Basement vs BK Centre (107:47)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 18 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Basement“ pasiekė lengvą pergalę prieš BK „Centre“

2016 sausio 18 d., Pirmadienis, 22:32 val., peržiūros: 925

Pirmadienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko B lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Basement“ (šeimininkai) ir BK „Centre“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų sekundžių „Basement“ pradėjo įrodinėti, kad jie yra šiandien verti pergalės. Šeimininkai su kiekvienu kėliniu didino pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 107:47.

Rungtynes „Basement“ pradėjo uraganišku puolimu , o varžovams net neleido pagalvoti apie pelnomus taškus ( 13:2). BK „Centre“ ekipai pavyko atsigauti puolime ir užbaigė keletą atakų rezultatyvių ( 17:9). Vis dėlto, „Basement“ užbaigė kėlinuką spurtu 9:0, kur pranašumas išaugo iki 17 taškų – 26:9.

Antrasis ketvirtis prasidėjo K.Abramtsov dviems tolimais metimais, kur skirtumą sušvelnino iki 13 taškų ( 28:15), tačiau greitai sulaukė atsako iš šeimininkų, kur per minutė atstatė 20 taškų pranašumą ( 35:15). „Basement“ dar labiau suaktyvino gynybą, o komandinio žaidimo dėka puolime buvo nesustabdomi, kur užbaigė kėlinuką net 15:0 atkarpa. Po dviejų ketvirčių „Basement“ pirmavo 33 taškais – 52:19.

Trečiam kėlinukui prasidėjus „Basement“ toliau demonstravo įspūdingą puolimą , kur su kiekviena ataka pranašumas tik augo ( 66:19). P.Kirilenko pastangomis BK „Centre“ puolimas atsigavo, tačiau neilgam. J.Ročkos ir M.Krygerio duetas padidino pranašuma iki 50 taškų ( 79:29). Likus žaisti apie dvi minutes „Basement“ toliau mėgavosi žaidimu ir didino pranašumą – 86:31.

Paskutiniam kėlinukui prasidėjus „Basement“ toliau dominavo po krepšiu, o M.Krygeris pelnė šeiminkams šimtąjį tašką ( 100:36). Per likusį laiką šeimininkai atsipalaidavo, kur BK „Centre“ tuo pasinaudojo ir padidino pelnytų taškų kraitį ( 104:47). Paskutinėmis sekundėmis taiklus M.Burneikos tritaškis metimas užbaigė BK „Centre“ ekipos košmarą. „Basement“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 107:47.

Po laimėtų rungtynių „Basement“ ekipos terneris, M.Lisajevičius, nedaugžodžiavo:“ Geros varžybos. Puiki treniruotė prieš rytojaus dieną.“

Basement: Matas Krygeris – 27 tšk., Darius Aklys – 20 tšk., Matas Lisajevičius – 19 tšk. (9 rezult. perd.), Jonas Ročka – 15 tšk., Irmantas Birbalas – 14 tšk.

BK Centre: Pavel Kirilenko – 14 tšk., Nikita Malahov – 10 tšk., Kiril Abramtsov – 9 tšk. (5 rezult. perd.)

Ketvirtfinalį „Basement“ pradėjo lengva pergale prieš „Kauno SRC“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Sporto fėja & Detagama“ pirmą pergalę įsirašė sutriuškindami BK „Centre“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Basement“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš BK „Centre“ krepšininkų (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 23:38 val.)Žaidimo vadžias savo rankose laikę „Basement“ krepšininkai nuskynė pergalę prieš „Kauno SRC“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 22:07 val.)Nesulaikomas „Bangos“ puolimas pervažiavo BK „Centre“ krepšininkus (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 16:38 val.)„Basement“ tik po pratęsimo įveikė „Banga“ ekipą. (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)„Banga“ treniruotės pobūdžio rungtynėse lengvai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Sporto fėja & Detagama“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Sporto manija“ neturėjo vargo rungtynėse su BC „Centre“ ekipa (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 20:54 val.)Puikiai sužaidę ketvirtą kėlinį „Basement“ ekipa iškovojo dar vieną pergalę“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:26 val.)