DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas vs Banga (107:112)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 18 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Bangos“ pergalei prieš „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostą“ prireikė dviejų pratęsimų

2016 sausio 18 d., Pirmadienis, 22:47 val., peržiūros: 1158

Sausio 18-osios vakarą J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto arenoje vyko B lygos „Baltik Sport“ pirmenybių antrasis tarpusavo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ bei „Bangos“ susitikimas, kuriame pagrindinio laiko išaiškinti laimėtoją nepavyko, o tam prireikė net ne vieno, o dviejų pratęsimų, po kurių laimėjo svečių ekipa – „Banga“ rezultatu 107:112 (25:24, 20:23, 16:28, 26:12, 11:11, 9:14).

Visos rungtynės buvo pakankamai lygios, nors nevyko taškas į tašką, o tiesiog komandos keisdavosi sėkmingomis atkarpomis. Visgi, praktiškai visą pirmąjį ketvirtį viena koja priekyje buvo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“. Jiems jį ir pavyko laimėti minaliu skirtumu 25:24.

Antrojo kėlinio pradžioje spurtavo „Bangos“ krepšininkai, be atsako pelnę 8 taškus ir įgyję 7 taškų persvarą, tačiau šeimininkų ekipa į tai atsakė devyniais taškais, po kurių geresnė atkarpa priklausė jau „Bangai“, per kėlinį atlošusiai 3 taškus ir įgijusiai 2 taškų persvarą – 45:47.

Po ilgosios pertraukos lygus žaidimas laikėsi beveik 8 minutes, tačiau kėlinio herojumi tapo „Bangos“ žaidėjas P.Počiuipa, individualiu pasirodymu pelnęs 10 taškų be jokio varžovų atsako ir išvedęs savo komandą į priekį dviženkliu rezultatu 61:75.

Ketvirtajame kėlinyje komandas pradėjo palikinėti žaidėjai, išnaudoję pražangų limitą. Pirmasis, sužaidus vos daugiau nei 2 minutes, visam laikui ant suolelio buvo priverstas atsisėsti P.Počiuipa, o tuo netruko pasinaudoti ir priešininkai, pagrinde priekinės linijos dėka, sparčiai mažindami deficitą, juolab, kad dėka atkarpos, laimėtos 12:0, kėlinio pabaigoje skirtumą pavyko sumažinti iki vos vieno taško. Nors ketvirčio pabaigoje geriau baigti savo atakas galėjo bet kuri komanda, bet nepavyko pataikyti lemiamo metimo G. Jevstignejevui ir rungtynių laimėtojų paieškos persikėlė į pratęsimą.

Pratęsime toliau ėmė retėti žaidėjų gretos – penktąją pražangą užsidirbo „Bangos“ įžaidėjas A.Karbauskas, o visai netrukus dėl tos pačios priežasties buvo priverstas atsisėsti ir „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ žaidėjas T.Žioba, o šiek tiek vėliau ir komandos draugas G.Jevstignejevas. Rezultatui vis esančiam apylygiam, buvo imtasi pražangų taktikos, o tai lėmė ir tai, kad po irmojo pratęsimo nugalėtojas nepaaiškėjo.

Antrajame pratęsime nemažinant tempo ir pražangų, dar vienu žaidėju, „apdovanotu“ penkiomis asmeninėmis pražangomis, tapo K.Meiliūnas, o rungtynių pabaigos dydvyriais tapo A.Lubys ir J.Lekšas, kurių dėka sukurta persvara, neatlošima pe vieną ataką ir padėjo baigti ilgokai trukusias rungtynes rezultatu 107:112.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes laimėjo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ 9 taškais (89:80), o po šių rungtynių „Banga“ lieka reguliaraus sezono lydere, turinčia 8 pergales ir patyrusią minėtą pralaimejimą, o „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“, sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau, bet patyre ir vienu pralaimėjimu daugiau.

„Bangos“ strategas Šarūnas Liesis:

– Abi komandos anksti liko be savo lyderių. Kas leido, žaidžiant be lyderių pasiekti pergalę?

– Aš negaliu pasakyti, kad kažkas mums padėjo laimėti. Mes praktiškai patys „norėjome pralaimėti“. Turint 14 taškų ketvirtajame kėlinyje ir pradėti žaisti individualiai, kiekvienas savo, tai ir gavosi šie du pratęsimai. O faktiškai, jeigu būtume nors kiek „įjungę“ vėl galvas, kaip žaidėme pirmus tris kėlinius, būtų tie 14 taškų niekaip neišslydę, bet atsilaikėme tuos du pratęsimus, kurie raktiškai buvo laimės reikalas – jie nepataikė pirmo pratęsimo pabaigoje iš o krepšinio, bet čia laimės reikalas. Taipogi mūsų pagindiniai du žaidėjai iškrito, o ir kiti žaidė ant iškritimo ribos.

„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ vyr. treneris Donatas Budginas buvo lakoniškas:

– Paprasčiausiai pritrūkome žaidėjų ir viskas.

DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas: Giedrius Jevstignejevas – 27 tšk. (18 atk. kam., 6 išpr. praž.), Andrius Gedminas – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Tautvydas Žioba – 16 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Dainius Bakanas – 11 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 10 tšk. (6 išpr. praž.), Karolis Meiliūnas – 10 tšk.

Banga: Paulius Počiuipa – 23 tšk. (13 atk. kam., 8 išpr. praž.), Aurimas Karbauskas – 23 tšk. (7 rezult. perd.), Linas Krivickas – 22 tšk. (6 perimt. kam.), Arnas Lubys – 15 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Gediminas Kemzūra – 11 tšk., Jonas Lekšas – 10 tšk.

„Sporto manija“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ ekipą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 16:45 val.)Emocingose rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ išvargo pergalę (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 22:41 val.)Puolimu paremtoje dvikovoje pergalę pasiekė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 00:03 val.)Finaliniame trileryje triumfavo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ (2016 gegužės 08 d., sekmadienis, 00:48 val.)„Sporto fėja & Detagama“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pranašumą (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:32 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pergalė prieš „Basement“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 22:44 val.)Šalčiui atsparesnis buvęs „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ įveikė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 21:55 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ tritaškiais užmėtė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:46 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:30 val.)DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas nesulaukė pasipriešinimo iš BK Centre (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:14 val.)