Banga vs BK Centre (114:58)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 14 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Banga“ treniruotės pobūdžio rungtynėse lengvai susitvarkė su BK „Centre“

2016 sausio 14 d., Ketvirtadienis, 22:50 val., peržiūros: 927

Ketvirtadienį, sausio 14 dieną, VDU sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Bangos“ ir svečių BK „Centre“ ekipų. Nuo pat pirmųjų susitikimo minučių užtikrintai žaidę aikštės šeimininkai iškart atitolo ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo 35-ių taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos apsukas kiek sumažinusi „Banga“ leido priešininkams laimėti trečią ketvirtį, tačiau paskutiniame kėlinuke ir vėl uraganinį puolimą demonstravę šeimininkai nušlavė BK „Centre“, taip pasiekdami užtikrintą pergalę rezultatu 114:58 (33:9, 31:20, 14:19, 36:10).

Jau pačioje rungtynių pradžioje užtikrintai žaidę aikštės šeimininkai spurtavo 11:0 ir atitrūko nuo priešininkų. Kiek vėliau pirmuosius savo taškus pelnė ir svečiai, tačiau ir toliau dominavusi „Banga“ tik didino atotrūkį, kol šis pasiekė 23 taškus. Artėjant pirmajam kėlinukui į pabaigą penkis iš eilės taškus surinko svečių puolėjas K. Abramtsov, kurių dėka skirtumas tarp komandų kiek sušvelnėjo, tačiau kėlinuką spurtu užbaigę šeimininkai susigrąžino solidų 24-ių taškų pranašumą. 33:9.

Antro kėlinuko pradžioje dar kelis taškus pelnę BK „Centre“ ekipos krepšininkai dar šiek tiek papildė savo taškų sąskaitą, tačiau atsipalaiduoti neketinę aikštės šeimininkai vieną po kito rengė rezultatyvius išpuolius, kurių dėka skirtumas tarp komandų nesustabdomai augo. Įpusėjus kėlinukui abi ekipos dar apsikeitė keliais taikliais metimais, po kurių sekė dar vienas „Bangos“ spurtas, trukęs iki pat ilgosios pertraukos pradžios, bei suteikęs šeimininkams triuškinančią 35-ių taškų persvarą. 64:29.

Po ilgosios pertraukos apsukas kiek sumažinę „Bangos“ krepšininkai leido priešininkams įsižaisti ir sužaisti atkarpą 3:8. Kiek vėliau žaidimas klostėsi apylygiai ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau trečiojo kėlinuko laikui perkopus į antrą pusę BK „Centre“ sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą, kurios dėka sušvelnino deficitą, tačiau kėlinuką sėkmingu žaidimu užbaigęs A. Karbauskas ir vėl grąžino savo komandai triuškinantį pranašumą. 78:48.

Paskutinė rungtynių dalis jau seniai buvo tapusi tik formalumu, su kuriuo aikštės šeimininkai puikiai susitvarkė. Jau pačioje ketvirto kėlinuko pradžioje šeimininkai vieną po kitos rengė rezultatyvias atakas, kurių dėka skirtumas tarp komandų ėmė dar labiau augti. Įpusėjus kėlinukui kelis taškus sukrapštė ir BK „Centre“ žaidėjai, tačiau ir toliau dominavę aikštės šeimininkai vieną po kito rengė spurtus, į kuriuos svečiai atsakydavo tik pavieniais metimais, ko pasekoje „Banga“ pasiekė daugiau nei užtikrintą pergalę rezultatu 114:58.

Po pergalės Šarūnas Liesis kalbėjo: „Galiu pasakyti tik tiek, jog buvo lengva treniruotė. Paprasčiausiai prasibėgome, kadangi komandų lygio skirtumas yra aiškus, taip pat jie dar ne visi susirinkę. Šiandien buvome nusiteikę žaisti prieš kitą komandą, tačiau išėjo kaip išėjo“.

„Banga“: Julius Liesis – 28 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Aurimas Karbauskas – 25 tšk. (7 perimt. kam.), Arnas Lubys – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Jonas Lekšas – 13 tšk., Povilas Liesis – 12 tšk. (6 perimt. kam.), Paulius Počiuipa – 10 tšk.

BK „Centre“: Kiril Abramtsov – 18 tšk. (6 perimt. kam.), Armandas Čiras – 16 tšk. (12 atk. kam.), Semen Shestopal – 8 tšk.

„Sporto fėja & Detagama“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Sporto manija“ neturėjo vargo rungtynėse su BC „Centre“ ekipa (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 20:54 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Basement“ pasiekė lengvą pergalę prieš BK „Centre“ (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Sporto fėja & Detagama“ pirmą pergalę įsirašė sutriuškindami BK „Centre“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:44 val.)Nesulaikomas „Bangos“ puolimas pervažiavo BK „Centre“ krepšininkus (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 16:38 val.)D. Pogužinsko pelnyti 52 taškai leido „Sporto manijai“ užtikrintai nugalėti BK „Centre“ (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 11:42 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ ekipos pergalė rungtynėse prieš „Bangą“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 11:49 val.)Atkakliose rungtynėse „Banga“ nugalėjo „Sporto Maniją“ (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Basement“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš BK „Centre“ krepšininkų (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 23:38 val.)