DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas vs Kauno SRC (96:76)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 14 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ tritaškiais užmėtė „Kauno SRC“

2015 gruodžio 14 d., Pirmadienis, 23:46 val., peržiūros: 1097

Pirmadienį, gruodžio 14 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ (5/1) ir svečių „Kauno SRC“ (2/4) ekipų. Jau nuo pat susitikimo pradžios geriau atrodę aikštės šeimininkai puikiai išnaudojo vieną pagrindinių savo ginklų – tolimus metimus, ko pasekoje ėmė tolti nuo varžovų. Antrame kėlinuke svečiai dar buvo parodę šiokius tokius atsigavimo ženklus, tačiau spurtavę šeimininkai po dviejų kėlinių džiaugėsi šešiolikos taškų persvara. Trečiame kėlinuke vieną po kitos tritaškius pataikę „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ žaidėjai dar labiau atitolo, ko pasekoje paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, kuriame varžovų atsipalaidavimu pasinaudoję svečiai kiek sumažino deficitą, tačiau vistiek turėjo pripažinti nesėkmę rezultatu 96:76 (24:12, 23:19, 31:18, 18:27).

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių krepšininkai, kurie pelnė penkis taškus iš eilės, tačiau čia pat atsibudę „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ žaidėjai surengė spurtą 9:0 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Į tai „Kauno SRC“ atsakė vos vienu rezultatyviai pasibaigusiu išpuoliu, po kurio sekė dar vienas įspūdingas aikštės šeimininkų spurtas, kurio metu jiems pavyko surinkti vienuolika taškų iš eilės ir įgyti jau trylikos taškų persvarą. Per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos abi ekipos žaidė panašiai , todėl skirtumas tarp jų pernelyg nepakito. 24:12.

Antrą ketvirtį sėkmingiau pradėję svečiai sumažino deficitą iki vienženklio. Kiek vėliau, abiems komandoms apsikeitus taikliais tolimais metimais, aikštės šeimininkų vidurio puolėjas G. Jevstignejevas pelnė keturis taškus iš eilės ir sugrąžino „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostui“ dviženklį pranašumą. Kiek vėliau, daugiausiai taikliais baudų metimais, „Kauno SRC“ sumažino deficitą iki dešimties taškų, bet per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios žymiai geriau atrodę aikštės šeimininkai sugebėjo susigrąžinti solidžią persvarą. 47:31.

Po ilgosios pertraukos abi komandos žaidė panašiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau ilgai vietoje nestovėję „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ krepšininkai pademonstravo savo toliašaudės artilerijos galimybes ir pataikę net penkis tolimus metimus iš eilės padidino skirtumą tarp komandų iki 28-ių taškų. Kiek vėliau svečių ekipos žaidėjai dar bandė surengti solidesnį atsaką, tačiau ilgai laukti nereikėjo, kol aikštės šeimininkai smeigė dar du tolimus metimus ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo jau 29-ių taškų pranašumą. 78:49.

Paskutinio kėlinuko pradžioje jautėsi akivaizdus aikštės šeimininkų atsipalaidavimas, kuo puikiai pasinaudoję „Kauno SRC“ krepšininkai surengė spurtą 0:11 ir kiek sušvelnino deficitą. Vis tik, pačiu laiku susiėmę „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ žaidėjai pataikė dar du tolimus metimus ir susigrąžino triuškinančią persvarą. Kiek vėliau abi komandos viena po kitos keitėsi greitais išpuoliais, tačiau pačioje susitikimo pabaigoje žymiai geriau pasirodę „Kauno SRC“ krepšininkai sugebėjo sumažinti savo pralaimėjimą iki dvidešimties taškų. 96:76.

„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“: Andrius Gedminas – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Liutauras Lukošenkinas – 17 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 16 tšk. (15 atk. kam.), Linas Vėlavičius – 11 tšk. (10 atk. kam.), Paulius Valentukonis – 11 tšk., Karolis Tarvydas – 11 tšk., Giedrius Būda – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„Kauno SRC“: Evaldas Kulboka – 17 tšk., Aidas Makūnas – 13 tšk., Martynas Valaitis – 13 tšk.

Šalčiui atsparesnis buvęs „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ įveikė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 21:55 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:30 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ ekipos pergalė rungtynėse prieš „Bangą“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 11:49 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po atkaklios kovos nugalėjo „Sporto fėją & Detagamą“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 15:26 val.)Emocingose rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ išvargo pergalę (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 22:41 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno Oro Uostas“ atsigavo po šalto dušo ir prasiskynė kelią į finalą (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:54 val.)DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas nesulaukė pasipriešinimo iš BK Centre (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:14 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pergalė prieš „Basement“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 22:44 val.)Finaliniame trileryje triumfavo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ (2016 gegužės 08 d., sekmadienis, 00:48 val.)„Bangos“ pergalei prieš „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostą“ prireikė dviejų pratęsimų (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:47 val.)