo „Sporto manija“ (5:6). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pradašumo. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vienas taškas (11:12). Devintą minutę spurtą pradėjo „Sporto fėja & Detagama“, kuri pelnė septynis taškus be atsako (18:12). Baigiantis kėliniui taikliu baudos metimu „Sporto manija“ sumažino varžovų persvarą iki penkių taškų (18:13).

Antro kėlinio pradžioje tritaškį pataikė „Sporto fėja & Detagama“ (21:13). Įpusėjus šeštai minutei komandas vis dar skyrė aštuoni taškai (29:21). Netrukus „Sporto manija“ varžovų persvarą pradėjo mažinti. Svečiai pelnė penkis taškus be atsako, o likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė tik trys taškai (29:26). Netrukus „Sporto fėja & Detagama“ padidino persvarą taikliu dvitaškiu, o baigiantis kėliniui taikliu baudos metimu „Sporto manija“ paliko varžovams keturių taškų persvarą (31:27).

Trečią kėlinį taikliu tolimu metimu pradėjo „Sporto manija“ (31:30). Po dar vieno taiklaus svečių metimo rezultatas tapo lygus (33:33). Įpusėjus ketvirtai minutei rezultatas vėl buvo lygus (38:38), netrukus du taškus pelnė svečiai, o „Sporto fėja & Detagama“ paprašė minutės pertraukėlės (38:40). Po jos dar du „Sporto manijos“ metimai pasiekė tikslą (38:44). Šeštą minutę „Sporto fėja & Detagama“ priartėjo prie varžovų iki trijų taškų (41:44). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Sporto manija“ (41:49). Visgi paskutines tris kėlinio minutes puikiai gynėsi „Sporto fėja & Detagama“, o taiklūs metimai jiems padėjo sumažinti „Sporto manijos“ persvarą iki vieno taško (50:51).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu šeimininkų tritaškiu (53:51). Visgi po jo šeimininkų puolimas užstrigo. Sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus (53:53). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 0:6 laimėjo „Sporto manija“ (53:59). Septintą minutę tritaškį pataikė svečiai, o „Sporto fėja & Detagama“ paprašė minutės pertraukėlės (53:62). Po jos tritaškį pataikė „Sporto fėja & Detagama“ (56:62). Netrukus „Sporto manijos“ persvara padidėjo iki 10 taškų (56:66). Per likusį laiką „Sporto manija“ neleido varžovams atkūrti intrigos ir įveikė juos rezultatu 62:71.

Pirmą pergalę serijoje iki dviejų pergalių pasiekė „Sporto manija“. Antros ketvirtfinalio rungtynės vyks Kovo 6 dieną 17:30 A. Sabonio krepšinio centro sporto salėje.

„Sporto manijos“ treneris Modestas Vaškūnas: „Rungtynės labai emocingos buvo ir matosi, kad susitiko turnyrinės lentelės kaimynai. Buvo kova tikrai rimta, įdomi ir graži akiai. Labai blogai, kad šiandien mūsų tiek mažai susirinko, bet teko žaisti kitiems ir tai manau pasiteisino.“ Paklaustas, kas buvo pergalės pagrindinė priežastis, treneris atsakė: „Labai džiugu, kad prisijungė Andrius Vaicekauskas, rado laiko minutę skirti mums. Jis sustatė komandą į vėžias. Tai truko maždaug pusantro kėlinio, bet sustatė ir žaidėjai žaidė taip kaip turi žaisti. Manau tai ir buvo mūsų pagrindinė pergalės priežastis.“ Paklastas, ar komanda gali atsipalaiduoti, treneris atsakė: „Nėra ko atsipalaiduoti. Prasidėjo atkrintamosios rungtynės, taip kad nėra kada atsipalaiduoti, nėra kada ilsėtis, nėra kada alaus atsigerti. Laukiame sekmadienio.“

„Sporto fėjos & Detagamos“ treneris Darius Gvildys: „Šiandien trūko ramybės, šaltų nervų. Buvo momentų, kai atrodo perėmėme rungtynių eigą, bet pradėjome karščiuotis, skubėti ir komanda labai skubėjo iškovoti pergalę. To tikrai nereikėjo daryti. Reikėjo žaisti kantriai.“ Paklaustas, kas atsitiko antroje rungtynių pusėje komandai, treneris atsakė: „Sunku pasakyti. Komanda pataikė kelis gerus metimus, kelis tritaškius, kurie padėjo atitrūkti komandai, padėjo pagauti žaidimo ritmą. Vėliau varžovai aktyviai, gerai gynėsi, spaudė. „Sporto manija“ padedama Andriaus Vaicekausko pasižymi geru spaudimu ir gynyba. Atsigavo tada jų komanda ir iškovojo pergalę. Stengsimės reabilituotis sekmadienį.“

Sporto fėja & Detagama: Donatas Gudeliauskas – 21 tšk., Osvaldas Brazdžionis – 13 tšk., Mindaugas Pažėra – 9 tšk.

Sporto manija: Deividas Pogužinskas – 30 tšk. (8 išpr. praž.), Rokas Pocius – 16 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Mantas Kudirka – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Andriusz2016 kovo 03 d., 22:28 val.
pataisyta.
Anonimas2016 kovo 03 d., 14:42 val.
Treneris Andrius Vaicekauskas. Prasau pataist, ne Č, o C ..
Visas rungtynes pirmavę „Basement“įveikė „Sporto fėją & Detagamą“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 22:22 val.)Atkakliose rungtynėse „Banga“ nugalėjo „Sporto Maniją“ (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Sporto manija“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2016 kovo 11 d., penktadienis, 01:21 val.)„Sporto manija“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ ekipą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 16:45 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po atkaklios kovos nugalėjo „Sporto fėją & Detagamą“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 15:26 val.)TIk ketvirtajame kėlinyje „Sporto manija“ įrodė pranašumą prieš „Kauno SRC“ ekipą (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:21 val.)Mato Lisajevičiaus dvitaškis paskutinę pratęsimo sekundę atėmė pergalę iš „Sporto Manijos“ (2015 gruodžio 09 d., trečiadienis, 23:13 val.)D. Pogužinsko pelnyti 52 taškai leido „Sporto manijai“ užtikrintai nugalėti BK „Centre“ (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 11:42 val.)„Sporto manija“ neturėjo vargo rungtynėse su BC „Centre“ ekipa (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 20:54 val.)Kauno SRC rungtynių pabaigoje nepavyko nugalėti Sporto fėja & Detagama (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 02:35 val.)